Новини Рівне
QRcode

#Футзал

Аутсайдер нам по зубах

9 тур. 23 грудня. “Енергія” (Львів) - “ЛТК” (Луганськ) - 3:2, “Ур а ган” - “Локомотив” - 0:1.

“Спортлідер+” (Хмельницький) - “Кардинал-Рівне” (Рівне) - 0:3.

“Спортлидер+” (Хмельницкий): Кіндяков - Фетько, Ткачук, Цой, Калуков - Засенко, Михайленко, Коробка, Чеботарьов - Івонко, Сондак, Карбовський.

“Кардинал-Рівне”: Гурко - Басич, Когут, Танський, Паршиков - Бондар, Вершинін, Чернієнко, Фаренюк, Ситник, Маринюк, Піддубний.

Голи: Чернієнко (10, 29), Когут (38).

Уже перший момент біля воріт господарів закінчився взяттям воріт. Олександр Вершинін зліва навісив на дальню стійку, і Андрій Чернієнко замкнув його постріл ударом голови у дальню ліву дев’ятку. Цей гол дещо погасив запал хмельничан і поки вони приходили до тями, рівняни ще двічі могли забити, але Когут і Вершинін пробачили господарів. Згодом “спортлідерівці” прокинулися, і Чеботарьов та Ткачук били за першої нагоди, але їхні удари не досягали мети. З рахунком - 0:1 і закінчилася перша половина матчу.

У другому таймі початок активніше провели гравці “Спортлідера”. Хоча небезпечні моменти виникали лише біля воріт Кіндякова. Спочатку Євген врятував свої володіння після удару Вершиніна, потім - Бондаря, а згодом суперсейв голкіпера “Спортлідера+” завадив Олександру Басичу забити другий гол. А ось оформити дубль Чернієнку уже ніхто не завадив. Як і в першому таймі, Андрій замкнув постріл, на цей раз Мар’яна Маринюка, пробивши у порожні ворота, адже Кіндяков у цей час вийшов на перехоплення Чернієнка. Після другого - міг бути і третій, але голкіпер хмельничан виявився на висоті. Згодом хмельничани почали грати з 5-им польовим, у ролі якого вийшов Андрій Засенко. Довелося вже Івану Гурку демонструвати свою майстерність. Тричі пробивав Калуков, одного разу Сондак, але Іван Гурко цього дня був непробивний. Потім Коробка, Цой і Ткачук не скористалися своїми супермоментами. А закінчилося все голом Когута у порожні ворота. Юрій перехопив м’яч на своїй половині, прорвався на половину суперника і точним ударом майже з центру майданчика поставив остаточну крапку в цьому матчі - 0:3. Міг “Кардинал-Рівне” забивати у порожні ворота ще, як мінімум, двічі, але рівнян підвела влучність. Незважаючи на всі потуги господарів, забити бодай гол престижу - гра так і закінчилася сухою перемогою “кардиналівців”.

Головний тренер “Кардиналу-Рівне” Сергій ПІДДУБНИЙ:

- Ми зіграли дуже зібрано. Добре підготувалися до матчу, розібрали гру суперника, зробили висновки із нашої попередньої зустрічі. Тому і отримали закономірну перемогу. Сьогодні у “Спортлідера+” шансів у грі з нами просто не було. Я не можу сказати, що у хмельничан слабка команда. Можливо, вони ще не мають зіграності, досвіду, але назвати цю команду слабкою не можу.

Наступну гру рівняни проведуть 28 грудня в Єнакієво.

24 грудня у Будинку футболу відбулося додаткове жеребкування 1/8 Кубку України, у якому визначились господарі 3-х пар. На цьому етапі команди проведуть по одній зустрічі.

Матчі 1/8 відбудуться 24.02.2013 (команди господарі вказані першими). “Київ-НПУ” (Київ) - “Луг.Т.К.” (Луганськ), “Єнакієвець” (Єнакієве) - “Ураган” (Івано-Франківськ), МФК “Кардинал-Рівне” (Рівне) - “Локомотив” (Харків), “ОНПР Укрнафта” (Охтирка) - “Nik & Ars” (Харків), “Епіцентр К-3” (Київ) - “Спортлідер+” (Хмельницький), “Лукас” (Кременчук) - “Ураган-2” (Івано-Фран ківськ), “Христинівка” (Черкаська обл.) - “Львівхолод” (Львів), “Моноліт” (Харків) - “Енергія” (Львів).

Як бачимо - протест івано-франківського “Урагану” на результати жеребкування 1/8 Кубка України з футзалу прикарпатській команді не приніс жодних дивідендів - за результатами додаткового жеребкування команда Сергія Гупаленка все одно поїде грати в Єнакієве з місцевим “Єнакієвцем”.

Разом із тим, вся ця історія рикошетом вдарила по харківському “Локомотиву”. Віце-чемпіон країни і фіналіст останнього розіграшу Кубка України повинен був приймати “Кардинал-Рівне” на своєму майданчику. А зараз команді Євгенія Ривкіна доведеться замовляти квитки, щоб 24 лютого зіграти матч цієї стадії кубкового турніру в Рівному.

