5 тур. 19 вересня. “Єнакієвець” ­ “Локомотив” ­ 2:2, “ЛТК” ­ “Енергія” ­ 6:3.

“Спортлідер+” ­ “Кардинал­Рівне” ­ 2:4 (0:0).

“Спортлідер+”: Лисенко ­ Сондак, Калуков, Іванов, Фетько ­ Засенко, Чуднов, Атаманюк, Мартинюк, Михайленко, Коробка, Карбовский, Заворотний.

“Кардинал­Рівне”: Дєнюжкін ­ Чернієнко, Танський, Піддубний, Тригубець ­ Басич, Лісніченко, Ситник, Дармовіс ­ Фаренюк, Кручок.

Голи: Михайленко (29), Засенко (40) ­ Танський (24), Піддубний (32, 39), Дармовіс (37).

Перший тайм пройшов у невисокому темпі. Створені моменти можна перелічити на пальцях однієї руки. Але приблизно за дві хвилини до закінчення першого тайму команди, наче по команді, активізувалися і провели кілька небезпечних атак. Найнебезпечнішим був удар Засенка, який одночасно із свистком на перерву пробив у стійку.

Якщо перший тайм можна назвати такою собі тактичною розвідкою, то другу половину команди розпочали, як кажуть, із місця і в кар’єр. Удар Сондака зліва парирує Дєнюжкін. У відповідь Піддубний пробиває повз стійку. Сондак, Калуков, а у відповідь двічі Танський пробивають повз ворота. Гол явно назрівав. І ось на 24­й хвилині гри рівняни таки досягають успіху. Точну передачу Піддубного наліво влучним ударом у дальню дев’ятку завершив Віталій Танський ­ 0:1.

Проте вже через п’ять хвилин рахунок знову став нічийним. Дмитро Михайленко прийняв м’яч у центрі майданчика, наблизився до воріт і з­за меж воротарського потужним ударом пробив у верхній кут воріт Віталія Дєнюжкіна. Згодом Сергій Піддубний перехопив м’яч у центрі майданчика і викотився віч­на­віч з Максимом Лисенком, не залишивши останньому жодних можливостей на порятунок ­ 1:2.

За три хвилини до закінчення Іван Стасюк бере хвилинну перерву і, щоб врятувати ситуацію, вводить у бій замість голкіпера п’ятого польового гравця Чуднова. Проте це лише йде на користь гостям. Павло Дармовіс отримує м'яч в центрі майданчика і точно б’є по порожніх воротах ­ 1:3.

Але і після цього хмельничани не змінюють тактику і продовжують грати з 5­м польовим. І тут знову вдало грає Сергій Піддубний. Граючий тренер перехоплює передачу суперника в середині майданчика. Удар по порожніх воротах ­ і рахунок ­ 1:4.

І нарешті під завісу матчу господарям таки вдається результативна атака. Андрій Засенко справа точно пробив під дальню стійку, скоротивши відставання до двох м’ячів ­ 2:4. І хоча до закінчення матчу хмельничани спромоглися ще на один гострий випад, Ярослав Заворотний пробив по воротах, але Денюжкін парирував цей удар, та змінити рахунок їм так і не вдалося.

Отже, матч закінчився першою перемогою “кардиналівців” ­ 4:2, яка дозволила рівнянам здобути п’ять очок і піднятися на четверту сходинку в турнірній таблиці. Натомість хмельничани опустилися на передостаннє 6 місце, а замикають турнірну таблицю, не дивлячись теж на першу перемогу, гравці “ЛТК”, які так само, як і “Спортлідер+”, мають в активі 3 очки, але за рахунок поразки в очній зустрічі знаходяться нижче хмельничан.