Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №626 від 24.10.2013p.
23429

#Аматорська баскетбольна ліга Рівненщини

Без втрат лише троєліга Рівненщини

2 тур. 15 жовтня. “ЛАВІСС” ­ “Baltik House” ­ 72:74 (19:21; 20:24; 26:13; 7:16).

Найкращі бомбардири: Чорнолоз (22 очки) ­ Ковалевський (27).

“Магнат” ­ “РЗВА” ­ 94:79 (23:14; 24:14; 17:25; 30:26).

Найкращі бомбардири: Шанюк (35) ­ Тищенко (19).

16 жовтня. “Енергетик” ­ ОСДЮШОР ­ 68:41 (17:20; 18:10; 12:7; 21:4). Найкращі бомбардири: Сачук (19) ­ Демчук (13).

17 жовтня. “Водник” НУВГП ­ “Фенікс” ­ 77:58 (22:13; 14:16; 24:18; 17:11). Найкращі бомбардири: Тишкун (16) ­ Подорожний (15).

Відбувся другий тур Аматорської ліги. У першому матчі туру зустрілися два потужних колективи ­ “ЛАВІСС” та “Baltik House”. Початок був за “ЛАВІССом”, оскільки ветерани суперника Дубнюк та Скиданов трохи запізнилися на матч і цим скористалися баскетболісти Олександра Захожого. Кілька триочкових уже в дебютній чверті від Степана Чорнолоза допомогли “ЛАВІССу” відчути гру, проте, після появи на майданчик повного складу “Baltik House”, гра вирівнялася, і до кінця першої половини перевага підопічних Андрія Костка складала 6 очок ­ 45:39. У третій чверті ініціативу перехопили підопічні Захожого, які продовжували демонструвати швидкий баскетбол із точними триочковими кидками, і після третьої чверті “ЛАВІСС” виривається вперед ­ 65:58. Здавалося, що у “Baltik House” не вистачить сил повернути перевагу, проте Дубнюк, Скиданов та Ковалевський думали інакше. І згодом вирівняли ситуацію на майданчику. Неймовірний баскетбол подарували глядачам обидві команди наприкінці матчу. На останній хвилині за рахунку ­ 70:70 Ковалевський реалізовує складний середній кидок і виводить свою команду вперед. Захожий бере ініціативу і на ньому двічі поспіль порушують правила. Після другого порушення він прямує на лінію штарфних кидків і за 4 секунди до фінальної сирени зрівнює рахунок ­ 72:72. Здавалося, що переможця доведеться визначати в овертаймі, але після тайм­ауту розігрується комбінація ­ м'яч отримує Скиданов, відтягує на себе захисників і віддає передачу під кошик на абсолютно вільного Лелюха. Олексій не підводить команду і ставить остаточну переможну крапку в матчі ­ “Baltik House” перемагає 74:72.

У наступному матчі “Магнат” без особливих зусиль та старань зумів обі­грати РЗВА. Суперник час від часу реалізовував свої моменти і тримався на більш­менш реальній дистанції для боротьби, проте створити інтригу їм так і не вдалося. Шанюк зробив усе можливе, щоб його команда здобула перемогу, у підсумку ­ 94:79 за “Магнатом”.

У середу в спортзалі ОСДЮШОР “Енергетик” “розібрався“ з вихованцями СДЮШОР, але теж не без проблем. У першій чверті юні баскетболісти змогли навіть вийти переможцями, що просто шокували енергетиків. Правда, вже в нас­тупній чверті все стало на свої місця, а в другій половині ініціатива вже повністю була за нетішинцями, які довели зустріч до перемоги ­ 68:41.

У заключному матчі 2 туру зустрілися “Водник” та “Фенікс”, який проводив свій перший матч у цьому сезоні. На своєму майданчику студенти не мали особливих проблем з гравцями “Фенікса” і здобули впевнену перемогу з рахунком 77:58. Після двох турів поки що без поразок лише 3 команди ­ “Водник”, “Baltik House” та “FLASH”, проте вже в наступному турі таке положення зміниться, оскільки студенти прийматимуть на своєму майданчику баскетболістів “FLASH”, а отже, одна з команд обов’язково зазнає першої поразки.