Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №232 від 23.03.2006p.
23429

#Міні-футбол. Чемпіонат України. Перша ліга

Перемога подарувала надію

Гравці МФК “Рівне” змогли, нарешті, преремогти свого суперника у турнірі першої ліги. На власному майданчику рівняни не залишили жодних шансів столичному “Златогору”. Цей успіх став для МФК “Рівне” лише четвертим, від початку чемпіонату.

МФК “Рівне” – “Златогор” 7:3 (0:0)

Цікаво, що у першому таймі глядачі так і не дочекалися забитих м’ячів. Щоправда, після перерви голів було більш ніж достатньо – десять на обидві команди. Хет-трик у переможців оформив Вадим Жак. Тепер на його рахунку 11 м’ячів у десяти проведених матчах.

Результати решти матчів 12-го туру: “Каменяр” – “Планета” 1:6, “Соцтех-НУХТ” – “Локомотив” 0:1, “Галпідшипник” – “Кардинал” 5:2.

Завдяки перемозі над “Златогором” МФК ”Рівне” змогло покращити своє турнірне становище. Хоча наша команда й далі продовжує з 14-ма очками посідати шосте місце, але відрив від, скажімо, львівського “Кардинала”, який йде третім, тепер становить лише два очки.

До завершення чемпіонату командам залишилося зіграти два тури.