Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №521 від 06.10.2011p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

А що Ви скажете? Блог


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Березень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Квітень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30


#Ракурс подій

Олег ЄНТЦ: “Труднощі можуть лише загартовувати прагнення”

Олег ЄНТЦ: “Труднощі можуть лише загартовувати прагнення”

ЗАТ “Рівненський ливарний завод” на порозі відродження

У 2009 році під час брифінгу в Секретаріаті Президента України тодішній губернатор Рівненщини Віктор Матчук заявив про фактичну втрату одного з найбільших підприємств регіону і країни - Рівненського ливарного заводу. Простій пояснював складними умовами, в яких опинилося це та аналогічні підприємства машинобудівної галузі, наголошував на необхідності проведення загальнодержавних реформ. Тим часом на рівненському заводі скорочували людей, зменшували обсяги виробництва і… мало розраховували на підтримку держави. Будь-які раціональні ідеї виходу із кризи, в якій опинився Рівненський промисловий гігант, зводилися до єдиного висновку - потрібно кардинально змінювати систему управління, готувати молодих управлінців, які б могли чітко орієнтуватися у круговерті раптових державних змін та реформ, щоб потім грамотно формувати політику розвитку та діяльності заводу.

Як виявилося пізніше, це рішення було дійсно правильним. Між тим, ані партнери, ані конкуренти, ані прості працівники, навіть не здогадувалися, яка колосальна робота із відновлення заводу ведеться за дверима адміністрації. Зараз же вони бачать результат.

Сьогодні можна впевнено сказати: Рівненський ливарний завод - працює і розвивається, а отже працівники отримують зарплату, бюджет області - надходження, а Україна - відновлену і оновлену стратегічну ланку промисловості.

- Рівненський ливарний завод на порозі великих змін, - впевнений голова наглядової ради заводу Олег ЄНТЦ. - Ми проаналізували прорахунки та помилки минулих років, адже це безцінний досвід під час стратегічного планування, і розробили чіткий план розвитку підприємства. Не все вдасться зробити відразу - на це потрібен час. Але ми не оглядатимемося назад, а впевненими кроками рухатимемося вперед. Пріоритет номер один - наші працівники. А відтак, вже сьогодні їм підвищують заробітну плату, покращують умови праці. У скрутні для заводу часи чомусь на задній план відійшла така потрібна і важлива для робітників організація, як профспілка заводу. Між тим, саме вона мала б об’єднати людей під час кризи, зорієнтувати їх в обставинах, в яких опинилося підприємство, і зрештою вимагати в адміністрації негайних реформ. Чому цього не робили, я й досі не розумію, та вже й не хочу розбиратися, адже це все в минулому. Головне те, що попереду: розвиток, модернізація, нарощення виробництва, діапазону ринків збуту тощо.

Профільним, як і на початку створення заводу - у 1999 році, залишатиметься основний напрямок діяльності - випуск чавунного литва широкої номенклатури.

Не зайвим буде вкотре звернутися до організацій, що працюють на теренах нашої, і не лише, областей і наголосити, що Рівненський ливарний завод і досі приймає для власних потреб металобрухт, адже залишається не тільки одним з найбільших підприємств Рівненського регіону, але й провідним виробником продукції ливарного виробництва для машинобудування в Україні та за її межами.

Замовник важливіше надприбутку

Не новина, що діяльність будь-якого підприємства спрямована на отримання прибутку. Але, як завод, що забезпечує якісними комплектуючими машинобудівні підприємства України та близького зарубіжжя, ми намагаємося поєднати власні економічні інтереси з фінансовими ресурсами замовників, відтак прагнемо повністю задовольнити потреби народного господарства та населення в промисловій продукції, товарах народного споживання, роботах та послугах.

Сьогодні ЗАТ “РЛЗ” - сучасне чавунно-ливарне виробництво потужністю 12 000 т придатного литва на рік. Завод виробляє відливки широкої номенклатури із сірого чавуну марки СЧ 10 - СЧ 30, спеціального легірованого (СПЧ) та надміцного чавуну марки ВЧ 400 - ВЧ 600, стержневі,

б/стержневі відливки, масою 0,1 - 300 кг, групою складності 1-6, які необхідні для виготовлення запасних частин на автомобілі та сільськогосподарську техніку. Всього до 400 найменувань відливок.

Чавунні відливки виготовляються як серійно, так і під замовлення. Адже підприємства, з якими налагоджені тісні контакти, зосереджені не лише у країнах СНД - Україні, Росії, Білорусі, але й у Бельгії, Голландії, Франції тощо.

Якщо мова йде про замовлення продукції, то спершу на базі заводу здійснюється проектування. Згодом виготовляється модельне оснащення та дослідна партія. Якщо все проходить вдало - спроектовані відливки можна випускати серійно для решти клієнтів.

За бажанням замовника проводиться також термообробка литва. Вiдливки виробляються на сучасних автоматичних формувальних лiнiях, плавка чавуну - iз застосуванням “дублекс-процесу” (електропiч-мiксер) та iндукцiйної печi. Використовується гама сучасних стрижневих автоматiв. Очистка поверхнi вiдливок проводиться дробом рiвного дiаметру, що гарантує високу якiсть поверхнi. За бажанням замовника здiйснюється ґрунтовка та фарбування вiдливок. При цьому виробничi потужностi дозволяють виробляти майже 1200 т одиниць виробів на мiсяць.

Поза сумнівом, з дня першого запуску, серцем і душею заводу був ливарний цех. Він має чотири основні відділення:

• стержневе;

• формувальне;

• плавильне;

• термообрубне.

У стержневому відділенні на установці гарячого плакування піску виготовляється суміш для стержнів і самі стержні. У формувальному відділенні - формовочна суміш. У плавильному відділенні у двох печах, а також за необхідності у вагранці, виплавляється чавун. Метал з печей переливається у міксери, де доводиться до необхідної температури і хімічного складу з подальшим розливом однотонними ковшами у форми. Шихта для виплавки чавуну в електропечах складається з чавуну ливарного, передільного, лому сталевого та чавунного, звороту власного виробництва, феромарганцю, феросиліцію, ферохрому, бою скла, вапняку та коксу.

У термообрубному відділенні чавунні відливки очищають від залишки стержнів, зачищають до заданих розмірів, за необхідності відливки проходять термообробку, а також фарбуються. Таким чином готова продукція поступає на склад і відвантажується замовникам.

Сьогодні до кожного клієнта існує індивідуальний підхід та гнучка система знижок. Незважаючи на те, що основною умовою договору про співпрацю є попередня оплата за замовлену продукцію, постійні клієнти мають можливість сплатити за відвантажений товар у день відвантаження, а також протягом 3-ох банківських днів з моменту відвантаження. А це на руку, насамперед, конвеєрним заводам України.

Кадри вирішують все

- Зміна системи управління заводу тягне за собою певні кадрові ротації. І це відбувається не через особисту неприязнь адміністрації до працівника, а залежить від того, чи відповідає він займаній посаді. Самі по собі

кадрові зміни, за великим рахунком, спрямовуються не для того, аби когось звільнити, а для того, аби покращити роботу заводу в цілому.

Сьогодні на заводі працює без перебільшення чудова команда: генеральний директор Анатолій Віталійович Кравцов, його перший заступник В’ячеслав Грінченко, головний інженер - Микола Гук, головний енергетик - Анатолій Бебко, начальник виробництва - Володимир Коваль тощо. Це справжні професіонали, на яких тримається завод. Але якщо ми говоримо про виробництво, то сьогодні нам катастрофічно не вистачає молодих спеціалістів різних профілів, яким можна було б передавати досвід, навчати справі, від результату якої, без перебільшення, залежить економіка Рівненщини та України.

Якщо ж ми стоїмо на порозі впровадження інформаційних технологій, визначення інноваційної перспективи чи певних диверсифікацій діяльності, людина, яка працюватиме чи працює у цьому мозковому центрі, має не лише розуміти значення цих фраз, але й знати, як їх запроваджувати.

Наведу простий приклад. У свій час, коли завод опинився на роздоріжжі, і визначав для себе єдиний правильний курс, саме переорієнтація цінової політики для клієнта змогла покращити фінансовий стан підприємства. Тобто, гнучкий підхід до ціноутворення та висока якість продукції створили позитивний імідж підприємству, а відтак і отриманий прибуток. А між тим, ситуація могла розгортатися по-іншому: замовлень немає, бо всім клієнтам дорого. І підприємство стоїть. Тобто я хочу ще раз наголосити, що робота виробничників важлива, потрібна, і вони є, ніби руками нашого заводу, але без голови, тобто вмілого керівництва, ці руки лише заважатимуть одна одній.

Підсумовуючи сказане, наголошую: Рівненський ливарний завод став на ноги. Наразі уся наша діяльність спрямована на нарощення обсягів виробництва продукції, модернізацію обладнання та формування єдиної цілісної команди. І чим краще та впевненіше ми працюватимемо, то швидше забезпечимо свою конкурентоспроможність на світовому ринку та збережемо існуючий виробничий потенціал.

ЗАТ “Рівненський ливарний завод”

Адреса: 35331, Рівненська область,

Рівненський район, с.Городок, вул.Привокзальна,2.

