Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №631 від 28.11.2013p.
23429

#Екстра-ліга

ГОЛЕПАД У РІВНОМУ

10 тур. 23 листопада. “ЛТК” ­ “Спортлідер+” ­ 5:1, “Енергія” ­ “Єнакієвець” ­ 7:3, “Кардинал­Рівне” ­ “Ураган” ­ 3:5 (1:2).

Голи: Волянюк (16), Тригубець (29), Басич (34) ­ Сімка (14), Якунін (15), Будняк (23), Валенко (25, 34).

Попередження: Ситник (5), Маринюк (39) ­ Кордоба (10), Валенко (16), Якунін (23), Макаєв (23).

Витримавши стартовий тиск “кардиналівців”, досить швидко ураганівці освоїлися і на 14 хвилині відкрили лік забитим м’ячам. Сімка з­за меж воротарської пробив ­ Гурко підставив ногу, але від неї м’яч влетів у праву дев’ятку ­ 0:1. На 14­ій хвилині обидві команди вже мали по 4 фоли, а вже за хвилину рівняни, отримавши два фоли поспіль, були покарані десятиметровим, який точним ударом у лівий кут реалізував Сергій Якунін ­ 0:2. Не минуло і хвилини, як Андрій Чернієнко потужно пробив з­за меж воротарської, Ципун відбив м’яч руками перед собою, але першим на добиванні опинився Михайло Волянюк ­ 1:2.

Після відпочинку “ураганівці” підловити рівнян на контратаці. Павло Будняк отримав м’яч в центрі, змістився вправо і точно пробив у дальній лівий кут ­ 1:3. За дві хвилини Валенко завершив прохід лівим флангом виходом віч­на­віч з Гурко і перекинув м’яч через голкіпера ­ 1:4. Згодом Сергій Тригубець відквитав один м’яч, знявши павутину з дев’ятки воріт Ципуна ­ 2:4. На 34­ій хвилині Валенко спочатку пробив у Дєнюжкіна, а після відскоку перекинув м’яч через Віталія ­ 2:5. А за півтори хвилини до закінчення Маринюк перекинув м'яч через Ципуна, і Басич, випередивши захиснгика, переправив м’яч у порожні ворота ­ 3:5.