Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №244 від 15.06.2006p.
23429

#Що новенького?

З Євпаторії повернулися з медалями

Рівненські команди ОК ДЮСШ “Авангард” та ДЮСШ №3 вдало виступили на чемпіонаті України з плавання, літні старти якого проходили у Євпаторії на базі Національного паралімпійського спортивного центру.

У загальному заліку команда ОК ДЮСШ “Авангард” виборола шосте місце серед шестидесяти команд-учасниць з усієї держави, ДЮСШ №З посіла двадцяте місце.

В особистому заліку серед рівненських плавців відзначилися Роман Приходько (чемпіон на марафонській дистанції 800 метрів вільним стилем), Оксана Марчук (дві срібні та дві бронзові медалі у плаванні вільним стилем на дистанціях 50, 100, 200 та 400 метрів), Надія Гуменюк - дві срібні медалі на дистанціях 100 та 200 метрів) та Маргарита Баламут (бронза у комплексному плаванні на 200 метрів).

Крім того, естафетні четвірки дівчат ДЮСШ “Авангард” успішно боролися за перемогу в естафетах і у підсумку вони стали чемпіонами, на дистанції 4 по 100 метрів вільним стилем і вибороли срібні медалі в комбінованій естафеті 4 по 100 метрів.