Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №547 від 12.04.2012p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Психологія успіху

Як стати мільйонером

Як стати мільйонером

Поради від російського багатія та бізнес-тренера Олександра Сіма - 11 найважливіших секретів надійного, стабільного і довгострокового фінансового успіху.

1. Заощадження.

Регулярно відкладайте частину грошей на депозитах, які накопичуватимуться протягом певного періоду. Незабаром ви будете раді мати у своєму розпорядженні значну суму грошей. До того ж, певне зростання ваших грошей будуть прискорювати відсотки за вкладами. Незважаючи на те, що пропоновані сьогодні процентні ставки не такі привабливі, порівняльний аналіз допоможе вам вибрати найбільш вигідний вклад з тих, що пропонують.

2. Інвестування.

Дайте собі право на вільний вибір вашого майбутнього, шляхом розумного інвестування. Інвестуйте в активи, такі, як акції, з плином часу вони цілком можуть надати вам великий реальний дохід. Врахуйте, ціна на акції сьогодні не та, що була двома роками раніше, але зростання рано чи пізно обов’язково відбудеться.

3. Відкладіть кредитні карти.

Кредитні картки є звичайним явищем у нашій культурі. Але сьогодні краще відмовити собі в здійсненні покупок за допомогою цих карт, інакше вас завжди супроводжуватимуть думки про повернення боргів. Відкладіть кредитні карти в ящик, у хороші часи дістати їх звідти не складе великих труднощів.

4. Виплачуйте борги.

Дуже важливо зберігати кошти в балансі, якого вистачило б вижити сьогодні і на реалізацію майбутніх планів. Але зниження боргів може стати відмінним способом для досягнення фінансової незалежності раніше, ніж ви це припускали. Подумайте про те, що регулярні виплати по ваших позиках дозволять скоротити рівень заборгованості швидше, ніж планувалося, і це значно зменшить розмір виплат за відсотками.

5. Планування.

Ще раз добре подумайте, чого вам справді хотілося б досягти. І запам’ятайте, що фінансовий успіх не матиме жодного сенсу, якщо ви ненавидите вашу роботу або у вас не буде часу для рідних і друзів. До того ж багато досліджень довели, що якщо людина любить те, чим займається, то більшою мірою успіх гарантований.

6. Перевіряйте прямі витрати.

Прямі витрати можуть завдавати величезної шкоди процесу роботи. Перевіряйте на регулярній основі, на що ви витрачаєте гроші. Багато людей і фірми щомісяця витрачають гроші на те, про що вони навіть не знають. Проведіть перевірку і позбудьтеся тих витрат, які вам не потрібні.

7. Не здійснюйте покупки імпульсивно.

Перебуваєте в депресивному стані? Не намагайтеся поліпшити свій настрій імпульсивними покупками. Ці нові туфлі - порожня трата грошей, які не дадуть довгострокового задоволення. Замість цього, подумайте про концентрацію часу і грошей для речей справді потрібних і необхідних.

8. Робіть те, що ви робите найкраще.

Ведення бізнесу є складним завданням, а різнобічна кваліфікація, як правило, необхідна для більш дрібних підприємств. Але не впадайте у спокусу робити все самостійно. Якщо ви опинилися у скрутному становищі, подумайте, може варто заплатити сьогодні тим, хто міг би вплинути або допомогти отримати прибуток, дохід у майбутньому.

9. Оцініть свій бізнес.

Однією з поширених помилок новачків у бізнесі, це прагнення конкурувати за допомогою цінової політики, в деяких випадках пропонуючи товари та послуги за дуже низькою ціною.

10. Вкладайте в себе!

Не забувайте, що ваша здатність заробляти гроші залежить від ваших навичок. Приділіть час самоінвестуванню, і це обов’язково принесе свої дивіденди. Наприклад: закінчивши курс бухгалтера, ви зможете вести свою бухгалтерію самі.

11. Творіть милостиню, займайтеся благодійністю.

Дуже важливо не тільки вміти заробляти, зберігати, примножувати, розпоряджатися грошима, але вміти віддавати їх частину на благодійність. Чим більше ми віддаємо нужденним, тим більше Всесвіт повертає нам. Це один із законів грошей: гроші даються нам не тільки для наших потреб, а й для допомоги нужденним. Почніть з малого, допоможіть тому, хто просить на вулиці. Або сусідові. Або школі, в якій навчається ваша дитина. Робіть це регулярно. Нехай благодійність стане ще однією вашою корисною звичкою!

12.04.2012Олесь ПОЛІЩУК



Рівне-Ракурс №10 від 12.04.2012p. 
На головну сторінку