23429

#Баскетбол

У Кіровограді розійшлися з миром

10-11 квітня. “Торнадо” - “Волиньбаскет” - 71:70 - 84:76.

13-14 квітня. “Муссон” - “Харцизьк” - 64:62 і 78:73, “Кремінь” - “Авантаж-Політехнік” - 67:81 - 65:95, “Тернопіль-ТНЕУ” - “Коксохім-Сталь” - 65:89 - 97:99.

13 квітня. “Кіровоград” - БК-93 “ОШВСМ-Пульсар” - 96:72 (27:9, 21:17, 21:20, 27:26).

У першому матчі останнього виїзного туру у Кіровограді пульсарівці зазнали відчутної поразки від БК “Кіровоград” - 72:96. Господарі з перших хвилин захопили ініціативу, здобувши протягом першої чверті перевагу - 27:9. Цю різницю рівнянам так і не вдалося нівелювати.

14 квітня. БК “Кіровоград” (Кіровоград) - БК-93 “Пульсар-ШВСМ” - 82:89 (18:27, 20:17, 27:15, 17:30).

У другій зустрічі рівняни зуміли здобути перемогу в Кіровограді. Відірвавшись від господарів з перших хвилин гри - 20:8, пульсарівці тримали лідерство до третьої чверті, коли кіровоградці повели - 65:59. Лише за п’ять хвилин до сирени рівнянам вдалося переломити хід гри та перемогти - 89:82.

Головний тренер БК-93 “ОШВСМ-Пульсар” Михайло ПЕРЕВЕРЗІЙ:

“У першому матчі суперник був сильнішим, провів поєдинок на високому рівні. Ми, на жаль, не змогли показати той баскетбол, який хотілося б з самого початку не закинули багато стовідсоткових м’ячів з-під кошика. Суперник з першої чверті відірвався на суттєву відстань, яку ми не змогли скоротити протягом матчу. Недільний поєдинок був зовсім інший: ми добре зіграли в стартовій десятихвилинці, відірвалися в рахунку. У другій та третій чвертях суперник скоротив відставання й вийшов уперед. Проте наші хлопці зібралися й довели справу до позитивного результату. Мої гравці виконали установку на гру. Лідери Ілля Шемосюк і Євген Вор-нік повели за собою партне-

рів - команда зіграла добре, як у захисті, так і в нападі”.

Маючи в активі 51 очко, пульсарівці разом із “Торнадо” ділять 5-6 місце, відстаючи на 1 очко від “Університету-Волиньбаскет”.

Наступні матчі БК-93 “Пульсар” проведе в рідних стінах, 20-21 квітня рівняни прийматимуть одного із аутсайдерів “Кремінь” (в активі дві перемоги). Наврядчи суперник зможе скласти гідну конкуренцію більш досвідченим господарям, але це аж ніяк не говорить про те, що пульсарівці можуть розслабитися і здолати кременчужан без зусиль.