Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №629 від 14.11.2013p.
23429

#Аматорська баскетбольна ліга Рівненщини

Нагорі тріумвірат

5 тур. 5 листопада. “Енергетик” (Нетішин) ­ “Магнат” ­ 94:74 (25:19; 28:18; 16:22; 25:15).

Найкращі бомбардири: Сачук (29) ­ Білоус (23).

“ЛАВІСС” ­ “Фенікс” ­ 108:95 (34:18; 22:17; 30:24; 22:36).

Найкращі бомбардири: Захожий (33) ­ Подорожній (23).

6 листопада. “РЗВА” ­ “Лучеськ” (Луцьк) ­ 62:71 (13:25; 17:16; 19:21; 13:9).

Найкращі бомбардири: Стельмащук (30) ­ Бедлінський (18).

ОСДЮШОР ­ “F.L.A.S.H” ­ 47:65 (11­24; 13:16; 10:13; 14:12).

Найкращі бомбардири: Демчук (15) ­ Юхимчук (12).

Пройшов черговий тур Аматорської баскетбольної ліги, який подарував глядачам нові баталії та результати. Першого дня цікавим виявилися обидва поєдинки. “Енергетик” протистояв “Магнату” і це було черговим випробуванням для дебютанта ліги, який має на цей сезон доволі великі амбіції. У першому турі “Енергетик” поступився одним пунктом минулорічному фіналісту “ЛАВІССу”, тому тепер отримав шанс у грі з ще однією сильною командою випробувати свої сили. “Магнат”, підсилившись Білоусом, налаштовувався тільки на перемогу. Тому весь матч проходив у напруженій і цікавій боротьбі. З перших хвилин вперед вирвалися енергетики, завдяки вдалій грі під щитами Сачука та швидким проходам Петрука ­ 25:19. У другій чверті додали обертів брати Прис­тупи, які непогано атакували з­за дуги. У підсумку на велику перерву команди пішли за рахунку 53:37. Проте “Магнат” не збирався здаватися і у третій чверті почав скорочувати відставання. Ініціативу на себе взяв Білоус, з дальньої дистанції пристрілявся Королюк, що допомогло команді скоротити відставання ­ 59:69. Але сил, щоб наздогнати суперника, не вистачило. У заключній десятихвилинці “Магнат” здався і дозволив супернику закінчити зустріч з 20­очковою перевагою ­ 94:74. Цим матчем “Енергетик” довів свої претензії на високі місця в турнірній таблиці.

У другому матчі багатьом здавалося, що один із лідерів “ЛАВІСС” у зустрічі з аутсайдером чемпіонату “Феніксом” не матиме проблем. І перша половина справді пройшла за повної переваги команди Захожого, який домінував на майданчику. І вже після великої перер­ви перевага лідера сягала більше 20 очок. Відігравши на такому самому рівні третю чверть, “ЛАВІСС” розслабився, чим одразу скористалися баскетболісти “Фенікса”. У заключній десятихвилинці одного з лідерів чемпіонату було важко впізнати. У підсумку ­ перемога “Фенікса” в чверті з рахунком 36:22, але цієї переваги не вистачило, щоб здолати “ЛАВІСС” загалом, і команда Захожого таки здобула перемогу ­ 108:95.

Наступного дня команда з Луцька провела свій другий в лізі матч, на цей раз із баскетболістами РЗВА. Дебют волинян був доволі вдалим, вони зуміли скористатися відсутністю лідерів “Магнату” і виграти перший матч. РЗВА з кожним матчем додає в грі, і тому гра цих суперників очікувалася доволі цікавою. Мабуть, ключовим моментом всього матчу стала перша чверть, коли гості з Луцька здобули перевагу в 12 очок. І хоча “РЗВА” не здавався, “Лучеськ” таки втримав перевагу і записав до активу другу перемогу поспіль. Чи не найкращий матч в цьому сезоні провів гравець “РЗВА” Стельмащук, який цього дня записав на свій рахунок 30 очок, але його зусиль для загальної перемоги не вистачило, у підсумку ­ поразка рівнян ­ 62:71.

У заключному матчі туру “F.L.A.S.H” зустрівся з вихованцями ОСДЮШОРа. Уже в першій чверті підопічні Андрія Кравцова показали, що не збираються дарувати очки юнакам. Командний баскетбол, чудовий захист, швидкі відриви ­ це гра “F.L.A.S.H” і, завдячуючи їй, вони вже в першій половині забезпечили перевагу в 16 очок. Друга половина була менш результативною, головною причиною стала висока вологість у спортзалі ОСДЮШОР. Для команд головною метою стало закінчити матч без травм, і фінальна сирена зафіксувала перемогу “F.L.A.S.H” із рахунком 65:47.

Таким чином, після 5 турів, маючи в активі 3 перемоги, а в пасиві ­ по одній поразці, лідирують одразу три команди ­ “Енергетик”, “Водник” та “ЛАВІСС”. Матч цього туру між “Baltik House” і “Водник­НУВГП” було перенесено.