Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №522 від 13.10.2011p.
23429

#Футзал

Не забиваєш ти - забивають тобі

У суботу в спорткомплексі ДЮСШ-4 МФК “Кардинал-Рівне” і харківський “Моноліт” в рамках п’ятого туру футзальної Екстраліги визначали сильнішого . Це був матч за шість очок, оскільки обидві команди перед двобоєм мали однакову кількість набраних очок і перебували на сусідніх місцях у турнірній таблиці, “Кардинал-Рівне - на п’ятому, “Моноліт” - на шостому.

5 тур. 8 жовтня. “Кардинал-Рівне” - “Моноліт” (Харків) - 6:1 (3:1).

Рівне: Пітуля (Дєнюж-кін, 36) - Бондар, Маринюк, Паршиков (к), Піддубний - Волянюк, Когут, Федюк, Танський - Ситник, Сондак. Запасний: Прислупський.

Харків: Гурко - Бурдюг, Мінаєв, Табаньков, Аватєсян - Юнаков, Рибак, Чуднов, Сколотій - Долгов, Педяш, Шешенєв. Запасний: Мякота.

Голи: Дєнюжкін (7, з пенальті), Маринюк (11), Паршиков (18), Танський (30), Піддубний (31), Бондар (38) - Бурдюг (2).

Попередження: Мінаєв (28), Юнаков (30), Чуднов (40).

Початок зустрічі був за гостями. “Монолітівці” вже на другій хвилині гри повели в рахунку. Це Андрій Бурдюг вискочив віч-на-віч із Андрієм Пітулею й впевнено переграв рівненського голкіпера. Господарі відразу ж показали, що програш явно не входить в їхні плани. Відповіддю на пропущений м’яч став потужний удар граючого тренера господарів Сергія Піддубного, з яким впоравсяІван Гурко, перевівши м’яч на кутовий. Але на сьомій хвилині рівнянам вдалося зрівняти рахунок. У цьому їм допоміг арбітр зустрічі, який призначив пенальті у ворота “Моноліту” за порушення проти Андрія Паршикова. Виконувати вирок судді вийшов “із лавки” інший голкіпер МФК “Кардинал-Рівне”, Віталій Дєнюжкін, для якого забивати голи - звична справа. Віталій бездоганно розпорядився гольовим шансом й забив свій другий м’яч у сезоні - 1:1. А на 11-й хвилині Мар’ян Маринюк замкнув на да-льній штанзі пас з глибини і вивів свою команду вперед - 2:1. До перерви МФК “Кардинал-Рівне” мав не один шанс довести рахунок до розгрому, але відзначитися вдалося лишень раз, коли досвідчений Андрій Паршиков після потужного удару в стійку у виконанні Бондаря, добив шкіряного до сітки - 3:1.

Після перерви гості половину тайму стримували атаки господарів майданчика й мали можливості відзначитися, але Андрій Пітуля був, як завжди, надійним на останньому рубежі. Свої моменти один за одним не використовували Долгов, Юна-ков і Чуднов та інші. І, як говориться у відомому футбольному правилі: не забиваєш ти - забивають тобі. На 30-й хвилині гол на свій рахунок записав Віталій Танський, а за мить граючий тренер “кардиналівців” Сергій Піддубний отримав м’яч у воротарському майданчику та, немов на тренуванні, переграв голкіпера “Моноліта” Івана Гурка - 5:1. Довершив розгром харків’ян активний Олександр Бондар, який з гострого кута зумів переграти стража воріт гостей - 6:1. На останніх хвилинах “Кардинал-Рівне” міг забити й сьомий гол. За шостий командний фол у ворота “Моноліту” був призначений пенальті, але Іван Гурко відбив удар з десятиметрового у виконанні Михайла Волянюка. Попри шість пропущених голів саме голкіпера “Моноліта” визнано кращим гравцем гостей. У нашому складі відзначили Сергія Піддубного.