Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №467 від 23.09.2010p.
23429

#Коротко

Рівняни знову на вершині

Гонщики рівненського “Каскаду” Олександр Бородай та Ярослав Полюхович стали чемпіонами України зі спідвею серед пар.

Єдиний етап цих змагань проходив минулого тижня у Рівному.

Своїх конкурентів, а це насамперед червоноградська пара Олександр Локтаєв - Володимир Тейгел, рівняни випередили на два очки.

Третє місце дісталося львівсько-червоноградській парі Володимир Дубінін - Андрій Кобрин.

Здобули бронзу

Восьме загальнокомандне місце серед двадцяти чотирьох команд посіла збірна Рівненщини із самбо на П’ятих Літніх юнацьких іграх з не-олімпійських видів спорту.

У Луцьку, де проходили змагання, честь нашої області захищали квасилівчани Анастасія Лопуга, Тетяна Кушнірук та Ігор Ошманін.

Усі троє у своїх вагових категоріях здобули бронзові нагороди.

Ще один крок до чемпіонства?

Рівненський “Хімік” продовжує утримувати лідерство у чемпіонаті Рівненської області із футболу серед аматорських клубів.

У грі тринадцятого туру підопічні Миколи Конька у Радивилові впевнено розправилися із “Соколом” - 3:0.

Не погоджується із передчасною коронацією рівнян лише “ОДЕК”. Оржівці поступаються лідеру вже вісьмома очками, проте мають два матчі у запасі.

Нагадаємо, що поєдинки новоспеченого володаря Кубку області проти “Гощі” та “Ізотопу” були перенесені через участь оржівського клубу в аматорській першості України.

Тим часом серйозна боротьба розгорнулася за бронзові нагороди обласного чемпіонату. У звітному турі знову втратили очки “Маяк” та “Славія”, які в очному двобої розіграли результативну мирову - 1:1.

В інших поєдинках було зафіксовано такі результати: “Случ” - “Гоща-АМАКО” - 1:3, “Енергія” - “Волинь-Цемент” - 3:0.

“РОКО” продовжує очолювати турнірну таблицю у другій обласній лізі. У черговому турі клуб із Городка здолав “МлинКов” - 5:3.

В інших матчах “Горизонт” переграв “Водник” - 1:0, “Сокіл” із Садового поступився “Авангарду” - 1:3, “Смига” переграла “Полісся” - 3:1, а у матчі “Горині” та “Фіалки” голів забито не було - 0:0.

Все спокійно

Знову без сенсацій пройшов черговий тур у чемпіонаті Рівненського району. Лідер турніру, оржівський “Факел” здобув чергову перемогу, виявившись сильнішим від “Старта” із Бармаків - 2:1.

В інших зустрічах було зафіксовано наступні результати: “Горинь” - “Рівес” - 3:2, “Онікс” - “Фортуна” - 1:3, “Седан” - “Дубава” - 1:0, ФК “Забороль” - “Зеніт” - 4:2.

Попереду лише волиняни

Вдало виступили на Кубку Ковеля із кікбоксингу представники Рівного.

Представники нашого міста здобули сім перших та п’ять других місць, посівши у підсумку друге загальнокомандне місце.

Першу позицію здобула команда Ковеля.

Також участь у турнірі брали представники Луцька, Чернівців, Нововолинська та Млинова.