Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №541 від 01.03.2012p.
23429

#Коротко

До півфіналу вийшли найсильніші

У зимовій першості області з футболу минулими вихідними визначилися чвертьфіналісти, а потім і півфіналісти турніру.

Результати 1/8 фіналу: “Сокіл” - “Факел” - 1:0, “ПТО” - “Рівне-112” - 0:0 по пен.: 3:4, “Водник” - “Спарта” - 0:0 по пен.: 3:1, “Авангард-2010” - ДЮСШ-“Верес-95” - 3:0, “Малинськ” - ФЦ “ЕГО клуб” - 1:0, “Каламбур” - “Рівес” - 0:1, “Калина” - “Віліс” - 4:1, “Славія” - ФК “Кустин” - 3:1.

Таким чином до чвертьфіналу вийшли всі фаворити футбольної першості. У 1/4 також обійшлося без несподіванок. Рівненська “Славія” з рахунком 2:1 здолала “Калину”, “Сокіл” із Садового мінімально (1:0) переграв рятувальників “Рівне-112”. “Авангард-2010” не мав проблем у грі з рівненським “Водником” - 3:0. Дещо важче дався чвертьфінал для ФК “Малинськ” (2:2). Останні лише у післяматчевих пенальті здолали опір “Рівеса”.

Безмедальний

чемпіонат Європи

На чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї, який завершився у Фінляндії рівненські пістолетники не здобули жодної медалі.

Олег Омельчук серед дорослих став десятим, а Владислав Данилов серед юніорів - 21-им. Єдиною втіхою для нашого провідного снайпера, Олега Омельчука, став той факт, що в парі із Олімпійською чемпіонкою Оленою Костевич із Чернігова рівнянин виграв турнір на призи президента Європейської федерації кульової стрільби.

Рівнянина відзначив Президент

Чемпіон Європи з Рівненщини отримає стипендію Президента України.

В Указі Президента України Віктора Януковича № 141/2012 “Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів” йдеться: “Постановляю: призначити стипендію Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів: ДРАЧУ Сергію Володимировичу - чемпіону Європи 2011 року з легкої атлетики (Рівненська область), у розмірі семи тисяч гривень”.

Анонс спортивних подій

2-3 березня

VIII відкритий чемпіонат області з волейболу серед ветеранів “40+”, 5 тур, м. Рівне.

3 - 4 березня

V чемпіонат області з волейболу серед чоловіків, 5 тур, м.Рівне.

Чемпіонат України з баскетболу серед чоловічих команд першої ліги, 8 тур, м.Рівне.