Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №822 від 10.08.2017p.
Передплатні індекси:
23429 (на 1-6 місяців)
08903 (на рік).
Тел. +38(0362) 62-31-31
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

А що Ви скажете? Блог


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Грудень 2017p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Січень 2018p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31


#Лідер ринку

РДБК: Впевненість у майбутньому

РДБК: Впевненість у майбутньому

Віталій РОМАНЮК: «Будівництво в усі часи було та залишається не тільки практичною необхідністю, а й високим мистецтвом»

ТДВ «Рівненський домобудівний комбінат» успішно реалізує свої вироби не тільки в Рівному - майже 80% продукції поставляється на будівельні об’єкти в Києві, Львові та Стрию, а також в Івано-Франківську. Сучасні технології, обладнання та команда висококваліфікованих спеціалістів Рівненського ДБК забезпечують виробництво залізобетонних конструкцій різної складності, конфігурації та параметрів для будівництва надійних каркасів інфраструктурних і промислових об’єктів - торговельних центрів, заводів, елеваторів, логістичних комплексів, транспортних розв’язок та житла. «Навіть у найскрутніші для Рівненського ДБК часи ми ніколи не розчаровувалися, а йшли впевнено вперед, щоб подолати труднощі та залишатися кращими серед підприємств вітчизняної індустрії будівельних матеріалів», - зазначив при спілкуванні з кореспондентом «Рівне-Ракурсу» напередодні Дня будівельника Віталій РОМАНЮК.

«Українські забудовники повинні враховувати запити ринку»

- Віталію Васильовичу, якою, на Ваш погляд, повин­на бути державна політика щодо розвитку будівельного комплексу та виробництва будівельних матеріалів, зокрема?

- Влада має забезпечити такі умови, аби платоспроможний громадянин мав вибір: будувати власне житло або купити його готовим, або ж узяти в оренду, як це, до речі, широко практикується у розвинутих країнах. Звісно, українські забудовники повинні враховувати запити ринку, який диктує нам, по-перше, будувати доступне житло; по-друге, воно має бути якісним, енергоефективним, з розвиненою інфраструктурою. До речі, в загальному обсязі виконаних у 2016 році будівельних робіт за видами будівельної продукції житло займає 24,3%. Цього, на мою думку, недостатньо, враховуючи постійно високий попит на житло в Україні. Тому саме цей напрям має залишатися одним з основних у розвитку нашої галузі. Вважаю, що для забезпечення доступним житлом тих, хто його гостро потребує, необхідно підтримувати та розвивати індустріальний метод будівництва, який нині є одним із головних напрямів спорудження сучасного житла у сегменті економ-класу. Про це свідчить практика розвинених країн Заходу. У Польщі, наприклад, у будівельну галузь було інвестовано 36 мільярдів доларів. Це ті цілі, які ми маємо визначити для себе і втілити протягом найближчих 50 років. Якщо і в Україні будуть такі капіталовкладення у будівництво, то будівельна галузь у нас стане однією з передових.

Побудований 40 років тому РДБК має значний досвід у виробництві залізобетонних виробів та товарного бетону. На підприємстві повністю модернізовано виробництво, що включає бетонозмішувальний цех, цех залізобетонних виробів, арматурний цех, випробувальну лабораторію та автогосподарство, в якому є автоміксери на базі автомобілів МАН, Івеко, Рено та КамАЗ об’ємом 6, 8 та 10 кубів, що дозволяє вчасно доставити якісну продукцію на будівельні об’єкти. Комбінат має розвинуту транспортну інфраструктуру, під’їзні залізничні колії, якими щодня приймає десятки вантажних вагонів із цементом, щебенем та піском, автотранспортні під’їзди, що дає можливість відвантажувати залізобетонні вироби автомобільним транспортом.

Усій продукції РДБК властива висока якість, довговічность та екологічність. Пустотні плити, перетинки, фундаментні блоки, фундаментні й опорні подушки, палі, прогони, сходові марші та площадки, балкони, бордюри і поребрики, кільця колодязні та плити перекриття, лотки, плити для парканів, сітка кладки цегли, армокаркаси й арматура, залізобетонні вироби під замовлення - ці вироби із залізобетону завжди користуються попитом на будівельному ринку. Кожен з них має індивідуальну систему армування, рецептуру бетону і технологію виготовлення. Досвід та знання фахівців, які працюють на РДБК, дозволяють реалізувати будівельникам проекти будь-якої складності.

