Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №629 від 14.11.2013p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс здоров'я

Шлях до здоров’я

Шлях до здоров’я

До центру компанії “HAPPY DREAM” мене привів випадок. Маю проблеми зі спиною, свого часу користувався послугами різних масажистів, але безпосередньо масаж допомагав лише тимчасово, а грошей на це йшло чимало. Згодом припинив цю справу, адже суттєвого покращання це не давало.

Якось дружина повернулася додому з роботи і розповіла, що мама її співробітниці відвідує центр компанії “HAPPY DREAM” (в перекладі ­ "щаслива мрія") , і їй це пішло на користь, вона навіть придбала собі одне із терапевтичних обладнань цієї фірми і зараз почуває себе набагато краще. Дружина хвилюється за моє здоров’я, тому порадила мені звернутися до салону “HAPPY DREAM”.

Тут мене зустріли привітні консультанти, уважно вислухали і порадили скористатися масажним германієвим ліжком. Уже після першої процедури відчув полегшення і вирішив обов’язково продовжити процедури.

Наступного разу перед дверима центру зустрів чимало відвідувачів різного віку, які жваво обговорювали свої проб­леми зі здоров’ям. Одна із жіночок розповідала, що раніше їй було досить складно піднятися на третій поверх, а після проходження процедур це для неї перестало бути проблемою.

О дев’ятій центр компанії “HAPPY DREAM” розпочав свою роботу. Консультант Раїса Констянтинівна запросила всіх на презетацію. Ті, хто був не вперше, зі знанням справи одразу пішли перевдягатися, а новачки пройшли в демонстраційну залу. Консультант поспілкувалася з відвіду­вачами, відповіла на їхні запитання, поцікавилася станом здоров’я. Всім запропонувала почергово скористатися одним із терапевтичних обладнань.

Одна з клієнток яка відвідує центр з березня цього року, поділилася своїми враженнями: “Перш за все, я покращила собі зір і здоров’я, ­ розповідає жінка. ­ Уявіть собі, я в своєму віці змогла обійти навколо міста, подолавши 30 кілометрів. Було це вночі під час молитовного походу. Ми йшли, не поспішаючи, нас супроводжували працівники ДАІ, періодично зупинялися, читали “Євангелію”, співали псалми. Про всяк випадок нас супроводжував мікроавтобус, до якого сідали ті, кому було важко йти. І лише коли ми обійшли навколо міста, нам батюшка повідомив, що ми подолали 30 кілометрів. Звісно, що була втомлена, і це не дивно, адже незабаром мені виповниться 75 років. Для себе в салоні придбала германієвий пояс та нейроелектростимулятор, а в салоні його називають просто ­ голочка, тому що це терапевтичне обладнання дає ефект голкотерапії. Я дуже задоволена обома придбаннями. Якщо в мене щось болить, я включаю голочку і обколюю те місце. Біль одразу проходить”.

До розмови приєдналася інша відвідувачка: “У мене почала синіти нога, ­ ділиться своїми проблемами, ­ хотіли ампутувати, але я не погодилася. Окрім того, в мене цукровий діабет. Знайома мені порадила звернутися в “HAPPY DREAM”. Зараз мова про ампутацію не йде. І все це завдяки лазерним накладкам “HAPPY DREAM”.

Після консультації усі розійшлися на процедури.

P.S. Звичайно, розповісти про цілющі властивості 14­и брендів терапевтичного обладнання в одній замітці досить складно. Взагалі для цього не вистачило б нашої газети, але, розуміючи його користь для здоров’я людей, ми плануємо в подальшому в кожному з наступних номерів нашої газети знайомити вас, шановні читачі, з одним із терапевтичних обладнань, а також продовжимо розповідь про салон центру “HAPPY DREAM” та його відвідувачів. До речі, відвідування та консультації в центрі безкоштовні для всіх.

Центр “HAPPY DREAM”

м. Рівне, вулиця Петра Могили, 9

Працює салон з 9:00 до 18:00,

перерва - з 14:00 до 15:00.

14.11.2013Георгій ПАВЛОВСЬКИЙРівне-Ракурс №10 від 14.11.2013p. 
На головну сторінку