Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №265 від 09.11.2006p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

Актальні ціни на бензин, дизель.
Олас - якісне пальне.

  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Червень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Липень 2019p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31


#Історія успіху

Монтаж двох труб висотою 120 метрів на Іванівській ГРЕС  (м.Комсомольськ, Росія)

ТзОВ "Екорембуд": новаторство, професіоналізм, відповідальність

Напевне, у світі немає більш мирної та творчої професії, ніж будівельна. Споруджені будівельниками заводи і фабрики, житлові багатоповерхові будинки і котеджі, сільськогосподарські виробничі споруди і мости, оздоровчі заклади і стадіони, школи і дитсадки прикрашають нашу країну. Нескінченний перелік добрих справ, залишених ними у спадок нащадкам. У цьому переконує і досвід малого підприємства, а з 1994 року - ТзОВ “Екорембуд” ЛТД. Зареєстроване у 1991 році МП “Екорембуд” - ровесник Незалежності Української держави.

Вже на початку своєї діяльності на будівельному ринку фірма здійснила великий обсяг монтажних робіт на виробничих корпусах заводу РАФ (Єлгава, Латвія), залишила “трудові автографи” у вигляді численних магазинів та аптечних кіосків в рідному Рівному. З кожним роком відчутно зростали обсяги робіт, стрімко нарощувалися потужності та розширювалися можливості підприємства, міцніла його матеріально-технічна база. А найголовніше - формувався колектив майстрів, які сьогодні є гордістю фірми.

Досвідчені кадри

і сучасна техніка

За 15 років свого трудового поступу “Екорембуд” згуртував у монолітний колектив більше 220 працівників. У їх числі - понад 40 інженерно-технічних працівників і службовців, 88 монтажників сталевих та залізобетонних конструкцій, 45 електрозварювальників (у тому числі 28 атестованих в Інституті електрозварювання імені Патона), 20 слюсарів-монтажників технологічного обладнання, 6 слюсарів-електриків, 8 машиністів кранів та автопрацівників, 16 водіїв вантажних та легкових автомобілів.

Рік у рік фірма невпинно збільшує свій виробничий потенціал. Так, збудована чудова виробнича база в селі Олексин Рівненського району, облаштовано центральний офіс площею 387 квадратних метрів у Рівному, відкрито своє представництво в Києві.

Вчасно, якісно

і "під ключ"

За плечима висококласних фахівців “Екорембуду” (а це монтажники-висотники сталевих і залізобетонних конструкцій, електрозварювальники, бетонники та інші) - участь у розбудові відомих гігантів вітчизняної промисловості, а саме: ВАТ “Рівнеазот”, Миколаївський глиноземний завод, ВАТ “Алчевський металургійний комбінат”, Київський авіабудівний завод. Набуті на великих будовах професійний досвід і виробничий гарт, відповідальність і точність у виконанні своїх зобов’язань перед замовниками створили “Екорембуду” імідж надійного ділового партнера не тільки на Рівненщині, але й далеко за її межами.

Колектив “Екорембуду” якісно й ударно попрацював і в рідній області на об’єктах соціального призначення. Це, зокрема, реконструкція головного корпусу та спорудження реабілітаційного центру в госпіталі інвалідів Великої Вітчизняної війни у Клевані (Рівненський район), будівництво академмістечка НаУ “Острозька академія” в Острозі та сучасного центру дозвілля для молоді в селі Балашівка (Березнівський район).

Ніколи не бракує замовлень

Мабуть, саме через готовність колективу братися за будь-яку, пов’язану з будівництвом, ремонтом або реконструкцією, роботу та здавати замовнику об’єкт “під ключ” вчасно і з відмінною якістю, екорембудівцям ніколи не бракує замовлень. Вони виконали величезний обсяг різноманітних робіт на об’єктах як в Україні, так і за її межами. Зокрема, “Екорембуд” брав участь у монтажі нафтопроводу “Одеса - Броди”, будівництві очисних споруд нафтотерміналу “Південний” (м. Одеса) та ремонті резервуарного парку Лисичанського нафтопереробного заводу Тюменської нафтової компанії. Його майстри здійснили монтаж двох резервуарів-“десятитисячників” для ДП “ПрикарпатЗахідтранс” у смт Смига Рівненської області, двох резервуарів-“двадцятитисячників” із “плаваючим” дахом на нафтопереробному заводі в м.Надвірна Івано-Франківської області та терміналу нафтопродуктів об’ємом 60000 куб.м у Севастополі.

Для кращої якості монтажу сталевих і залізобетонних конструкцій підприємство два роки тому придбало зварювальну установку AGW-ІІ фірми “Lincoln Electric” для двобічного зварювання горизонтальних швів при виготовленні резервуарів. Її успішно випробувано на об’єктах “PAK TERMINAL” (Естонія) при виготовленні резервуарів 30000 куб.м. AGW-ІІ у 20 разів підвищує продуктивність зварювальних робіт порівняно з дуговим зварюванням. Зварювальні матеріали можуть бути як закордонні, так і вітчизняні.

