#Волейбол

Лідера зупинили

Попри песимістичні прогнози багатьох спеціалістів, волейболістки “Регіни-МЕГУ” зуміли у Вінниці відібрати очки у беззаперечного лідера Вищої волейбольної ліги вінницького “Кряж-Медуніверситета”.

“Кряж-Медуніверситет” - “Регіна-МЕГУ” - 3:1 (25:23, 25:19, 22:25, 25:23).

Перша гра двоматчевого протис-тояння завершилася на користь господарок. Щоправда перемога вінничанкам далася нелегко. Вигравши перші два сети у нашої команди, у третьому - лідер оступився - 22:25. На жаль, у наступній партії землячки лише два очки програли підопічним Олександра Краєвського й у підсумку поразка з рахунком - 1:3.

“Кряж-Медуніверситет” - “Регіна-МЕГУ” - 2:3 (25:21, 25:19, 17:25, 16:25, 11:15).

Другий матч розпочався для “Регіни-МЕГУ” не зовсім вдало. Першу партію рівнянки у боротьбі програли - 21:25. У другій же господарки з самого початку вирвалися вперед і не залишили шансів на успіх для рівнянок - 25:19. Що говорив у перерві своїм підопічним Валерій Слєпцов залишається загадкою. Але надалі землячки просто “розірвали” захист вінничанок, вигравши три наступні сети. Таким чином, “Регіна-МЕГУ” здобула підсумкову перемогу з рахунком - 3:2. Цей успіх для нашої команди став шостим у восьми матчах. Після четвертого туру рівнянки разом із “ДонНУЕТ-ШВСМ” поділяють третє-четверте місця, маючи в активі по 17 очок. А лідером поки що залишився “Кряж-Медуніверситет”, який набрав 22 пункти. Другу позицію окупувала “Сєвєродончанка-2”, у якої на один бал менше.

Результати інших матчів: “Галичанка-ТНЕУ-2” - “ДонНУЕТ-ШВСМ” - 3:2 і 1:3, “Іскра” - “Сєвєродончанка-2” - 0:3 і 0:3, ОДЮСШ “Орбіта” - “Спортліцей” - 3:0 і 2:3.