Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №467 від 23.09.2010p.
23429

#Футбол

Неприємна традиція

А пофеозом трагічних виступів футбольного клубу “Верес” у нинішньому сезоні стала нищівна поразка на власному полі від іллічівського “Бастіону” з рахунком - 0:6!

“Верес” - “Бастіон” - 0:6 (0:2).

Голи: Пащенко (39), Нечипорук (45, з пенальті, 53, з пенальті), Белмохтар (60), Тараров (62, 68).

Попередження: Єфімчук (23), Котюк (24), Хлібович (26), Воротеляк (45).

Вилучення: Єфімчук (57).

Напередодні звітного поєдинку на тренерському містку “Вереса” сталися зміни. Основною їх причиною стали вкрай невдалі виступи команди.

Відтепер головним тренером стане Микола Яцюк. Відомий у Рівному спеціаліст раніше вже працював із “Вересом”. Він двічі був помічником головного тренера (у сезонах 1996/1997 та 2004/2005) а в чемпіонаті 1997/1998 років сам тренував команду.

Поки що Микола Яцюк працює лише виконуючим обов’язки головного тренера. Проте з часом повинен остаточно очолити команду. Віталій Шевчук же продовжить працювати у тренерському штабі “Вереса”.

Втім, як бачимо, прихід нового наставника зовсім не змусив футболістів нарешті заграти у футбол. Та й суперник видався незручний.

Гра розпочалася із єдиного напівмоменту у виконанні господарів поля. Хлібович та Котюк удвох виривалися на оперативний простір перед воротами Череднюка, проте арбітр (на перший погляд - помилково) зафіксував офсайд.

Перший гол “Бастіон” забив наприкінці тайму, коли Пащенко “пролетівши” двох оборонців з гострого кута невідпорно пробив по воротах.

Воротеляк спершу подарував м’яча супернику, а потім сам же порушив проти того правила, заробивши пенальті. Нечипорук пробив з точки точно - 0:2.

Щойно розпочався другий тайм, як рівняни знову привезли собі пенальті і Нечипорук знову виконав вирок арбітра ідеально - 0:3.

Далі господарі вже не чинили супернику жодного опору і Белмохтар та Тараров свої м’ячі забивали абсолютно безперешкодно. Поразка - 0:6.