Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №541 від 01.03.2012p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Позиція

“Режим Януковича: два роки провалу”

“Режим Януковича: два роки провалу”

Саме під такою назвою у Рівному провели прес-конференцію депутати від ВО “Батьківщина”. Народний депутат України, голова РОО ВО “Батьківщина” Юрій ПРОКОПЧУК наголосив, що лише за два роки правління президента Януковича Україна втратила майже всі демократичні основи, які формувалися протягом багатьох років.

- Передусім, я говорю про свободу слова та фільтрування подачі інформації у ЗМІ, - пояснив Юрій Прокопчук. - Коли ж наводити конкретні проблеми, то варто зупинитися на зниженні всіх економічних показників. Зокрема, купівельна спроможність кожного громадянина зменшилися у два-три рази, тобто українці збідніли на 10%.

Також варто згадати і про інвестиції, адже навіть під час кризи кінця 2008 - початку 2009 років інвестиційна картина виглядала набагато краще ніж теперішня. За результатами опитування іноземних підприємств, які працюють в Україні, рівень інвестиційної привабливості був оцінений у 2,19 бала за п’ятибальною шкалою, що гірше ніж показник у 2,22 бали, який спостерігався у найтяжчий для уряду Юлії Тимошенко період роботи, в розпал світової кризи. А кількість безробітних збільшилася в 2,5 раза. Це зумовлено закриттям малих і середніх підприємств та втратою іноземних інвесторів.

Але здобутки в Януковича справді є, це - палац у Межигір’ї із золотими унітазами та кранами; елітні вертольоти; концентрація всього бізнесу в руках сім’ї Януковича; зміцнення авторитарного режиму, позаяк всі рішення, які стосувалися і Луценка, і Тимошенко приймав сам Янукович.

Стосовно соціальних “здобутків”, то пенсійний вік жінок збільшився на п’ять років. Незмінною залишається спекуляція навколо газової угоди. А ще ми маємо новий Податковий кодекс. На черзі інший - який в народі вже отримав назву замість відомого Кримінально-процесуального - “Комерційно-процесуальний”.

- А якщо підсумувати дворіччя Януковича кількома реченнями, - резюмує Юрій Прокопчук, - то за цей період Україна, з правової і справді незалежної, скотилася до недемократичної держави і втратила свій імідж на світовій арені. Мета Януковича полягає в тому, щоб у черговий раз на виборах 2012 року через фальсифікації, засланих членів комісії, підкупи і тиск - здобути перемогу на парламентських виборах і утворити більшість, яка остаточно змінить нашу Конституцію і життя кожного українця - без нашої на те згоди.

01.03.2012Юлія ГОЛИКРівне-Ракурс №10 від 01.03.2012p. 
На головну сторінку