«Зберегли виробництво та збільшили виробничі потужності на 25%»

- Усіх відвідувачів РДБК особ­ливо вражають виробничі цехи підприємства, оснащені високотехнологічним обладнанням…

- Варто зауважити, що в Україні ще не так давно працювало 45 домобудівних комбінатів та майже 200 заводів залізобетонних виробів, з яких нині залишилось, відповідно, 3 і 60, решту порізали на металобрухт. На фоні цієї невтішної статистики радує те, що ми зберегли виробництво та збільшили виробничі потужності на 25%, забезпечивши при цьому пристойну заробітну плату колективу підприємства чисельністю 250 чоловік.

У 2006 році було комп’ютери­зовано бетонозмішувальний вузол, встановлено нові дозатори і бетонозмішувачі, що зумовило збільшення обсягів виробництва та підвищення якості товарного бетону за рахунок стабільності і точності дозування компонентів. Завдяки впровадженню автоматизованої системи управління, коригування технологічного процесу проходить без зупинки обладнання; реєструється й архівується проходження технологічного процесу та його результатів, включаються алгоритми оптимальних схем завантаження навіть при роботі кількох бетонозмішувачів.

Автоматизація виробничих процесів дозволяє виготовляти товарний бетон різного класу від В7.5 до В30, баласт, фібробетон високої якості, водонепроникності та морозостійкості, який легко укладається. Високоточне обладнання виконує дозування матеріалів із похибкою до 1%. РДБК також виготовляє залізобетонні конструкції - серійні та за індивідуальними замовленнями, вироби з арматурної сталі (армокаркаси, армосітки, закладні й анкерні деталі). Всі марки бетону сертифіковані та відповідають державним стандартам.

На підприємстві розроблена і впроваджена система менеджменту якості відповідно до ISO 9001:2000, що підтверджує високі стандарти організації виробництва. При виготовленні всіх видів виробів використовується тільки перевірена сировина, яка відповідає вимогам нормативних документів. Власна акредитована лабораторія забезпечена приладами, що дозволяють проводити випробування бетону та залізобетонних конструкцій як у лабораторних умовах, так і неруйнівним методом безпосередньо на будівельному майданчику. В лабораторії працюють висококваліфіковані фахівці, що мають значний досвід роботи в будівельній галузі та спроможні підібрати склад бетонної суміші, властивості якої відповідають індивідуальним вимогам замовника.

Варто також відзначити не притаманну для подібних підприємств високу культуру виробництва на РДБК і те, як у нас старанно підтримують чистоту - ніде ні смітинки! На всій озелененій території бетонне покриття та облаштовані під’їзди до всіх виробничих підрозділів, встановлені показники напрямку руху. Чиста територія - не лише запорука здоров’я людей, а й гарний настрій та високопродуктивна робота всього колективу.

«Ще не було замовлень, з якими не справились би наші майстри»

- Як Ви оцінюєте виробничий потенціал підприємства, чи адекватний професіоналізм його колективу вимогам часу?

- Ми не обмежені у виробничих можливостях, у нас ще не було замовлень, з якими не справились би наші майстри: чим складніші в інженерному плані задуми архітекторів, тим нашим фахівцям цікавіше їх реалізувати. За рівнем технічних та економічних характеристик залізобетон, як і раніше, залишається основним конструкційним матеріалом у будівництві, займаючи пріоритетне місце в загальній структурі світового виробництва будівельних матеріалів. З року в рік поліпшується робота кожного виробничо-технічного й економічного підрозділу комбінату. Сьогодні РДБК - найпотужніше підприємство на ринку виробництва залізобетону та бетону в Рівному й області та на рівних конкурує із провідними українськими виробниками будівельних матеріалів. Місячна потужність підприємства - 25 тисяч тонн (10 тисяч кубів!) продукції.

Але РДБК - це не лише сучасна техніка й досконалі технології, а передусім компетентні люди з великим професійним досвідом, що передається з покоління в покоління. Тут працюють сивочолі виробничники і молоді робітники, спеціалісти високого класу середньої та вищої ланки. Серед кращих працівників підприємства - директор Олександр Ткачук, головний інженер Ігор Кравченко, головний енергетик Микола Ющук, начальник лабораторії Євгенія Гаврильчик, головний бухгалтер Ольга Процо, заступник директора зі збуту Сергій Оскома, заступник директора з охорони праці Ігор Дячук, юрисконсульт Оксана Ющук, начальник відділу кадрів Ольга Фесюк та інші.

- Ваші побажання, Віталію Васильовичу, колективу РДБК та його партнерам напередодні професійного свята будівельників.

- Будівництво в усі часи було і залишається не тільки практичною необхідністю, а й високим мистецтвом, тому що будівельники творять історію. Адже всі архітектурні об’єкти, збудовані, шановні колеги і партнери, нашими руками, перейдуть майбутнім поколінням як історичне надбання матеріальної культури суспільства. Навіть за складних економічних умов ми шукаємо оптимальні шляхи поліпшення своєї діяльності, конкуренто­здатності будівельної продукції, підвищення авторитету професії будівельника.

