Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №649 від 27.03.2014p.
23429

#Екстра-ліга

Різниця одна - результат різний

23­й тур. 20 березня. “Єнакієвець” (Єнакієво) ­ “ЛТК” (Луганськ) ­ 2:1, “Ураган” (Івано­Франківськ) ­ “Енергія” (Львів) ­ 3:3. “Локомотив” (Харків) ­ МФК “Кардинал­Рівне” ­ 1:0.

Гол: Д.Клочко (11).

Попередження: Піддубний (15).

24­й тур. 25 березня. “ЛТК” ­ “Спортлідер+” (Хмельницький) ­ 4:1, “Енергія” ­ “Єнакієвець” ­ 3:3. МФК “Кардинал­Рівне” ­ “Ураган” ­ 5:4 (0:3).

Голи: Лісніченко (22), Волянюк (30), Чернієнко (34), Фаренюк (39), Піддубний (40) ­ Макаєв (2), Морено (11), Шотурма (12), Кордоба (37).

Попередження: Волянюк (15), Піддубний (27) ­ Шотурма (2), Павлюк (11), Сімка (17), Морено (23).

У звязку з подіями в Україні, організаторам довелося внести корективи до календаря Екстра­ліги, тому зараз команди проводять ігри через 4­5 днів. Якщо у 22 турі МФК "Кардинал­Рівне" участі не брав, то в наступних двох рівнянам довелося зіграти в Харкові і Рівному, причому в обох зустрічах було зафіксовано мінімальну різницю в рахунку, але в гостях, на жаль, рівняни поступилися ­ 0:1, а ось в рідних стінах вирвали перемогу ­ 5:4.

Цікаво, що в обох матчах рівняни програли перші тайми, і якщо гол харків’янина Дмитра Клочка так і не вдалося відквитати, то три мячі, пропущені від івано­франківців у першому таймі, після перерви кардиналівці таки відіграли, вирвавши перемогу на заключній хвилині. Пос­тупаючись 0:3, господарі знайшли сили і двічі відновлювали рівновагу ­ 3:3 і 4:4, а за 15 секунд до фінального свистка граючий тренер Сергій Піддубний провів переможний 5­ий гол.

Після цієї перемоги кардиналівці продовжують зберігати шанси в боротьбі за місце в плей­офф. До закінчення регулярного чемпіонату вони зіграють по два матчі (в гостях і вдома) з командами, що посідають 6 і 7 місця, в гостях із лідером "Єнакієвцем", а завершать регулярку домашнім матчем з головним конкурентом "Енергією".