Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №241 від 25.05.2006p.
23429

#Що новенького?

Вісім м’ячів в одному матчі

Феєричною нічиєю 4:4 завершився двобій у Рокитному, де зустрічалися місцеве “Полісся” та здолбунівський “Волинь-Цемент”.

Серед інших матчів можна виділити чергову перемогу “ОДЕКа”, який продовжує утримувати одноосібне лідерство у чемпіонаті.

“Варіант” - “Хімік” - 2:1, “Маяк” - “Водник” - 2:1, “Енергія” - “Сокіл” - 1:4, “Ізотоп” - “Горинь” - 3:1.

Поступово набирає обертів і друга ліга чемпіонату. Результати матчів третього туру: “Буран” - “Будівельник” - 2:2, “Горизонт” - “Олімп” - 1:3, “Сокіл” - Ф.К. “Квасилів” - 2:0. Матчі Ф.К.“Дубно” - “Штурм” та Ф.К. “Остріг” - “Верес-2” відбудуться відповідно 24 і 25 травня.

Болюча поразка

у Маріуполі

Рівненський “Пульсар” після перемоги в гостях над харківським “Політехніком” в овер-таймі - 89:82, поступився СК “Маріупіль” - 54:55.

Ще за хвилину до завершення гри з маріупільським клубом наші баскетболісти перемагали з відривом у шість очок. Проте, мабуть, через надмірну самовпевненість рівняни не змогли перемогти у другому матчі поспіль.

Наразі “Пульсар” посідає передостаннє місце у турнірній таблиці, а наступну гру “помаранчеві” проведуть 25 травня у Львові проти “Львівської Політехніки”.

Розбили поляків у Рівному

Гонка спідвейного клубу “Рівне України” та “Полонії Піли” завершилася прогнозовано легкою перемогою рівнян - 61:29.

Зараз наша команда посідає у турнірній таблиці другої польської ліги сьому позицію, а наступну домашню гонку “Рівне Україна” проведе у рамках Міжнаціональної ліги проти “Мега-Лади” з Тольятті.