Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №241 від 25.05.2006p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Б’ють на сполох

А відповісти доведеться

Щодоби в диспетчерську МНС надходить до 60 дзвінків від телефонних терористів

Надалі продовжують мати місце безглузді телефонні дзвінки так званих жартівників у оперативно-диспечерську службу головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Рівненській області. Хоча в кодексі про Адміністративні правопорушення передбачено покарання за відомо неправдивий виклик пожежної охорони, міліції, медичної служби та інших спеціальних служб у вигляді накладання штрафу від 3-х до 7-ми неоподаткованих мінімумів громадян, зловмисників - як їх можна так назвати - це не спиняє. Навпаки, порушники знахабніли ще більше.

Якщо, наприклад, раніше телефонували заради азарту, повідомляючи про міфічну пожежу, а потім кидаючи слухавку таксофону та втікаючи з місця, боячись отримати покарання за вчинене, то тепер ці негідники телефонують на пункти звязку відкрито, не переживаючи за те, що номера їх мобільних телефонів зафіксують, та своїми безглуздими балачками заважають диспетчерам працювати. А деякі нахаби ще й уживають у розмові відповідні - не для друку! - вислови. Щодоби в оперативно-диспетчерську службу надходить понад 60 таких дзвінків. Вже зафіксовано 200 номерів, до власників яких відповідно будуть застосовані санкції.

Невже ж ці люди не розуміють, що, займаючи екстрену лінію зв’язку 01, вони перешкоджають дотелефонуватися тим громадянам, у яких трапилася біда і дійсно потрібна негайна допомога пожежно-рятувльних підрозділів? Адже для порятунку життя людини чи майна кожна хвилина є вирішальною.

Зважаючи на вищесказане, головне управління МНС України в Рівненській області вирішило прийняти кардинальні рішення по виявленню та притягненню до відповідальності телефонних хуліганів. Усі номера порушників фіксує спеціальна апаратура. Справи щодо зловмисників будуть подаватися до суду, з них стягуватиметься штраф, а злісних порушників відключатимуть від телефонного зв’язку.

25.05.2006Дмитро Мельник, інспектор центру пропаганди ГУ МНС України в Рівненській областіРівне-Ракурс №10 від 25.05.2006p. 
На головну сторінку