Керівництво комбінату щиро вдячне усім нашим працівникам і ветеранам за сумлінну працю. Дякую нашим замовникам, які довіряють перевіреній часом якості екологічної та енергоефективної продукції підприємства. Сердечно вітаю вас із професійним святом - Днем Будівельника. Бажаю всім міцного здоров’я та щасливої долі, благополуччя вашим рідним і близьким. Нехай ваша праця приносить вам радість і достаток, людям - затишок комфортних осель, а Україні - процвітання!

10.08.2017Спілкувався Олесь ДУБОВИК


Переглядів: 1028

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 844 від 18.01.2018p.
¤ 

Потрапила до в’язниці за те, що вбила співмешканця

Погодившись із позицією прокуратури, суд визнав достатніми зібрані досудовим розслідуванням докази для винесення обвинувального вироку стосовно 33-річної жительки області, яка умисно протиправно запод...

¤ Ракурс святковий
19 січня - Водохреща або Йордан

19 січня - Водохреща або Йордан

Ще не встигли прийти свята як скоро вони відійдуть. Як співається в коляді: «А той третій празник – Святе Водохреща». Хрещення Господнє — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, я...

¤ 
Поранений боєць АТО з Рівненщини потребує допомоги

Поранений боєць АТО з Рівненщини потребує допомоги

Бійцю з Дубно Артему Яблонському потрібні кошти на лікування....

¤ 
На трасі Київ ЧОП пенсіонери перекрили рух

На трасі Київ ЧОП пенсіонери перекрили рух

За фактом блокування транспортних комунікацій у Рівненському районі відкрито кримінальне провадження...

¤ 
Сергій Піддубний: «Якби сьогодні не виграли – довелося б з’їсти і планшет, і фішки, і свисток»

Сергій Піддубний: «Якби сьогодні не виграли – довелося б з’їсти і планшет, і фішки, і свисток»

Наставник «Кардинала-Рівне» Сергій Піддубний поділився враженнями від переможної кубкової гри та очікуваннями від другої частини протистояння з «Епіцентром», яка відбудеться за тиждень в Одесі....

¤ 
Йорданська вода має магічну силу

Йорданська вода має магічну силу

Ось і знову прийшла в наші домівки йорданська вода. Пригадую, коли була ще школяркою й нам забороняли відвідувати храм Божий, бабуся все ж умудрялася освятити вербу, паску чи набрати в збанок на Водох...


Найпопулярніші 15 статей:

1. Розклад руху приміських та пасажирських потягів [242] (22952)
2. Розклад руху автобусів [253] (20464)
3. Моє місто - найкраще [427] (17527)
4. Догляньте мене до смерті [278] (12297)
5. Яйце-райце, в чому твоя сила? [257] (12055)
6. Скрегіт зубами посеред ночі [312] (11801)
7. Коли розпочинати садити городину [599] (11397)
8. Не я б’ю, верба б’є За тиждень - Великдень! [235] (9671)
9. Душ для всіх [432] (8842)
10. Приваблюють і відлякують привиди Тараканівського форту [419] (8796)
11. ПАТ “Волинь- Цемент”: [505] (8473)
12. Кульова блискавка: феномен, який не розгадано [462] (8472)
13. За кордон можна вивезти не більше 50 тисяч доларів! - [205] (8430)
14. “Тартак” закликав не бути байдужими [205] (8419)
15. Тахінна халва зміцнює кістки та зуби [390] (8254)

ТОП-15 свіжого номера:

1. Рівненське «Динамо» отримає більше коштів на розвиток (77)
2. Толстого, 10 – будівництво йде … (72)
3. Салат з курки та винограду (70)
4. Що треба мати для участі у ЗНО (69)
5. Діти з міста Авдіївка поділились враженнями від перебування на Рівненщині (68)
6. У Дубенському районі під колесами автомобіля загинув пішохід (68)
7. Жителі багатоповерхівки зустрілися із міським головою Рівного (65)
8. У Борбині на Млинівщині готують землю під будівництво нової сучасної школи (65)
9. Сергій Піддубний: «Якби сьогодні не виграли – довелося б з’їсти і планшет, і фішки, і свисток» (65)
10. Поліський «серпанок» хочуть включити до нематеріальної культурної спадщини (64)
11. Чи варто боятись епідемії кору? (63)
12. Якщо яблуні старі – зробіть омолоджувальну обрізку (63)
13. «Кардинал-Рівне» у кубковій грі розгромив «Епіцентр К Авангард» (63)
14. Поліцейські затримали рецидивіста, який позбавив волі чоловіка (62)
15. Чим корисні дріжджі на городі (61)

 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2015 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс