Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №597 від 04.04.2013p.
23429

#Шахи

У Рівному завершився чемпіонат області

Упродовж тижня найкращі чотирнадцять спортсменів краю за коловою системою змагалися між собою. Лише у передостанньому турі було визначено переможця. Він і представлятиме нашу область на чемпіонаті України, який у травні проходитиме в Алушті.

Із сімдесяти учасників до фіналу чемпіонату області пробилися 14 спортсменів. Змагання проходили у тринадцять турів. У передостанньому турі і визначився переможець. Ним став рівнянин Олександр Матвійчук - це вже його третій такий трофей. Відкриттям цього турніру став Дмитро Богданов із Рокитного, який посів друге місце, який вперше потрапив до фіналу турніру і одразу став призером. А ось минулорічним чемпіоном області та володарем Кубка Рівненщини Олександру Петренку та Олександру Кохну пощастило менше.

Паралельно з дорослими змагалися і діти. Хлопці і дівчата різного віку взяли участь у турнірі “Шахові надії - 2013”. У підсумку переможцем став дубенчанин Микола Пасько, набравши 7 очок із 9 можливих.