Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №658 від 29.05.2014p.
23429

#Коротко

Армспорт.Жіночий футбол.Легка атлетика.“Кубок майбутніх чемпіонів”.

З 18 по 25 травня в столиці Азербайджану м. Баку відбувся XXIV чемпіонат Європи з армспорту серед дорослих, участь в якому в складі збірної команди України брав Заслужений майстер спорту України Олег Жох. У ваговій категорії до 80 кг у боротьбі на ліву руку серед 16 учасників вихованець Заслуженого тренера України Олександра Комаревича виборов золоту нагороду.

Жіночий футбол

Вища ліга. 6 тур. “Родина-Ліцей” (Костопіль) – “Атекс”-СДЮШОР-16 (Київ) - 4:0.

Голи: Корнійчук (8, 16, 35, 41)

У новому сезоні покер Вікторії Корнійчук приніс першу перемогу костопільській жіночій команді “Родина”.

Легка атлетика

Відбувся розіграш юнацького чемпіонату України з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь представники 26 регіонів нашої держави, окрім міста Севастополь, всього 688 учасників.

У складі збірної команди нашої області виступили вихованці Рівненської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву (ОСДЮШОР). Так, Андрій Козик з результатом 54.03 посів трете місце з бігу на дистанції 400 м. (тренер - Ірина Антонівна Нечипорук), встановивши найвище досягнення Рівненської області та ОСДЮШОР серед юнаків до вісімнадцяти років у даному виді. Також третє місце посіла збірна Рівненської області з естафетного бігу 100-200-300-400 у складі: Ігоря Загладкіна (ОСДЮШОР), Владислава Зубика (ДЮСШ “Авангард”), Дмитра Романюка та Андрія Козика (ОСДЮШОР). Слід відмітити і вис­туп Юлії Бури, яка з рекордом ОСДЮШОР 2.16.2 посіла 5 місце з бігу на дистанції 800 м.

“Кубок майбутніх чемпіонів”

Відбулося жеребкування турніру з футболу серед молодших школярів “Кубок майбутніх чемпіонів”, в якому візьмуть участь 35 шкільних команд-учасниць. На поперед­ньому етапі їх розподілено на шість груп, в яких вони гратимуть за коловою системою. До плей-офф виходять по два переможці плюс чотири найкращі команди, які посіли треті місця.

Стартують змагання 2 червня на стадіоні “Авангард”. Фінал відбудеться 13 червня участь у нагородженні переможців прийматиме одна із футбольних зірок минулого чи сучасності. Турнір проводиться серед школярів п’ятих класів та молодших.