Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №538 від 03.02.2012p.
23429

#Баскетбол

У Суперлігу ще ранувато?

Як не пручалася “Регіна-МЕГУ”, та чинити опір на власному майданчику лідеру вищої волейбольної ліги, запорізькій “Орбіті-Університет”, не змогла. Лише у другій грі підопічні Валерія Слєпцова намагалися щось протиставити “гранду” вишки, але єдине, на що спромоглися землячки, це програти не з розгромним рахунком, як було днем раніше.

“Регіна-МЕГУ” - “Орбіта-Університет” - 0:3 (13:25, 17:25, 17:25) і 2:3 (25:20, 22:25, 25:22, 17:25, 11:15).

Центральний матч туру розпочався з хвилини мовчання в пам’ять про 15-річну волейболістку рівненської команди Зінаїду Бойчук, яка померла через травми, отримані у ДТП, яке відбулося поблизу Рівного 19 січня. Можливо, саме ця трагедія й стала причиною невиразної гри гравців “Регіни-МЕГУ”. Якби там не було, та рівнянки в цьому сезоні програли всі чотири зустрічі проти свого основного конкурента на підвищення у класі і, як це не прикро, гості були на голову сильнішими за землячок не лише по результату, а й по цілісному малюнку гри.

У суботу в спортзалі ЗОШ №26 яблуку ніде було впасти. При такій підтримці, здавалося б, гравці “Регіни-МЕГУ” мали б із шкіри лізти, аби довести уболівальникам і насамперед собі, що вони можуть на рівних конкурувати із клубом, який ще минулого сезону грав у Суперлізі. На жаль, гості немов у тренувальному матчі менш ніж за годину легко здолали поки що другу команду вищої ліги. У першому сеті наші дівчата були розгубленими й зовсім несхожими на себе. “Орбітівки”, не відчуваючи жодного опору з боку господарів майданчика, “розчавили” суперника з рахунком 25:13. У наступних двох партіях рівнянки так і не змогли оговтатися від невдачі й провалили в цілому гру з сухим рахунком 0:3.

Наступного ігрового дня гравці “Регіни-МЕГУ” вийшли на паркет з одним бажанням: перемагати. І перший сет підопічні Валерія Слєпцова схиляють на свою користь 25:20. У другій партії вже чемпіонки України 1993 року диктують свої умови й перемагають господарок 25:22. Але такий хід матчу не надломив рівнянок і “регінівки”, підтримувані власними уболівальниками, у напруженому сеті все-таки виходять уперед. Утім, надалі гра наших дівчат розладналася. Спочатку запоріжці зрівняли рахунок - 2:2, а на тай-брейці дотиснули господарок 15:11. Тож загальний рахунок 3:2 і “Орбіта-Університет” на 90% виконала завдання повернення до Суперліги, адже очки, здобуті в іграх із командами провідного квартету у фінальному раунді сумуватимуться. І якщо “Регіна-МЕГУ” протягом чемпіонату де-не-де втрачала дорогоцінні пункти в матчах проти конкурентів, то гості на своєму шляху змітали всіх. Утім, до завершення першого раунду змагань рівнянки мають провести ще чотири зустрічі і, хтозна, можливо, саме наші дівчата здобудуть у них максимум очок, а “Орбіта-Університет” навпаки - втратить їх.

7. “Педуніверситет” 16 2 14 0 1 1 10 4 1 6

Результати інших ігор туру: “Сєвєродончанка-2” - “Спортліцей-Університет” - 3:1 і 3:0, “ДонНУЕТ-ШВСМ” - “Педуніверситет-ШВСМ” - 3:0 і 3:0.