Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №530 від 08.12.2011p.
23429

#Футзал

Уболівальники чекають на перемогу

Продовжує своє падіння у футзальній Екстралізі МФК “Кардинал-Рівне”. Земляки в 12-му турі чемпіонату поступилися у Харкові місцевому “Моноліту” (2:5), і довели свою безвиграшну серію до шести матчів. Тепер наш клуб, якому керівництво перед початком сезону поставило завдання здобути один із комплектів нагород Екстраліги чи Кубок України, розташувався на передостанній позиції в турнірній таблиці.

“Моноліт” - МФК “Кардинал-Рівне” - 5:2 (2:1).

Харків: Гурко - Мінаєв, Рибак, Чуднов, Ланко - Аветісян, Воронько, Сколотий, Бурдюг - Кравченко, Долгов.

Рівне: Пітуля (Дєнюжкін, 21) - Танський, Когут, Волянюк, Федюк - Піддубний, Ситник, Паршиков, Бондар - Сондак, Прислупський.

Голи: Сколотий (6), Рибак (15), Мінаєв (35), Ланко (36), Аветісян (40) - Когут (6), Паршиков (39).

Якщо така невтішна тенденція триватиме надалі, рівняни можуть цілком закономірно, зважаючи на результати, переміститися на останнє місце в турнірній таблиці. Після невтішної поразки від аутсайдера, “монолітівці” впритул наблизилися до МФК “Кардинал-Рівне”: у “кардиналівців” - 8 пунктів, у харків’ян - 6. Тепер перед граючим тренером рівнян стоятиме дилема: як вивести клуб із ступору, в який його підопічні впали ще 8 жовтня, коли здобули останню з двох перемог у турнірі. Тоді, нагадаємо, “кардиналівці” у рідних стінах здолали саме нинішніх кривдників із рахунком 6:1, після цього були чотири поразки й дві нічиї.

Щодо суботньої гри з “монолітівцями”, то рівнянам через перебір карток не міг допомогти Мар’ян Маринюк. Утім розпочали гості, як говориться, за “здравіє”. На жаль, закінчили вже традиційно. На 6-ій хвилині матчу Юрій Когут вивів вперед свою команду, але не пройшло й 60 секунд, як Костянтин Сколотий зрівняв рахунок. До перерви гості пропустили ще раз від Андрія Рибака - 1:2. У другому таймі рівняни мали не один шанс зрівняти рахунок, але голкіпер господарів Іван Гурко був на висоті. На 33-ій хвилині Сергій Піддубний розпочав грати в п’ять польових гравців, роль якого традиційно дісталася нашому воротарю Віталію Дєнюжкіну. Утім така тактика виявилася для нас катастрофічною. Замість того, щоб забивати, рівняни двічі пропускають на 35-ій і 36-ій хвилинах - 1:4. Єдине що вдалося “кардиналівцям” під час розіграшу одного зайвого - це забити другий м’яч (Андрій Паршиков). Але останнє слово все одно було за “монолітівцями”. Максим Аветісян на 40-ій хвилині зустрічі пробив по не захищених воротах рівнян і встановив остаточний результат гри - 5:2.

Становище команд після 12-го туру: 1. “Енергія” - 24 очка, 2. “Локомотив” - 23, 3. “Ураган” - 16, 4. “Єнакієвець” - 12, 5. “ЛТК” - 10, 6. “Кардинал-Рівне” - 8, 7. “Моноліт” - 6.

Результати інших матчів туру: “Енергія” - “Ураган” - 4:1, “Єнакієвець” - “Локомотив” - 2:3.