Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №541 від 01.03.2012p.
23429

#Баскетбол

Майже як у НБА

Давненько рівненський “Пульсар” не радував таким результативним баскетболом своїх уболівальників. У чергових матчах вищої ліги земляки в спорткомплексі ДЮСШ №4 двічі були сильнішими за алчевський “Коксохім-Сталь”. Удвічі приємніше, що підопічні Михайла Переверзія в цих іграх набирали “гросмейстерські” 100 пунктів, а в першому матчі цього протистояння на додачу феноменальну результативність продемонстрували Євген Коров’яков та Ілля Шемосюк, які на двох накидали в кошик суперника… 65 пунктів із 101-го загальнокомандного. Крім того глядачі стали свідками овер-тайму. Ну майже як у НБА!

БК-93 Пульсар-ШВСМ - Коксохім-Сталь (Алчевськ) 101:92 (23:24, 28:26, 10:19, 24:16, 16:7) і 108:68 (24:23, 29:14, 26:9, 29:22).

Рівне: Коров’яков (перша гра - 33 очка + 10 підбирань, 19), Шемосюк (32+ 8 передач, 22+14 передач), Артимович (12 + 10 підб., 16), Мякінін (7, 7), Ворнік (6, 14), Пелипейко (5, 17), Кузьмінець (4 +14 підб., 4), Куракін (2, 7), Чорнолоз (-, 2).

Алчевськ: Коломійчук (25, 16), Березюк (23, 30), Гайдамака (12 + 9 підб., 6), Селіванов (12, 14), Сіндєєв (9, 5), Каламбет (6, 3), Діденко (5, 0).

У матчах першого кола в Алчевську гравці “Кокосохім-Сталі” зуміли відібрати очки в “Пульсара”, вигравши одну з двох ігор. Тож у суботу та неділю рівняни мали брати реванш у відверто слабшого опонента. Утім, перший матч засвідчив, що гості налаштовані, якщо не виграти обидві зустрічі, то хоча б здобути одну перемогу. Дебютна чверть пройшла на зустрічних курсах. Напад рівнян та алчевців був явно кращим за захист, і стартова десятихвилинка завершилася мінімальною перевагою гостей 24:23. Друга чверть стала ще більш результативною. На двох команди здобули аж 54 очки (28:26 на користь господарів), що для матчів у вищій лізі є дуже високим показником. Після перерви вже захисна лінія “Кокосохім-Сталі” зуміла впоратися з нашими лідерами: Іллею Шемосюком та Євгеном Коров’яковим. Усього 10 пунктів за 10 хвилин ігрового часу “вимучили” земляки - 10:19. Однак у четвертому періоді своє лідерське слово взяв Євген Коров’яков, який затероризував кільце гостей. Підтримуваний Іллею та Андрієм Артимовичем, “пульсарівці” наздогнали гостей і звели основний час до нічиєї - 85:85. В овер-таймі нашу команду було вже не зупинити й рівняни дотиснули непоступливих алчевців із рахунком 101:92.

Наступного ігрового дня підопічні Костянтина Зелінського гідного опору рівнянам не вчинили. Провівши на рівних першу десятихвилинку, надалі гості знітилися й “Пульсар” святкував перемогу у трьох наступних чвертях. Фінальна сирена зафіксувала впевнену перемогу земляків із сорока очковою перевагою - 108:68. Як і в першій грі кращими на паркеті були Ілля Шемосюк (22 очка) та Євген Коров’яков (19). Варто відзначити й результативність новачка “Пульсара” Ігоря Пилипейка. Екс-нападник “Волинь-Баскета” у звітному матчі набрав 17 очок та додав до цього вісім підбирань.

Після цих ігор турнірна таблиця у вищій баскетбольній лізі набула такого вигляду: 1. “Волинь-Баскет” - 16 виграшів/4 поразки. 2. “Авантаж-Політехнік” - 16/4. 3. “Муссон” - 15/5. 4. “Авіастар” - 12/8. 5. “Пульсар” - 11/9. 6. “Кремінь” - 8/10. 7. “Кокосохім-Сталь” - 6/14. 8. “Спортліцей” - 4/14. 9. “Тернопіль-ТНЕУ” - 0/20.

Наступні ігри “пульсарівці” проведуть на виїзді, 3-4 березня, проти одного з претендентів на золото нинішньої першості, харківського “Авантаж-Політехніка”.