Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №474 від 11.11.2010p.
23429

#Футзал

Найближчий матч - без Дєнюжкіна

Після серії успішних матчів у рамках Вищої футзальної ліги зазнав розгромної поразки з рахунком - 2:9 від “Єнакієвця” МФК “Кардинал-Рівне”. Земляки крім того втратили основного воротаря Віталія Дєнюжкіна, який отримав червону картку за грубий фол. Тож тепер ворота нашої команди в домашній грі із лідером, харківським “Локомотивом”, буде захищати Павло Чемерис.

“Єнакієвець” - МФК “Кардинал-Рівне” - 9:2 (5:0).

Єнакієво: Мельник - Хурсов, Богатих, Доманський, Замятін, Турчак, Нестерук, Чуднов, Сільченко, Коробка, Рудаков.

Рівне: Дєнюжкін (Чемерис,20) - Басіч, Паршиков, Танський, Данилюк, Сондак, Волянюк, Чеботарьов, Волох, Піддубний, Когут.

Голи: Сільченко (2, 18, 20, 40, 40), Доманський (6), Хурсов (17, 38), Богатих (31) - Доманський (24, автогол), Чеботарьов (27)

Попередження: Коробка (20), Турчак (38) - Сондак (11), Волянюк (13).

Вилучення: Дєнюжкін (20).

Захист рівнян почав здавати збій уже на другій хвилині, коли нашому голкіперу закинув м’яч “за комірець” Дмитро Сільченко. Недовго чекали уболівальники “Єнакієвця” й другого голу. На шостій хвилині відзначився Анатолій Доманський. Пропущені м’ячі розізлили гравців МФК “Кардинал-Рівне” й вони почали грати більш грубо. Уже до 13-ї хвилини в пасиві земляків було шість фолів. А до кінця першого тайму рівняни пропустили ще два м’ячі - 0:5. Крім того, за неспортивну поведінку вилучили Віталія Дєнюжкіна. Тож після перерви, враховуючи рахунок, підопічні Юрія Баховського намагалися грати п’ятьма польовими гравцями. І спочатку така тактика принесла успіх. Спочатку на 24-й хвилині автоголом відзначився Анатолій Доманський, а за три хвилини вже Олег Чеботарьов записав на свій рахунок - 2:5. Однак надалі забивали лише господарі. За той час, що залишався до кінця зустрічі, “єнакієвці” ще чотири рази засмучували земляків. Отож поразка з рахунком - 2:9. Після цієї невдачі “кардиналівців” разом із львівською “Енергією” ділять друге-третє місця, маючи в активі 18 пунктів. На очко більше в лідера, харківського “Локомотива”. Саме з останніми найближчої суботи проведуть наступний домашній матч рівняни.

Результати інших матчів: “Шахтар” - “Моноліт” - 2:6, “Тайм” - “Ураган” - 1:0, “ЛТК” - “ПФС” - 1:5, “Локомотив” - “ТВД” - 1:1.