На жаль, на теренах нашої держави автомат не працював жодного дня. Та в “Екорембуді” сподіваються на те, що політична й економічна ситуація в країні дозволить підприємствам нафтової промисловості працювати на повну потужність. Природно, що тоді і з’явиться нагальна потреба у будівництві резервуарних парків. Саме для цього “Екорембуд” придбав автоматичну зварювальну установку AGW-II. До речі, “Екорембуд”працює в Україні та Російській Федерації, дотримуючись діючих нормативів, та при наявності необхідних ліцензій і дозволів.

Наука -виробництву

Вагомим здобутком “Екорембуду” є розроблена спільно з Інститутом електрозварювання імені Патона, фірмою “Лантес” і компанією “Спецмонтаж” технологія полисткового монтажу резервуарів для зберігання нафти і нафтопродуктів об’ємом від 10 до 75 тисяч кубометрів блочним методом із застосуванням вітчизняного зварювального обладнання і матеріалів. Так, приблизно 80 відсотків електрозварювальних робіт виконуються за допомогою зварювальних апаратів.

Застосування прогресивних методів монтажу і електрозварювання резервуарів забезпечує максимально високий рівень якості робіт, а також значно скорочує терміни їх виконання.

Ефективність творчого пошуку

Які б види робіт не виконували працівники фірми “Екорембуд”, результати їхньої праці завжди характеризуються бездоганною якістю і творчим підходом до справи. Це стосується і будівництва ювелірної фабрики ДП “Укрбурштин” у Рівному, яка стала візиткою міста, і спорудження мансардного поверху в реконструйованому приміщенні обласної податкової адміністрації.

Щоб утриматися на будівельному ринку, керівники і фахівці “Екорембуду” постійно шукають ще не зайняті ніші і поступово, але впевнено, їх заповнюють. Однією з таких ніш виявилося будівництво міні-очисних споруд для переробних підприємств АПК. Налагодивши співпрацю з рівненською проектною фірмою “Лантан” - переможцем міжнародного конкурсу з розробки технологій очистки стоків м’ясо-молочних, спиртових та інших переробних підприємств АПК, “Екорембуд” почав виконувати замовлення на будівництво очисних споруд різного призначення (без обмеження об’ємів стоків), встановлення і наладку відповідного технологічного обладнання.

Спрямованість

у майбутнє

Ще одна пропозиція екорембудівців - “термодім”. Вони розробили таку технологію будівництва житла з використанням вітчизняного будівельного матеріалу - пінополістиролу, яка гарантує у приміщенні тепло і затишок при скороченні витрат на опалення в цегляному будинку у 12 разів, у панельному - в 14 разів. Неймовірно! Але в цьому переконалися ті забудовники, які уклали угоди з “Екорембудом”, і ось уже кілька років живуть у збудованих ним котеджах.

“Екорембуд” також успішно займається нарощуванням мансардних поверхів у дво-триповерхових будинках старої забудови, які можна використовувати як під житло, так і під офіси. Останнє вельми актуально при зростаючому дефіциті офісних приміщень у центрі великих міст України. Надбудова замовнику обходиться дешевше, ніж будівництво нового приміщення, та й зовнішній вигляд будинку оновлюється й осучаснюється. Нею особливо зацікавилися у Дніпропетровську, де екорембудівці виконали без підсилення фундаментів (завдяки застосуванню легкого металевого каркасу) великий фронт робіт з нарощування мансардних поверхів у центрі міста.

В арсеналі “Екорембуду” ще багато цікавих планів та ідей, втілення яких, безперечно, сприятиме закріпленню фірми на будівельних ринках України та країн СНД.

Олександр ОЛЬХОВИК

"ЕКОРЕМБУД" ВИКОНУЄ:

• монтаж сталевих і залізобетонних конструкцій (потужні підприємства металургійної та хімічної промисловості, насіннєві заводи, адміністративні споруди, будинки тощо);

• монтаж резервуарів для нафти і нафтопродуктів об’ємом від 5 до 115 тисяч кубічних метрів, а також ремонт резервуарів усіх видів і будь-якого призначення.

Володимир ВОЗНЮК, директор фірми “Екорембуд”, заслужений будівельник України:

“Успіх приходить до тих, хто вміє і хоче працювати по-новому. Саме це, а також високий професіоналізм і відповідальність працівників створили “Екорембуду” надійну репутацію на ринку промислового та цивільного будівництва України”.

ТзОВ "ЕКОРЕМБУД" ЛТД

Україна, 33027, м. Рівне, вул. Буковинська, 7-а.

Тел.: (0362) 28-86-14, 28-64-56, 28-86-21 (факс),

e-mail: ecorembud@ukr.net; www.ecorembud.com.ua.

