Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №232 від 23.03.2006p.
23429

#Баскетбол. Кубок України. 1/4 фіналу. Матч-відповідь

Про кубок можна забути

Поступившись з великим рахунком у повторному матчі кубка України одній з кращих команд суперліги - БК “Київ”, рівненський “Пульсар” припинив боротьбу в цьому турнірі й тепер може цілком зосередитися на вирішенні свого головного завдання – збереженні прописки у класі найсильніших на наступний сезон.

БК “Київ” - “Пульсар” 127:64 (36:20, 26:9, 26:14, 39:21)

18 березня. Київ.

Тренер киян, італійський фахівець Ренато Паскуалі, постійно експериментував зі складом, розуміючи, що лідерам команди треба поберегти сили напередодні фіналу чотирьох Євроліги ФІБА, однак “Пульсару” від цього було не легше. Лише протягом першої половини стартової чверті наші баскетболісти, завдяки влучним кидкам з дальньої та середньої відстаней, на рівних боролися з господарями. Рахунок на той час був 12:11. Далі ж гравці БК “Київ” застосували пресинг, до якого гості виявилися абсолютно неготовими, і м’ячі у корзину “Пульсара” стали влітати один за одним. Друга чверть виявилася продовженням останніх хвилин першої – кияни робили на майданчику усе що завгодно, а гості за цей проміжок часу спромоглися лише на 9 набраних очок – 62:29.

Тотальною перевагою господарі володіли й у останніх двох десятихвилинках. Особливо ефектними діями відзначалися Афік Ніссім та Майкл Гарріс. Баскетболісти ж “Пульсара” просто догравали зустріч, що так невдало для них складалася, практично не чинячи жодного опору. Гарних слів заслуговують хіба що молоді Денис Баяндін та Андрій Артимович. Вони й стали найрезультативнішими у складі нашої команди, набравши відповідно 14 та 12 очок.

Результати інших матчів 1/4 фіналу кубка України: СК “Маріуполь” – МБК “Миколаїв” 70:77, 66:78, “Дніпро” – “Азовмаш” 65:86, 65:97.

У 1/2 фіналу між собою зустрінуться: БК “Київ” – МБК “Миколаїв” та “Азовмаш” - переможець пари “Хімік” – “Львівська політехніка”.

А вже 22 березня поновилася боротьба у суперлізі. “Пульсар” цього дня грав у Сумах проти місцевого “Сумихімпрому”. Наступну ж свою гру наша команда проведе в Рівному. 27 березня “пульсарівці” прийматимуть южненський “Хімік”.