Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №250 від 27.07.2006p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Економіка і ми

»Вічні цінності - за реальні гроші!»

»Вічні цінності - за реальні гроші!»

»Укрзолото» з’явиться і в Рівному

Щороку життя в Україні дорожчає – це факт. А темпи зростання заробітних плат не встигають за підвищенням цін, що змушує пересічного українця чухати потилицю і затягати пасок. Як зберегти та примножити свої кошти?

Найшвидше дорожчає нерухомість та земля, але цей спосіб примноження заощаджень потребує сьогодні навіть не тисяч, а десятків тисяч доларів.

Найбільш доступний спосіб – це покласти гроші до банку і отримувати свої відсотки. Але за умов постійного подорожчання практично усіх товарів першої необхідності, суттєвого підвищення цін на енергоносії і, відповідно, на комунальні послуги, банківський депозит не врятує кошти від інфляції.

Може, цінні папери – так фондовий ринок в Україні й досі у зачатковому стані. Та й спробуй вгадати, що з тою компанією буде завтра, якщо влада зміниться…

Натомість, ціни на золото на світових біржах постійно зростають протягом кількох останніх років і темпи зростання набагато випереджають навіть наші, українські темпи інфляції.

Тому сьогодні банки активно пропонують громадянам золоті зливки різного розміру, а деякі – навіть відкривають депозитні рахунки у дорогоцінних металах і виплачують за такими рахунками відсотки. Втім, і цей спосіб примноження має свої недоліки: адже, придбавши банківські зливки, ви не отримуєте іншого задоволення від своїх грошей, крім тішити себе думкою про зростання їхньої ціни.

І тут у пригоді пересічному українцю може стати старий перевірений спосіб, відомий ще за радянських часів, коли гроші були, а купити за них щось пристойне і потрібне було проблемою. Згадайте, куди вкладали гроші перші підпільні мільйонери-цеховики? Саме так – вони купували ювелірні вироби. Причому – купували їх десятками і за великим “блатом”: обручки, каблучки, сережки, ланцюжки.

Справжня класика жанру: адже саме у такий спосіб “син турецько-підданого і великий комбінатор” Остап Бендер намагався захистити “чесно відібраний” у підпільного багатія Корейка мільйон радянських рублів!

На щастя для тих, хто купує сьогодні ювелірні вироби з дорогоцінних металів, таке поняття, як “блат”, залишилось у далекому минулому: вибір, який пропонують сьогодні українські та іноземні виробники нашому споживачеві, розширився у сотні, а подекуди – й тисячі разів.

Втім, і тут є свої особливості: адже кожен виробник прагне знайти і звабити «свого» покупця, намагаючись задовольнити бажання клієнта і, водночас, – не помилитися щодо товщини його гаманця.

Існують так звані ювелірні бутіки, де ціна однієї прикраси може коливатись від однієї до десятків тисяч доларів: вони розраховані на багатіїв, що купують ювелірні вироби виключно як предмети розкошу – і тут можна говорити швидше про витрачання коштів, аніж про їх примноження.

Однак останнім часом швидко розвиваються виробники й торгівельні мережі, орієнтовані на масового споживача, який звик свої гроші рахувати. Найбільш яскравим представником нової хвилі, що робить ставку на широкий асортимент ювелірних прикрас за доступною ціною, є компанія “Укрзолото”.

Магазини “Укрзолота” вирізняються з-поміж фірмових магазинів ювелірних виробників багаторічною історією, надзвичайно широким вибором прикрас від різних виробників, причому – не лише українських, а й іноземних. Це – справжні “ювелірні супермаркети”, орієнтовані на потреби широкого споживача!

Сьогодні мережа “ювелірних супермаркетів” “Укрзолота” стрімко розвивається у різних регіонах України. Найближчим часом великий магазин «Укрзолота» з’явиться і в Рівному. Тож мешканці міста зможуть переконатися в тому, що купувати ювелірні прикраси не лише вигідно, але й надзвичайно приємно! Адже кому з нас не хотілося б бодай на півгодини відчути себе “королем” або “королевою”?

Таким чином кожен зможе не лише вигідно вкласти свої гроші, але й зробити приємне собі, коханому, дорогій людині та й дітям на спадщину.

Адже подарунки приємно не лише дарувати, але й купувати! Особливо, якщо ці подарунки – чудові дорогоцінні прикраси, що з часом стають дорожчими не лише у переносному, але й у прямому значенні. Оскільки, за усіма прогнозами експертів цього ринку, вартість золота невпинно зростатиме й надалі!

27.07.2006Оксана ПРОКОПЧУКРівне-Ракурс №10 від 27.07.2006p. 
На головну сторінку