09.11.2006


Переглядів: 211

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 921 від 12.07.2019p.
¤ 
Рівнянки «мажорно» виступили на Чемпіонаті Європи

Рівнянки «мажорно» виступили на Чемпіонаті Європи

Збірна України з софтболу на мажорній ноті завершила свій виступ на чемпіонаті Європи зі софтболу, що проходив в Чехії та Польщі. За два останні ігрові дні наша команда здобула три перемоги поспіль....

¤ 
У трьох ДТП на Рівненщині одна особа загинула та двоє – в лікарні

У трьох ДТП на Рівненщині одна особа загинула та двоє – в лікарні

Дорожньо-транспортні пригоди сталися за добу у Млинівському, Дубровицькому та Рівненському районах....

¤ 

Сергій Свисталюк: «Наша обласна рада працює ефективно...»

Пройшло перше півріччя 2019 року і можна вже підбивати певні підсумки роботи наших органів місцевого самоврядування за цей період. Для того, аби з’ясувати, як пропрацювала цей час головна рада Рівненщини, автор попросив відповісти на питання першого заступника голови Рівненської обласної ради, депутата від Радикальної партії Олега Ляшка Сергія Свисталюка....

¤ 
Соціологія по 153 виборчому округу. Етап третій

Соціологія по 153 виборчому округу. Етап третій

Подаємо результати третього етапу соціологічного дослідження Центру європейської та атлантичної інтеграції щодо політичної орієнтації мешканців 153 виборчого округу в межах проекту “Соціологічний барометр населення України”. Опитування проводилося з 6 по 8 липня 2019 року. Питання були відкритими, анкета анонімна. Було опитано 800 респондентів в Острозькому, Гощанському, Корецькому, Рівненському районах та частині м. Рівне (трикутник Бармаки – вул. Фабрична – вул. Гагаріна). Допустима помилка даної вибірки від 0.5 до 3 відсотків (на жаль, різко зросла кількість відмов від анкетування, тому збільшилась можлива похибка)....

¤ 
Марко Левішин: «Олексій Муляренко постійно підтримує рівненський спорт та щиро вболіває за рівненський спідвей»

Марко Левішин: «Олексій Муляренко постійно підтримує рівненський спорт та щиро вболіває за рівненський спідвей»

Минулими вихідними, в суботу, 6 липня, в угорському Надьхалаші відразу ж два рівненських спортсмени Марко Левішин та Назар Ткачук взяли участь в півфіналі особистого чемпіонату Європи серед юніорів....

¤ 
У Клевані тхне фарбою. Що робити мешканцям?

У Клевані тхне фарбою. Що робити мешканцям?

У Клевані люди скаржаться на неприємний їдкий запах, причиною якого, імовірно, є місцеве підприємство з виробництва фарб....

Найпопулярніші 15 статей:

1. Розшифровка аналізу крові: [841] (13682)
2. Моє місто - найкраще [427] (5818)
3. Як правильно приймати вітаміни? [749] (5468)
4. Секс із мусульманином [271] (4809)
5. Авокадо - це фрукт чи овоч? [318] (4690)
6. Секрети ігрових автоматів: як грати і вигравати? [755] (4303)
7. Догляньте мене до смерті [278] (4275)
8. ЧИ ВАРТО РОБИТИ ПОКУПКИ ДО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ? [519] (4257)
9. Первентин - легальний наркотик нового покоління [345] (3941)
10. Як позбутися шпори на п’яті [850] (3022)
11. Якщо у сні приснився вуж [219] (2972)
12. Біснуватих везуть у Рогачів [256] (2897)
13. Коли розпочинати садити городину [599] (2765)
14. Розклад руху автобусів [253] (2721)
15. Яйце-райце, в чому твоя сила? [257] (2663)

ТОП-15 свіжого номера:

1. «Слуга Народу» та «Батьківщина» – найперспективніша коаліція, аби люди відчули зміни* (171)
2. Гроші вирішують все (168)
3. Страхова медицина замість бездумних скорочень (156)
4. Священна корова демократії (155)
5. Як рівняни святкували* Івана Купала на Ювілейному (143)
6. Дозволять продаж землі – буде громадянська війна (141)
7. Зоя Казанжи: «Хочу, щоб «Голос» був у парламенті, але….» (136)
8. Олексій Муляренко: “Євромайдан — це поворотна подія в історії України, яка визначила наше майбутнє. Його не потрібно забувати”* (136)
9. Топ-10 фактів про кандидата в народні депутати по 152-му виборчому окрузі Олексія Муляренка (136)
10. Яна Зінкевич: «За останні п?ять років українці показали, що ми можемо робити неможливе» (135)
11. «Голос» – це «Самопоміч-2» (130)
12. Водій таксі побила рівнянку (128)
13. На Рівненщині знищили понад 5000 нарковмісних рослин (128)
14. Стрілянина біля розважального закладу Рівного (128)
15. Рівненські каратисти готуються до чемпіонату світу (128)
 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2018 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31, (098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31, (098)0565477

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс