Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №265 від 09.11.2006p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

А що Ви скажете? Блог


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Березень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Квітень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30


#Історія успіху

Монтаж двох труб висотою 120 метрів на Іванівській ГРЕС  (м.Комсомольськ, Росія)

ТзОВ "Екорембуд": новаторство, професіоналізм, відповідальність

Напевне, у світі немає більш мирної та творчої професії, ніж будівельна. Споруджені будівельниками заводи і фабрики, житлові багатоповерхові будинки і котеджі, сільськогосподарські виробничі споруди і мости, оздоровчі заклади і стадіони, школи і дитсадки прикрашають нашу країну. Нескінченний перелік добрих справ, залишених ними у спадок нащадкам. У цьому переконує і досвід малого підприємства, а з 1994 року - ТзОВ “Екорембуд” ЛТД. Зареєстроване у 1991 році МП “Екорембуд” - ровесник Незалежності Української держави.

Вже на початку своєї діяльності на будівельному ринку фірма здійснила великий обсяг монтажних робіт на виробничих корпусах заводу РАФ (Єлгава, Латвія), залишила “трудові автографи” у вигляді численних магазинів та аптечних кіосків в рідному Рівному. З кожним роком відчутно зростали обсяги робіт, стрімко нарощувалися потужності та розширювалися можливості підприємства, міцніла його матеріально-технічна база. А найголовніше - формувався колектив майстрів, які сьогодні є гордістю фірми.

Досвідчені кадри

і сучасна техніка

За 15 років свого трудового поступу “Екорембуд” згуртував у монолітний колектив більше 220 працівників. У їх числі - понад 40 інженерно-технічних працівників і службовців, 88 монтажників сталевих та залізобетонних конструкцій, 45 електрозварювальників (у тому числі 28 атестованих в Інституті електрозварювання імені Патона), 20 слюсарів-монтажників технологічного обладнання, 6 слюсарів-електриків, 8 машиністів кранів та автопрацівників, 16 водіїв вантажних та легкових автомобілів.

Рік у рік фірма невпинно збільшує свій виробничий потенціал. Так, збудована чудова виробнича база в селі Олексин Рівненського району, облаштовано центральний офіс площею 387 квадратних метрів у Рівному, відкрито своє представництво в Києві.

Вчасно, якісно

і "під ключ"

За плечима висококласних фахівців “Екорембуду” (а це монтажники-висотники сталевих і залізобетонних конструкцій, електрозварювальники, бетонники та інші) - участь у розбудові відомих гігантів вітчизняної промисловості, а саме: ВАТ “Рівнеазот”, Миколаївський глиноземний завод, ВАТ “Алчевський металургійний комбінат”, Київський авіабудівний завод. Набуті на великих будовах професійний досвід і виробничий гарт, відповідальність і точність у виконанні своїх зобов’язань перед замовниками створили “Екорембуду” імідж надійного ділового партнера не тільки на Рівненщині, але й далеко за її межами.

Колектив “Екорембуду” якісно й ударно попрацював і в рідній області на об’єктах соціального призначення. Це, зокрема, реконструкція головного корпусу та спорудження реабілітаційного центру в госпіталі інвалідів Великої Вітчизняної війни у Клевані (Рівненський район), будівництво академмістечка НаУ “Острозька академія” в Острозі та сучасного центру дозвілля для молоді в селі Балашівка (Березнівський район).

Ніколи не бракує замовлень

Мабуть, саме через готовність колективу братися за будь-яку, пов’язану з будівництвом, ремонтом або реконструкцією, роботу та здавати замовнику об’єкт “під ключ” вчасно і з відмінною якістю, екорембудівцям ніколи не бракує замовлень. Вони виконали величезний обсяг різноманітних робіт на об’єктах як в Україні, так і за її межами. Зокрема, “Екорембуд” брав участь у монтажі нафтопроводу “Одеса - Броди”, будівництві очисних споруд нафтотерміналу “Південний” (м. Одеса) та ремонті резервуарного парку Лисичанського нафтопереробного заводу Тюменської нафтової компанії. Його майстри здійснили монтаж двох резервуарів-“десятитисячників” для ДП “ПрикарпатЗахідтранс” у смт Смига Рівненської області, двох резервуарів-“двадцятитисячників” із “плаваючим” дахом на нафтопереробному заводі в м.Надвірна Івано-Франківської області та терміналу нафтопродуктів об’ємом 60000 куб.м у Севастополі.

Для кращої якості монтажу сталевих і залізобетонних конструкцій підприємство два роки тому придбало зварювальну установку AGW-ІІ фірми “Lincoln Electric” для двобічного зварювання горизонтальних швів при виготовленні резервуарів. Її успішно випробувано на об’єктах “PAK TERMINAL” (Естонія) при виготовленні резервуарів 30000 куб.м. AGW-ІІ у 20 разів підвищує продуктивність зварювальних робіт порівняно з дуговим зварюванням. Зварювальні матеріали можуть бути як закордонні, так і вітчизняні.

