Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №616 від 15.08.2013p.
23429

#Плавання

Чотири золота Михайла Романчука

Рівненські плавці здобули 8 нагород на літньому чемпіонаті України та чемпіонаті України серед молоді з плавання в Євпаторії.

За підсумками змагань рівнянин Михайло Романчук здобув відразу три перемоги у різних вікових категоріях ­ 1 місце в абослютному заліку серед дорослих, 1 місце серед молоді на дистанції 400 м вільним стилем та на дистанції 1500 метрів вільним стилем серед дорослих та серед молоді. Також серед дорослих відзначився Андрій Яськов, який виборов срібло на дистанції 50 м батерфляй, та бронза на дистанції 100 метрів батерфляєм. А на дистанції 200 м на спині серед дорослих срібло дісталося рівнянину Сергію Варваруку. Окрім того, рівненська плавчиня Марина Кирик отримала бронзову медаль серед молоді.

Отож, в арсеналі рівненських плавців ­ 4 золотих, 2 срібних і 2 бронзових нагород.