Турнірна таблиця на 27 грудня. Екстра-ліга.

Здобуте очко чи втрачена перемога?

6 тур. 22 грудня. “УРАГАН-2” (Івано-Франківськ) - “Апперкот” Ковель - 1:5, “СПОРТЛІДЕР-2+” (Хмельницький) - “МЕРКУРІЙ” (Чернівці) - 0:6.

“Кардинал-2-ДЮСШ-4” (Рівне) - “Львівхолод” Львів - 2:2 (1:1).

Голи: Прислупський (19), Чудля (37) - Грицина (16), Денис (39).

Прислупський (36) - не реа лізував десятиметровий.

Попередження: Басюк (34) - Лаба (40).

Звітна гра була цікавою тим, що рівняни у разі перемоги мали чудову нагоду потрапити до першої трійки і довести, що молода рівненська команда варта уваги. Не менш очікуваним був матч і для гостей, які ведуть погоню за лідером і, напевно, теж розраховували на поповнення очкового багажу.

Довгий час обидві команди провели без голів, захист діяв набагато краще нападу і ворота залишалися сухими. Проте на 16 хвилині Грицині таки вдалося примусити досвідченого Дєню жкіна виконати неприємну місію - 0:1. Пропустивши гол рівняни заграли активніше, а починаючи з 18 хвилини Віталій Дєнюжкін почав підключатися до атак і за хвилину це дало свій результат. Голкіпер рівнян з центру майданчика віддав передачу на Басюка, а той в один дотик знайшов у воротарському майданчику Прислупського, який і замкнув передачу партнера - 1:1. З таким рахунком і закінчився перший тайм.

Після відпочинку малюнок гри не змінився, господарі поля віддавши ініціативу супернику гостро контратакували. І знову довгий час командам не вдавалося змінити рахунок. І ось, здається, хороший шанс отримали рівняни. На 36 хвилині гості грубо повелися із нашим гравцем і як виявилося - це був 6 фол, після якого пробивається десятиметровий штрафний без захисту. Виконати штрафний взявся автор першого голу Тарас Прислупський (7 голів). Але удар молодого форварда і лідера юних “кардиналівців” за забитими м’ячами, виявився безхитрісним і не склав проблем для голкіпера суперника. М’яч влучив у воротаря і відскочив на майданчик. Проте вже за хвилину Чудля, з подачі все того ж Басюка, вивів свою команду вперед - 2:1. До закінчення залишалося 3 хвилини і тридцять дві секунди. Тренер гостей взяв хвилинну перерву, після якої на майданчику з’явився 5 польовий гравець. Граючи вп’ятьох, львів’яни ледь не пропустили м’яч у свої ворота. Забий Гарбарук на 38 хвилині у порожні ворота, і доля матчу була б вирішена. Але на превеликий жаль, що не вдалося господарям, вдалося супернику. Майже за хвилину до фінального свистка Василь Денис точно пробив під поперечину порожніх воріт. Віталій Дєнюжкін у цей час вискочив на перехоплення, але до м’яча не встиг - 2:2. Як не намагалися команди змінити ра хунок на заключних хвилинах - їм це не вдалося, і цікавий, інтригуючий двобій завершився бойовою нічиєю - 2:2.

Тренер “Кардинал-2-ДЮ СШ 4” Віталій ЗАСМОРЖУК:

- На перший погляд, враження від результату позитивні, враховуючи те, що гравці “Львівхолод” у минулому гравці Екстраліги і виступали за такі львівські команди, як “Тайм” і “Енергія”. Тому, звичайно, фаворитом матчу були львів’яни. Ми ж побудували гру від оборони, і ви самі бачили, що по ходу гри вони нас переважали. А далі вплинули незалежні від нас обставини. Травмувався на 16 хвилині гри капітан команди і ключовий гравець нашої команди Павло Дармовіс. Потім були помилки арбітрів як в один, так і в інший бік. Але хлопчики молодці, вистояли і навіть змогли перемогти.

Виділив у сьогоднішній грі нашого воротаря, недаремно кажуть, що хороший воротар - це півкоманди. Віталій Дєнюжкін впевнено вселив віру в себе молодим гравцям, які сьогодні билися по-справжньому, адже гра була бойовою, а емоції просто били через край.

Але зайвий раз хочу наголосити, що для нас результат другої команди - не головне, основним є підготовка молодих футболістів для головної команди. Головне, щоб хтось із цих молодих хлопчиків в майбутньому по-справжньому заграв. Така наша основна ціль, а не місце в турнірній таблиці.

Підсумовуючи сказане, хотів би зазначити, що якби перед грою сказали, що ви зіграєте внічию, можливо, ми навіть і погодилися. Але коли пролунав фінальний свисток, а до цього ми били десятиметровий і тричі влучали у стійку за гру, то десь уже стало шкода, що ми не виграли.

Наступний матч “Кардинал-2-ДЮСШ 4” Рівне проведе 28 грудня в Одесі.

Турнірна таблиця на 27 грудня. Перша ліга (Захід).