На жаль, на теренах нашої держави автомат не працював жодного дня. Та в “Екорембуді” сподіваються на те, що політична й економічна ситуація в країні дозволить підприємствам нафтової промисловості працювати на повну потужність. Природно, що тоді і з’явиться нагальна потреба у будівництві резервуарних парків. Саме для цього “Екорембуд” придбав автоматичну зварювальну установку AGW-II. До речі, “Екорембуд”працює в Україні та Російській Федерації, дотримуючись діючих нормативів, та при наявності необхідних ліцензій і дозволів.

Наука -виробництву

Вагомим здобутком “Екорембуду” є розроблена спільно з Інститутом електрозварювання імені Патона, фірмою “Лантес” і компанією “Спецмонтаж” технологія полисткового монтажу резервуарів для зберігання нафти і нафтопродуктів об’ємом від 10 до 75 тисяч кубометрів блочним методом із застосуванням вітчизняного зварювального обладнання і матеріалів. Так, приблизно 80 відсотків електрозварювальних робіт виконуються за допомогою зварювальних апаратів.

Застосування прогресивних методів монтажу і електрозварювання резервуарів забезпечує максимально високий рівень якості робіт, а також значно скорочує терміни їх виконання.

Ефективність творчого пошуку

Які б види робіт не виконували працівники фірми “Екорембуд”, результати їхньої праці завжди характеризуються бездоганною якістю і творчим підходом до справи. Це стосується і будівництва ювелірної фабрики ДП “Укрбурштин” у Рівному, яка стала візиткою міста, і спорудження мансардного поверху в реконструйованому приміщенні обласної податкової адміністрації.

Щоб утриматися на будівельному ринку, керівники і фахівці “Екорембуду” постійно шукають ще не зайняті ніші і поступово, але впевнено, їх заповнюють. Однією з таких ніш виявилося будівництво міні-очисних споруд для переробних підприємств АПК. Налагодивши співпрацю з рівненською проектною фірмою “Лантан” - переможцем міжнародного конкурсу з розробки технологій очистки стоків м’ясо-молочних, спиртових та інших переробних підприємств АПК, “Екорембуд” почав виконувати замовлення на будівництво очисних споруд різного призначення (без обмеження об’ємів стоків), встановлення і наладку відповідного технологічного обладнання.

Спрямованість

у майбутнє

Ще одна пропозиція екорембудівців - “термодім”. Вони розробили таку технологію будівництва житла з використанням вітчизняного будівельного матеріалу - пінополістиролу, яка гарантує у приміщенні тепло і затишок при скороченні витрат на опалення в цегляному будинку у 12 разів, у панельному - в 14 разів. Неймовірно! Але в цьому переконалися ті забудовники, які уклали угоди з “Екорембудом”, і ось уже кілька років живуть у збудованих ним котеджах.

“Екорембуд” також успішно займається нарощуванням мансардних поверхів у дво-триповерхових будинках старої забудови, які можна використовувати як під житло, так і під офіси. Останнє вельми актуально при зростаючому дефіциті офісних приміщень у центрі великих міст України. Надбудова замовнику обходиться дешевше, ніж будівництво нового приміщення, та й зовнішній вигляд будинку оновлюється й осучаснюється. Нею особливо зацікавилися у Дніпропетровську, де екорембудівці виконали без підсилення фундаментів (завдяки застосуванню легкого металевого каркасу) великий фронт робіт з нарощування мансардних поверхів у центрі міста.

В арсеналі “Екорембуду” ще багато цікавих планів та ідей, втілення яких, безперечно, сприятиме закріпленню фірми на будівельних ринках України та країн СНД.

Олександр ОЛЬХОВИК

"ЕКОРЕМБУД" ВИКОНУЄ:

• монтаж сталевих і залізобетонних конструкцій (потужні підприємства металургійної та хімічної промисловості, насіннєві заводи, адміністративні споруди, будинки тощо);

• монтаж резервуарів для нафти і нафтопродуктів об’ємом від 5 до 115 тисяч кубічних метрів, а також ремонт резервуарів усіх видів і будь-якого призначення.

Володимир ВОЗНЮК, директор фірми “Екорембуд”, заслужений будівельник України:

“Успіх приходить до тих, хто вміє і хоче працювати по-новому. Саме це, а також високий професіоналізм і відповідальність працівників створили “Екорембуду” надійну репутацію на ринку промислового та цивільного будівництва України”.

ТзОВ "ЕКОРЕМБУД" ЛТД

Україна, 33027, м. Рівне, вул. Буковинська, 7-а.

Тел.: (0362) 28-86-14, 28-64-56, 28-86-21 (факс),

e-mail: ecorembud@ukr.net; www.ecorembud.com.ua.

