Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №604 від 23.05.2013p.
23429

#Чемпіонат України з футболу серед аматорів

Є перша перемога

Кривдник оржівців у першому турі ФК “Вінниця” у своєму другому матчі поступився у Новоград­Волинському місцевій команді “Авангард”. В іншому поєдинку групи “Збруч” (Волочиськ) та “Рух” (Вин­ники) зафіксовано бойову нічию ­ 2:2.

Нарешті свою першу перемогу в аматорському чемпіонаті України здобув оржівський “ОДЕК”, який на власному майданчику з рахунком 2:0 переміг “Буковина­2­ЛС” із Чернівців.

Уже після двох турів у турнірній таблиці Групи 1 не залишилось команд, які мають стовідсотковий результат. Нагадаємо, що до фінального раунду за підсумками двоколового турніру потрапляє дві кращі команди з групи.

Перша ліга

“ІЗОТОП” “СЛУ­Ч­Е­М”НЕ ЗУПИНИТИ…

4 тур. 18­19 травня. “Сл­уч” (Березне) ­ “Ізотоп­РАЕС”(Кузнецовськ) ­ 0:5, “Сокіл” (Радивилів) ­ ФК “Гоща­АМАКО” ­ 1:2, “Енергія” (Володимирець) ­ “Сокіл” (Рівне) ­ 1:2, “ОДЕК” (Оржів) ­ “РОКО­Зоря” (Зоря) ­ 1:0, “Автоленд” (Здолбунів) ­ “Маяк”(Сарни) ­ 2:2.

У четвертому турі чемпіонату області продовжив свою переможну ходу кузнецовський “Ізотоп” ­ черговою жертвою “атомників” став несподіваний лідер стартового етапу першої ліги області “Случ”. Березнівчани на власному майданчику стримували гостей лише протягом першого тайму, після чого, опинившись у меншості, почали пропускати голи у власні ворота. У підсумку голкіперу господарів довелося аж п’ять разів виконувати неприємну місію.

Ще одного лідера чемпіонату нелегке випробування чекало в особі місцевого “Сокола” у Радивилові. Господарі вже у першому таймі відкрили рахунок у матчі з ФК “Гоща­АМАКО”. Але в другій половині гри гості не лише вирівняли становище після вдало виконаного одинадцятиметрового, але й на останніх хвилинах вийшли вперед.

Перші три очки в чемпіонаті вдалося здобути рівненському “Соколу”. У виїзній грі з володимирецькою “Енергією” рівняни, як і гощанці, поступалися ­ 0:1. Але спочатку гості встановили статус­кво з пенальті, а наприкінці матчу вирвали перемогу.

Несподівано нелегкою виявилася перемога оржівського “ОДЕКу” на власному майданчику в районному дербі з “РОКО­Зоря”. Лише в останній десятихвилинці господарі майданчика все ж таки спромоглися на результативний удар, який став першим голом команди з Оржева у трьох стартових турах чемпіонату.

Перше очко у нинішньому сезоні нарешті здобув сарненський “Маяк”. Сарненчани двічі відігрувалися в Здолбунові, завадивши “Автоленду” здобути першу домашню перемогу в своєму дебютному чемпіонаті.