Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №553 від 23.05.2012p.
23429

#Футбол

ФК “Костопіль” став чемпіоном

20 травня ФК “Костопіль” здобув першу перемогу в цьогорічному чемпіонаті. Так, недільним пекучим днем футболісти поїхали грати в село Плоска Дубенського району.

Попередній свій матч Плоска виграла. Тому мала бути серйозна гра. Дебют гри виявився вдалим. Нескінченні атаки на ворота господарів завершились голом, який забив Максим Парфенюк. Весь перший тайм перевагою володіли гості. Хоча і вони мали свої гольові моменти. Декілька разів невдало грав захист ФК “Костопіль”. Однак, цього дня воротар Назар Вєтров був на висоті. Тягнув мох і болото. Перший тайм так і завершився з рахунком 1:0 на користь ФК “Костопіль”.

Початок другого тайму виявився цього разу за господарями. Вже вони володіли м’ячем та загрожували воротам Вєтрова. Вдалі заміни в другому таймі зробили свою справу. Спочатку вихід один в один реалізував Роман Мариняк, який у другому таймі вийшов замість Валерія Чорного, та Сергій Прокоп відзначився після подачі кутового Олександром Ясінським. Вже наприкінці матчу господарям вдалось відквитати один м’яч. Підсумковий рахунок 3:1 на користь ФК “Костопіль”.

Склади команд: Вєтров Назар, Головачик Володимир, Опольський Віталій, Малиш Антон (Якимчук Андрій), Удодік Ігор (Мальований Роман), Бернада Олександр (Скороход - він же Буржуй), Василечко Олег, Парфенюк Андрій (Стасюк Олександр), Чорний Валерій (Мариняк Роман), Парфенюк Максим (Ясінський Олександр), Лазарчук Сергій (Прокоп Сергій).