Тел.: (03622) 55220, (03622) 53180, (0362) 611602

06.10.2011


Переглядів: 67

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 909 від 18.04.2019p.
¤ 
Прикрашаємо великодні яйця: просто і витончено

Прикрашаємо великодні яйця: просто і витончено

Без чого не можна уявити собі великодній стіл? Звичайно ж, без крашанок та писанок — символів зародження нового життя і традиційних подарунків на Пасху. Саме з них починається святкова трапеза, їх дарують близьким та рідним, йдучи у гості, роздають бідним і залишають у церкві. Та прикрасити великоднє застілля крашанками, пофарбованими в один колір, якось банально. Тому, пропонуємо вам найкращі ідеї, як із звичайного яйця зробити яскравий і смачний шедевр до Пасхи....

¤ 
Браво, федерація!

Браво, федерація!

РОФФ зробила все, щоб зірвати суперкубок, і звинуватити у всьому “ОДЕК”...

¤ 
ДТП на Рівненщині: травмувалося двоє осіб

ДТП на Рівненщині: травмувалося двоє осіб

Автопригоди за участі велосипедиста та мотоцикліста сталися у Рівному та Рокитнівському районі....

¤ Історія успіху
«Фірма Фармікс» тримає марку

«Фірма Фармікс» тримає марку

Ольга БАХАНОВА: «Пропонуємо понад 100 тисяч найменувань обладнання та витратних матеріалів від світових виробників»

Сучасну медицину неможливо уявити без лабораторної діагностики. Проведення оптимального комплексу лабораторних досліджень дозволяє виявити хворобу на початковій стадії, запобігти подальшому її розвитку, значно скоротити витрати і пацієнта, і держави на лікування важких ускладнень та хронічних форм хвороб. «Якщо хворі видужують, то їх зціленню радіють не тільки вони самі, їх близькі та лікарі, а й наш колектив», – зауважила директор і засновник ПП «Фірма Фармікс» Ольга БАХАНОВА (на фото)....

¤ 

На Рівненщині з’явився клас на колесах

У Привільненській ОТГ, що на Дубенщині, старий недієвий автобус переобладнали в яскравий навчальний клас. Це вдалось зробити в рамках реалізації проекту «Територія свободи» в рамках обласного конкурсу ідей молодіжних ініціатив....

¤ 
Олексій Муляренко: «Розвиток сільської медицини - пріоритетний напрямок нашої роботи»

Олексій Муляренко: «Розвиток сільської медицини - пріоритетний напрямок нашої роботи»

Нинішній рік на Рівненщині можна з повним правом назвати роком сільської медицини. За останні кілька десятиріч не проводились такі масштабні будівельні та ремонтні роботи у ФАПАх, амбулаторіях та інших закладах сільської медицини, як у 2019 році. Потрібно відмітити вміння влади області налагоджувати співпрацю з поважними міжнародними фінансовими організаціями. Цього в історії області не було ніколи. В якості прикладу такої плідної співпраці варто нагадати проект Світового банку «Поліпшення охорони здоров?я на службі у людей», в рамках якого проводяться роботи з оновлення та реконструкції 89 амбулаторій в різних районах області....

Найпопулярніші 15 статей:

1. Розшифровка аналізу крові: [841] (8212)
2. Моє місто - найкраще [427] (4723)
3. Як правильно приймати вітаміни? [749] (3926)
4. Секс із мусульманином [271] (3638)
5. Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (3608)
6. Авокадо - це фрукт чи овоч? [318] (3415)
7. Секрети ігрових автоматів: як грати і вигравати? [755] (3411)
8. Догляньте мене до смерті [278] (3232)
9. ЧИ ВАРТО РОБИТИ ПОКУПКИ ДО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ? [519] (3209)
10. Первентин - легальний наркотик нового покоління [345] (2925)
11. Якщо у сні приснився вуж [219] (2271)
12. Біснуватих везуть у Рогачів [256] (2215)
13. Коли розпочинати садити городину [599] (2060)
14. Розклад руху автобусів [253] (2053)
15. Завітна земельна ділянка [199] (2049)

ТОП-15 свіжого номера:

1. «Фірма Фармікс» тримає марку (202)
2. Прикрашаємо великодні яйця: просто і витончено (194)
3. На Рівненщині з’явився клас на колесах (193)
4. ДТП на Рівненщині: травмувалося двоє осіб (191)
5. Браво, федерація! (191)
6. Розбірки в медичній галузі: (190)
7. *Дмитро Чекалкін: «Петро Порошенко зробив для України за п?ять років більше, ніж всі інші президенти за двадцять три роки» (186)
8. Потап схуд на 17 кілограмів (181)
9. Як вибирати сонцезахисні окуляри. На що звернути увагу (181)
10. Бойова, але безгольова нічия у Калуші (180)
11. Проблеми наші газові (180)
12. Нічна погоня поблизу Рівного (179)
13. *Зе – це зовсім не смішно (178)
14. Кілька варіантів глазурі для пасок (177)
15. Таємниця (172)

 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2018 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31, (098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31, (098)0565477

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс