Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №521 від 06.10.2011p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

А що Ви скажете? Блог


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Травень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Червень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30


#Ракурс подій

Олег ЄНТЦ: “Труднощі можуть лише загартовувати прагнення”

Олег ЄНТЦ: “Труднощі можуть лише загартовувати прагнення”

ЗАТ “Рівненський ливарний завод” на порозі відродження

У 2009 році під час брифінгу в Секретаріаті Президента України тодішній губернатор Рівненщини Віктор Матчук заявив про фактичну втрату одного з найбільших підприємств регіону і країни - Рівненського ливарного заводу. Простій пояснював складними умовами, в яких опинилося це та аналогічні підприємства машинобудівної галузі, наголошував на необхідності проведення загальнодержавних реформ. Тим часом на рівненському заводі скорочували людей, зменшували обсяги виробництва і… мало розраховували на підтримку держави. Будь-які раціональні ідеї виходу із кризи, в якій опинився Рівненський промисловий гігант, зводилися до єдиного висновку - потрібно кардинально змінювати систему управління, готувати молодих управлінців, які б могли чітко орієнтуватися у круговерті раптових державних змін та реформ, щоб потім грамотно формувати політику розвитку та діяльності заводу.

Як виявилося пізніше, це рішення було дійсно правильним. Між тим, ані партнери, ані конкуренти, ані прості працівники, навіть не здогадувалися, яка колосальна робота із відновлення заводу ведеться за дверима адміністрації. Зараз же вони бачать результат.

Сьогодні можна впевнено сказати: Рівненський ливарний завод - працює і розвивається, а отже працівники отримують зарплату, бюджет області - надходження, а Україна - відновлену і оновлену стратегічну ланку промисловості.

- Рівненський ливарний завод на порозі великих змін, - впевнений голова наглядової ради заводу Олег ЄНТЦ. - Ми проаналізували прорахунки та помилки минулих років, адже це безцінний досвід під час стратегічного планування, і розробили чіткий план розвитку підприємства. Не все вдасться зробити відразу - на це потрібен час. Але ми не оглядатимемося назад, а впевненими кроками рухатимемося вперед. Пріоритет номер один - наші працівники. А відтак, вже сьогодні їм підвищують заробітну плату, покращують умови праці. У скрутні для заводу часи чомусь на задній план відійшла така потрібна і важлива для робітників організація, як профспілка заводу. Між тим, саме вона мала б об’єднати людей під час кризи, зорієнтувати їх в обставинах, в яких опинилося підприємство, і зрештою вимагати в адміністрації негайних реформ. Чому цього не робили, я й досі не розумію, та вже й не хочу розбиратися, адже це все в минулому. Головне те, що попереду: розвиток, модернізація, нарощення виробництва, діапазону ринків збуту тощо.

Профільним, як і на початку створення заводу - у 1999 році, залишатиметься основний напрямок діяльності - випуск чавунного литва широкої номенклатури.

Не зайвим буде вкотре звернутися до організацій, що працюють на теренах нашої, і не лише, областей і наголосити, що Рівненський ливарний завод і досі приймає для власних потреб металобрухт, адже залишається не тільки одним з найбільших підприємств Рівненського регіону, але й провідним виробником продукції ливарного виробництва для машинобудування в Україні та за її межами.

Замовник важливіше надприбутку

Не новина, що діяльність будь-якого підприємства спрямована на отримання прибутку. Але, як завод, що забезпечує якісними комплектуючими машинобудівні підприємства України та близького зарубіжжя, ми намагаємося поєднати власні економічні інтереси з фінансовими ресурсами замовників, відтак прагнемо повністю задовольнити потреби народного господарства та населення в промисловій продукції, товарах народного споживання, роботах та послугах.

Сьогодні ЗАТ “РЛЗ” - сучасне чавунно-ливарне виробництво потужністю 12 000 т придатного литва на рік. Завод виробляє відливки широкої номенклатури із сірого чавуну марки СЧ 10 - СЧ 30, спеціального легірованого (СПЧ) та надміцного чавуну марки ВЧ 400 - ВЧ 600, стержневі,

б/стержневі відливки, масою 0,1 - 300 кг, групою складності 1-6, які необхідні для виготовлення запасних частин на автомобілі та сільськогосподарську техніку. Всього до 400 найменувань відливок.

Чавунні відливки виготовляються як серійно, так і під замовлення. Адже підприємства, з якими налагоджені тісні контакти, зосереджені не лише у країнах СНД - Україні, Росії, Білорусі, але й у Бельгії, Голландії, Франції тощо.

Якщо мова йде про замовлення продукції, то спершу на базі заводу здійснюється проектування. Згодом виготовляється модельне оснащення та дослідна партія. Якщо все проходить вдало - спроектовані відливки можна випускати серійно для решти клієнтів.

За бажанням замовника проводиться також термообробка литва. Вiдливки виробляються на сучасних автоматичних формувальних лiнiях, плавка чавуну - iз застосуванням “дублекс-процесу” (електропiч-мiксер) та iндукцiйної печi. Використовується гама сучасних стрижневих автоматiв. Очистка поверхнi вiдливок проводиться дробом рiвного дiаметру, що гарантує високу якiсть поверхнi. За бажанням замовника здiйснюється ґрунтовка та фарбування вiдливок. При цьому виробничi потужностi дозволяють виробляти майже 1200 т одиниць виробів на мiсяць.

Поза сумнівом, з дня першого запуску, серцем і душею заводу був ливарний цех. Він має чотири основні відділення:

• стержневе;

• формувальне;

• плавильне;

• термообрубне.

У стержневому відділенні на установці гарячого плакування піску виготовляється суміш для стержнів і самі стержні. У формувальному відділенні - формовочна суміш. У плавильному відділенні у двох печах, а також за необхідності у вагранці, виплавляється чавун. Метал з печей переливається у міксери, де доводиться до необхідної температури і хімічного складу з подальшим розливом однотонними ковшами у форми. Шихта для виплавки чавуну в електропечах складається з чавуну ливарного, передільного, лому сталевого та чавунного, звороту власного виробництва, феромарганцю, феросиліцію, ферохрому, бою скла, вапняку та коксу.

У термообрубному відділенні чавунні відливки очищають від залишки стержнів, зачищають до заданих розмірів, за необхідності відливки проходять термообробку, а також фарбуються. Таким чином готова продукція поступає на склад і відвантажується замовникам.

Сьогодні до кожного клієнта існує індивідуальний підхід та гнучка система знижок. Незважаючи на те, що основною умовою договору про співпрацю є попередня оплата за замовлену продукцію, постійні клієнти мають можливість сплатити за відвантажений товар у день відвантаження, а також протягом 3-ох банківських днів з моменту відвантаження. А це на руку, насамперед, конвеєрним заводам України.

Кадри вирішують все

- Зміна системи управління заводу тягне за собою певні кадрові ротації. І це відбувається не через особисту неприязнь адміністрації до працівника, а залежить від того, чи відповідає він займаній посаді. Самі по собі

кадрові зміни, за великим рахунком, спрямовуються не для того, аби когось звільнити, а для того, аби покращити роботу заводу в цілому.

Сьогодні на заводі працює без перебільшення чудова команда: генеральний директор Анатолій Віталійович Кравцов, його перший заступник В’ячеслав Грінченко, головний інженер - Микола Гук, головний енергетик - Анатолій Бебко, начальник виробництва - Володимир Коваль тощо. Це справжні професіонали, на яких тримається завод. Але якщо ми говоримо про виробництво, то сьогодні нам катастрофічно не вистачає молодих спеціалістів різних профілів, яким можна було б передавати досвід, навчати справі, від результату якої, без перебільшення, залежить економіка Рівненщини та України.

Якщо ж ми стоїмо на порозі впровадження інформаційних технологій, визначення інноваційної перспективи чи певних диверсифікацій діяльності, людина, яка працюватиме чи працює у цьому мозковому центрі, має не лише розуміти значення цих фраз, але й знати, як їх запроваджувати.

Наведу простий приклад. У свій час, коли завод опинився на роздоріжжі, і визначав для себе єдиний правильний курс, саме переорієнтація цінової політики для клієнта змогла покращити фінансовий стан підприємства. Тобто, гнучкий підхід до ціноутворення та висока якість продукції створили позитивний імідж підприємству, а відтак і отриманий прибуток. А між тим, ситуація могла розгортатися по-іншому: замовлень немає, бо всім клієнтам дорого. І підприємство стоїть. Тобто я хочу ще раз наголосити, що робота виробничників важлива, потрібна, і вони є, ніби руками нашого заводу, але без голови, тобто вмілого керівництва, ці руки лише заважатимуть одна одній.

Підсумовуючи сказане, наголошую: Рівненський ливарний завод став на ноги. Наразі уся наша діяльність спрямована на нарощення обсягів виробництва продукції, модернізацію обладнання та формування єдиної цілісної команди. І чим краще та впевненіше ми працюватимемо, то швидше забезпечимо свою конкурентоспроможність на світовому ринку та збережемо існуючий виробничий потенціал.

ЗАТ “Рівненський ливарний завод”

Адреса: 35331, Рівненська область,

Рівненський район, с.Городок, вул.Привокзальна,2.

