Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №462 від 19.08.2010p.
23429

#Футбол

Забили двічі і знову програли

Футбольний клуб “Верес” зазнав чергової поразки у рамках чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги.

У Чернігові рівняни змогли забити свої перші у сезоні голи. Проте, забивши двічі, команда Віталія Шевчука пропустила чотири рази.

“Десна” - “Верес” - 4:2 (4:0).

Чернігів: Литвин - Гетьман, Олійник (Ярошенко, 77), Блавацький (Донець, 75), Єлісеєв, Таран (Булкін, 88), Титомир (Орєхов, 72), Гулордава, Кожем’яченко (Проценко, 80), Алаєв, Велиєв.

Рівне: Печинський - Новосад, Воротеляк, Жук, Котюк, Вознюк (Назарчук, 77), Єфімчук, Оксенюк, Гайдук, Гаврилюк, Любар.

Голи: Алаєв (8), Кожем’яченко (19, 30, 42) - Гайдук (57), Оксенюк (90+1, з пенальті).

Попередження: Титомир (10), Кожем’яченко (59), Єлісеєв (68), Орєхов (78) - Любар (8), Оксенюк (31).

Вже у першому таймі матчу на чернігівському стадіоні імені Ю.Гагаріна “Верес” пропустив чотири “сухих” голи.

У дебютній зустрічі господарів вперед точним ударом вивів Сергій Алаєв. Ще до перерви Олександр Кожем’яченко встиг зробити хет-трік, забивши зокрема свій сотий гол у складі чернігівського клубу.

Наприкінці першої половини гри над стадіоном розпочалася злива, дещо охолодивши атакуючий порив футболістів “Десни”.

Після перерви рівняни змогли відіграти два голи. Спершу гол престижу провів Володимир Гайдук. А вже у компенсований арбітром час, Андрій Оксенюк забив другий гол “Вереса” у нинішньому сезоні.

Нагадаємо, що за декілька днів до звітного матчу рівненський клуб у Білій Церкві мав зіграти перенесений поєдинок першого туру проти “Росі”. Проте з ініціативи білоцерківців гру знову було перенесено на невизначений термін. На думку керівництва “Росі”, у складі обох клубів грає чимало молодих футболістів і провести три матчі поспіль з інтервалом у три дні було б для них занадто великим навантаженням. Керівництво “Вереса” на таку пропозицію погодилося.

Проте, як би там не було, але таке рішення у підсумку не допомогло ані “Росі”, ані “Вересу”. Рівняни програли у Чернігові - 2:4, а білоцерківців розгромили у Хмельницькому - 2:6.

Обидва клуби замикають таблицю із нулем очок.

Гру наступного туру “Верес” проведе 22 серпня у Рівному саме проти хмельницького “Динамо.”