23429

#Кубок

Чемпіонат області з футболу

Перша ліга

“Славія” продовжує переслідування лідера, а “Маяк” наносить першої поразки “ОДЕКу”

10 тур. 1 липня. “Ізотоп-РАЕС” (Кузнецовськ) - “Славія” (Рівне) - 0:3, “Волинь” (Здолбунів) - “Сокіл” (Радивилів) - 1:0, “РОКО-Зоря” (Зоря) - “Волинь-Цемент” (Здолбунів) - 4:0, “Авангард-2010” (Рівне) - “Сокіл” (Садове) - 0:2, “Енергія” (Володимирець) - ФК “Гоща-АМАКО” - 1:0, “ОДЕК” (Оржів) - “Маяк” (Сарни) - 1:2.

Черговий тур у першій обласній лізі виявився напрочуд безкомпромісним - у шести іграх не було зафіксовано жодної нічиєї. Окрім того, він відзначився гостинністю господарів, які поступилися в половині матчів.

Здолбунівська “Волинь”, після мінімальної перемоги над “Соколом”, обійшла радивилівців в турнірній таблиці і перемістилася на 7 місце. У Кузнецовську рівняни з “Славії”, яка продовжує боротьбу за чемпіонство з “ОДЕКом”, без проблем здолали господарів, провівши три сухих м’ячі у ворота “Ізотопа”. Ця перемога, враховуючи першу поразку лідера і діючого чемпіона, який спіткнувся в рідних стінах, програвши у запеклій боротьбі - 1:2 фіналісту цьогорічного кубка області сарненському “Маяку”, дозволила скоротити різницю між претендентами на чемпіонство до одного очка.

Уже на 8-й хвилині оржівець Віктор Газицький відкрив рахунок. Проте вже за дві хвилини гості проявили справжню волю до перемоги і спочатку відігрались, зусиллями Олексія Брижа - 1:1. А вже після відпочинку, коли оржівці намагалися схилити шальки терезів на свою користь, гості не лише не розгубилися під натиском сильного суперника, а й в середині другої 45-хвилинки провели свій другий м’яч. Дальній удар Артема Українця вивів “Маяк” вперед і приніс перемогу його команді, перервавши безпрограшну серію “ОДЕКа”. Тому перед 11 туром залишається інтрига: яка із команд лідируючого дуету “ОДЕК” чи “Славія” піде на перерву у якості неофіційного “літнього” переможця першої ліги. 8 липня оржівці прийматимуть здолбунівську “Волинь”, а рівняни прийматимуть “Енергію”.

“РОКО-Зоря”, без зайвих клопотів розгромивши на власному майданчику - 4:0 здолбунівську “Волинь-Цемент”, закріпилася на третьому місці. “Сокіл” з Садового завдяки перемозі - 2:0 в Рівному над “Авангард-2010” приєднався до групи претендентів на бронзу, до якої окрім безпосередньо зорянців, які посідають третю сходинку, входять ще й гощанці та володимирчани. В очній зустрічі у Володимирці гощанці поступилися з мінімальним рахунком - 0:1 господарям - енергетикам. І тепер три команди ФК “Гоща-АМАКО”, “Енергія” і “Сокіл” (Садове), набравши по 16 очок, ділять 4-6 місця. (Табл.1).

Друга ліга

“Случ” очолив гонитву за лідером ФК “Малинськ”

10 тур. 30 червня. “Факел” (Оржів) - “Калина” (Бугрин) - 1:3, “Сокіл-2” (Садове) - “Случ” (Березне) - 0:2.

1 липня. “Полісся” (Рокитне) - ФК “Малинськ” - 1:1, ФК “Смига” - ФК “Вельбівно” - 1:0.

У другій лізі чемпіонату центральним матчем було протистояння рокитнівського “Полісся” і ФК “Малинська”, яке закінчилося бойовою нічиєю 1:1. У рокитнівчан на 57-й хвилині відкрив рахунок Віталій Ковальчук, реалізувавши пенальті, а вже у доданий арбітром час, Василь Чичук дозволив своїй команді продовжити безпрограшну серію.

В Оржеві “Факел” поступився “Калині” - 1:3, продовживши без виграшну серію до 5 матчів. На одну менше серія поразок у “Сокола-2”, на цей раз соколята поступилися в Садовому березнівському “Случу” - 0:2, що дозволило останнім піднятися на друге місце. Несподівано аутсайдер ліги ФК “Смига” здолав у рідних стінах претендента на нагороди ФК “Вельбівно” - 1:0.

Перенесені матчі 10 туру першості “Водник” - “Млинів” - 3:0 та КОЛІСП - Горинь - 0:1 відбулись ще у першій декаді червня. (Табл. 2).

Кубок області з футболу

27 червня в півфінальних матчах Кубка області визначилися учасники фіналу. 15 липня на стадіоні “Авангард” в Рівному зустрінуться “Маяк” і “Славія”. Перші потрапили до фіналу завдяки перемозі в Садовому над “Соколом” - 2:0, а другі переграли в Березне місцевий “Случ”, який не витримав натиску гостей зазнавши розгрому - 1:4.