Тел.: (03622) 55220, (03622) 53180, (0362) 611602

06.10.2011


Переглядів: 99

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 917 від 14.06.2019p.
¤ 
Зустріч переможців І Всеукраїнських спортивно-масових змагань із мером Рівного

Зустріч переможців І Всеукраїнських спортивно-масових змагань із мером Рівного

Міський голова Рівного Володимир Хомко зустрівся з переможцями І Всеукраїнських спортивно-масових змагань серед школярів у старшому віковому дивізіоні (2004-2001 р.н.) «Cool Games» та учасниками 6-х Світових освітніх ігор, які відбулися в м. Афіни та с. Олімпія (Греція) з 27 березня – 02 квітня 2019 року....

¤ 
Настя Каменських показала, з чого починається їх з Потапом день

Настя Каменських показала, з чого починається їх з Потапом день

Українська співачка Настя Каменських, яка нещодавно вийшла заміж за продюсера і репера Олексія Потапенка (Потап), показала, з чого починається їх день....

¤ 
Будівництво спорткомплексу на Макарова дає БК «Рівне» перспективу грати у Суперлізі

Будівництво спорткомплексу на Макарова дає БК «Рівне» перспективу грати у Суперлізі

Завдяки будівництву сучасного спортивного комплексу на вулиці Макарова в Рівному, у баскетбольного клубу «Рівне» з’явилася перспектива грати у Суперлізі. Тому, керівництво та гравці команди висловили подяку ініціатору його будівництва, голові Рівненської ОДА Олексію Муляренку....

¤ 
Соціальний ліфт від Ляшка: «пахарі» з областей, інтернатівці, захисники

Соціальний ліфт від Ляшка: «пахарі» з областей, інтернатівці, захисники

З’їзд Радикальної партії Олега Ляшка, як і належить дійсно народній політичній силі, відбувся під відкритим небом у парку Шевченка. Жодних рамок металошукачів, численної охорони чи списків з дозволами. Все відкрито і демократично: більше тисячі партійців і делегатів з всієї України, гості міста....

¤ 
На Рівненщині зіткнулося чотири автомобілі

На Рівненщині зіткнулося чотири автомобілі

Дві автопригоди з різницею у півгодини сталися сьомого червня у селі Бабин Гощанського району....

¤ 
Як виростити рододендрон

Як виростити рододендрон

Поради щодо посадки та догляду

Пишнота будь-якого виду рододендронів здатна скорити серце будь-якого садівника, однак у цієї рослини слава дуже ніжного та примхливого створіння....

Найпопулярніші 15 статей:

1. Розшифровка аналізу крові: [841] (11747)
2. Моє місто - найкраще [427] (5570)
3. Як правильно приймати вітаміни? [749] (5038)
4. Секс із мусульманином [271] (4438)
5. Авокадо - це фрукт чи овоч? [318] (4339)
6. Секрети ігрових автоматів: як грати і вигравати? [755] (4002)
7. Догляньте мене до смерті [278] (3986)
8. ЧИ ВАРТО РОБИТИ ПОКУПКИ ДО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ? [519] (3860)
9. Первентин - легальний наркотик нового покоління [345] (3540)
10. Якщо у сні приснився вуж [219] (2783)
11. Біснуватих везуть у Рогачів [256] (2659)
12. Коли розпочинати садити городину [599] (2583)
13. Розклад руху автобусів [253] (2505)
14. Двох тяжкохворих сестер вилікував чоловік зі Здолбунова [465] (2442)
15. Яйце-райце, в чому твоя сила? [257] (2438)

ТОП-15 свіжого номера:

1. В краєзнавчому музеї влаштували НовоКорецьке весілля (158)
2. Чистопородних корів на Рівненщині побільшає (157)
3. Скільки ділянок виділили в області учасникам АТО (156)
4. Під колеса авто потрапила жінка (142)
5. З початку року доходи місцевих бюджетів Рівненщини зросли на 20,4% (140)
6. Володимирецькі поліцейські викрили крадія скутера (140)
7. Колорадський жук без хімії: народні методи (138)
8. На Костопільщині зіткнулися маршрутка та легковик (138)
9. З 1 липня зміниться вартість паспортів (137)
10. Автомобіль в’їхав у будинок: водій загинув, пасажир — у лікарні (136)
11. Знайшли зловмисника, який викрав позашляховик (136)
12. За півроку на Рівненщині відтворили майже 3,5 тисячі гектарів лісу (135)
13. На Північному стартувало довгоочікуване будівництво сучасного дитячого садочку (135)
14. Підведено підсумки обласного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) (132)
15. Поліцейські встановлюють осіб, причетних до підпалу будинку (127)
 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2018 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31, (098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31, (098)0565477

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс