Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №541 від 01.03.2012p.
23429

#Волейбол

Допомогли встановити антирекорд

“Сєвєродончанка-2”, яка минулого туру двічі здолала беззаперечного лідера вищої волейбольної ліги, запорізьку “Орбіту-Університет”, у чергових матчах вишки нічого не змогла протиставити в Рівному місцевій “Регіні-МЕГУ”. Підопічні Валерія Слєпцова двічі без зайвих надзусиль із однаковим рахунком 3:0 здолали фарм-клуб суперлігівської “Сєвєродончанки”.

“Регіна-МЕГУ” - “Сєвєродончанка-2” - 3:0 (25:11, 25:7, 25:22) і 3:0 (25:14, 25:12, 25:19).

Такі впевнені перемоги нашого клубу зумовлені тим фактом, що в суботу та неділю “Сєвєродончанка” проводила ігри в рамках Суперліги. Тож підсилитися гравцями основної команди молодь Дмитра Юрченка не мала змоги. Звідси й закономірний результат: більш досвідчена та сильніша “Регіна-МЕГУ” здобула шість пунктів у двох зустрічах.

Про серйозні наміри господарок засвідчили стартові партії першого матчу. Рівнянки спокійно здобули перемогу у дебютному сеті - 25:11. А друга взагалі стала справжнім жахом для гостей - 25:7 на користь “Регіни-МЕГУ”. Таким чином “Сєвєродончанка-2” не без допомоги наших дівчат встановила антирекорд нинішньої першості, спромігшись на здобуття всього семи очок у партії. У третьому сеті гра вирівнялася, але це не допомогло підопічним Дмитра Юрченка виграти бодай одну партію у господарок. У підсумку 25:22 і перемога в матчі з рахунком 3:0.

У неділю в діях “Сєвєродончанки-2” нічого не змінилося. Із перших хвилин матчу відчувалося, що стрибнути вище голови гості не зможуть. “Регіна-МЕГУ” як і днем раніше впевнено контролювала хід гри. Єдине, що вдалося опоненткам нашого клубу - у трьох сетах набрати більше десяти очок. Таким чином перемоги у сетах (25:14, 25:12, 25:19) і загальнокомандний успіх із рахунком 3:0.

Після цих перемог “Регіна-МЕГУ” зберегла восьми очкове відставання від “Орбіти-Університет”, яка у звітному турі також двічі тріумфувала.