09.11.2006


Переглядів: 144

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 909 від 18.04.2019p.
¤ 
Прикрашаємо великодні яйця: просто і витончено

Прикрашаємо великодні яйця: просто і витончено

Без чого не можна уявити собі великодній стіл? Звичайно ж, без крашанок та писанок — символів зародження нового життя і традиційних подарунків на Пасху. Саме з них починається святкова трапеза, їх дарують близьким та рідним, йдучи у гості, роздають бідним і залишають у церкві. Та прикрасити великоднє застілля крашанками, пофарбованими в один колір, якось банально. Тому, пропонуємо вам найкращі ідеї, як із звичайного яйця зробити яскравий і смачний шедевр до Пасхи....

¤ 
Браво, федерація!

Браво, федерація!

РОФФ зробила все, щоб зірвати суперкубок, і звинуватити у всьому “ОДЕК”...

¤ 
ДТП на Рівненщині: травмувалося двоє осіб

ДТП на Рівненщині: травмувалося двоє осіб

Автопригоди за участі велосипедиста та мотоцикліста сталися у Рівному та Рокитнівському районі....

¤ Історія успіху
«Фірма Фармікс» тримає марку

«Фірма Фармікс» тримає марку

Ольга БАХАНОВА: «Пропонуємо понад 100 тисяч найменувань обладнання та витратних матеріалів від світових виробників»

Сучасну медицину неможливо уявити без лабораторної діагностики. Проведення оптимального комплексу лабораторних досліджень дозволяє виявити хворобу на початковій стадії, запобігти подальшому її розвитку, значно скоротити витрати і пацієнта, і держави на лікування важких ускладнень та хронічних форм хвороб. «Якщо хворі видужують, то їх зціленню радіють не тільки вони самі, їх близькі та лікарі, а й наш колектив», – зауважила директор і засновник ПП «Фірма Фармікс» Ольга БАХАНОВА (на фото)....

¤ 

На Рівненщині з’явився клас на колесах

У Привільненській ОТГ, що на Дубенщині, старий недієвий автобус переобладнали в яскравий навчальний клас. Це вдалось зробити в рамках реалізації проекту «Територія свободи» в рамках обласного конкурсу ідей молодіжних ініціатив....

¤ 
Олексій Муляренко: «Розвиток сільської медицини - пріоритетний напрямок нашої роботи»

Олексій Муляренко: «Розвиток сільської медицини - пріоритетний напрямок нашої роботи»

Нинішній рік на Рівненщині можна з повним правом назвати роком сільської медицини. За останні кілька десятиріч не проводились такі масштабні будівельні та ремонтні роботи у ФАПАх, амбулаторіях та інших закладах сільської медицини, як у 2019 році. Потрібно відмітити вміння влади області налагоджувати співпрацю з поважними міжнародними фінансовими організаціями. Цього в історії області не було ніколи. В якості прикладу такої плідної співпраці варто нагадати проект Світового банку «Поліпшення охорони здоров?я на службі у людей», в рамках якого проводяться роботи з оновлення та реконструкції 89 амбулаторій в різних районах області....

Найпопулярніші 15 статей:

1. Розшифровка аналізу крові: [841] (8054)
2. Моє місто - найкраще [427] (4680)
3. Як правильно приймати вітаміни? [749] (3898)
4. Секс із мусульманином [271] (3612)
5. Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (3580)
6. Секрети ігрових автоматів: як грати і вигравати? [755] (3387)
7. Авокадо - це фрукт чи овоч? [318] (3382)
8. Догляньте мене до смерті [278] (3214)
9. ЧИ ВАРТО РОБИТИ ПОКУПКИ ДО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ? [519] (3185)
10. Первентин - легальний наркотик нового покоління [345] (2908)
11. Якщо у сні приснився вуж [219] (2261)
12. Біснуватих везуть у Рогачів [256] (2206)
13. Завітна земельна ділянка [584] (2041)
14. Коли розпочинати садити городину [599] (2040)
15. Розклад руху автобусів [253] (2039)

ТОП-15 свіжого номера:

1. «Фірма Фармікс» тримає марку (177)
2. На Рівненщині з’явився клас на колесах (170)
3. Прикрашаємо великодні яйця: просто і витончено (170)
4. Розбірки в медичній галузі: (170)
5. Браво, федерація! (168)
6. *Дмитро Чекалкін: «Петро Порошенко зробив для України за п?ять років більше, ніж всі інші президенти за двадцять три роки» (167)
7. ДТП на Рівненщині: травмувалося двоє осіб (165)
8. Як вибирати сонцезахисні окуляри. На що звернути увагу (160)
9. Бойова, але безгольова нічия у Калуші (158)
10. Кілька варіантів глазурі для пасок (158)
11. Нічна погоня поблизу Рівного (157)
12. Потап схуд на 17 кілограмів (157)
13. *Зе – це зовсім не смішно (155)
14. Понад 600 старшокласників опановують військове мистецтво (154)
15. Тетяна Литвинова йде з СТБ (153)

 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2018 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31, (098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31, (098)0565477

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс