Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №251 від 02.08.2006p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Свято наближається!

Фірма »ІЗОЛ»: Непорушна серед бур

Фірма »ІЗОЛ»: Непорушна серед бур

Золоті руки її майстрів створять для вас затишок і комфорт

Наближається професійне свято працівників будівельної галузі. Складні питання виживання в умовах доволі жорсткої конкуренції стоять перед багатьма компаніями будiвельної галузі. Успіху досягають ті виробники, котрі усвідомлюють важливість підвищення кваліфікації робітників, якісного сервісу та застосування сучасного обладнання. Саме такою є фірма “ІЗОЛ” - відоме на Рівненщині та за межами області підприємство, для якого будівельна справа - це не лише засіб заробити гроші, а й справжній спосіб життя.

Діапазон діяльності “ІЗОЛу” досить широкий: від ремонту житла до опорядження офісів державних установ. Фірма користується заслуженою популярністю у клієнтів завдяки невтомній праці колективу її працівників, у яку вони вкладають своє твор-че натхнення, досвід, майстерність, а також досягнення найсучасніших світових будівельних технологій.

Серед об’єктів, які отримали нове обличчя завдяки плідній праці будівельників, монтажників, опоряджувальників, дизайнерів, архітекторів, інженерів-проектувальників фірми, є адміністративні будинки та споруди соціального призначення: Клеванський госпіталь для ветеранів Великої Вітчизняної війни, кілька спеціалізованих відділень обласної клінічної лікарні (гематології, детоксикації нирки, реанімації), ендокринологічний та шкірно-венерологічний диспансери у Рівному, приміщення обласного фінуправління, прокуратури, ДАІ, УМВС, облавтодору, Укрпошти, кінотеатру у сусідній Волинській області, приміщення експрес-їдальні на вокзалі у Києві. Символічні ключі від двох оновлених будинків судів на Рівненщині отримали нещодавно працівники цих державних установ з рук директора фірми Світлани ШЕВЧЕНКО (на фото), а до кінця року будуть здані приміщення судів у Здолбунівському та Острозькому районах. Серед клієнтів “ІЗОЛу” - вісім провідних комерційних банків, філії яких відкрилися у Рівному та райцентрах у приміщеннях, відремонтованих та опоряджених робітниками фірми.

Окремо хочеться розказати про споруди культового призначення, адже вони покликані стати осередком духовного життя і архітектурною окрасою міст. Собори і церкви, що нині прикрашають собою міста Кузнецовськ та Володимир-Волинський, - це будівлі, підпорядковані певній творчій задумці. Архітектори та проектувальники “Ізолу” руками будівельників і художників вклали духовний зміст у матеріальні форми, тим самим вдало поєднавши християнську традицію та сучасні будівельні технології.

Стабільна діяльність на ринку будівельних послуг дозволила фірмі “ІЗОЛ” завоювати репутацію надійного і вигідного партнера. “ІЗОЛ” плідно співпрацює з такими крупними виробниками будівельних матеріалів, як “Ферозіт”, “Фамельгаут-Полімін”, “Брама”, “ЄвроІзол”, “БестЛайн”, “Ондулін”, “Світ кераміки” та іншими вітчизняними та зарубіжними підприємствами.

За свою невтомну працю колектив фірми “ІЗОЛ” та її керівник відзначені Почесними грамотами та Подяками Рівненської міської ради, Державної судової адміністрації, облдержадміністрації та прокуратури.

Протягом десяти років існування фірми “ІЗОЛ” її працівники довели, що їм до снаги завдання будь-якої складності. Перетворити стандартне помешкання у “серійному” будинку на оселю, створену спеціально для вас, із урахуванням ваших побажань, захоплень, індивідуального стилю. Зробити зі старої “халупки на курячих ніжках” ексклюзивний офіс, із занедбаного складського приміщення - стильне кафе, невиразну будівлю тридцятих років минулого сторіччя реконструювати під модельний суд нового зразка тощо. Фірмою “ІЗОЛ” побудовані, відремонтовані, перебудовані десятки індивідуальних будинків і приватних магазинів, кав’ярень, стоматологічних кабінетів - всього не перелічити.

Ці дива стали можливими сьогодні завдяки тому, що на всіх етапах роботи, починаючи зі складання проекту реставрації об’єкту, працівники фірми використовують найсучасніші матеріали та інструменти.

Бездоганне виконання робіт і дотримання термінів, встановлених замовником, - на цих принципах грунтується діяльність “ІЗОЛу”. “Раціональність плюс комфорт” - гасло, на яке спирається фірма, розпочинаючи роботу над кожним новим проектом. Фірма “ІЗОЛ” виконує повний комплекс оздоблювальних робіт із використанням імпортних та вітчизняних матеріалів: влаштування різних видів підлоги (із граніто-керамічної плитки, граніту, мармуру, з килимового покриття, паркету, ламінату та інші), всі види оздоблення приміщень різноманітними матеріалами, встановлення дерев’яних і металопластикових вікон, дверей, штукатурні, малярні, ліпні роботи, різноманітне оздоблення стін, улаштування підвісних стель різних конструкцій, перегородок із гіпсокартону, облицювання стін та стель гіпсокартонними листами, утеплення фасаду з нанесенням декоративної штукатурки, улаштування покрівель з металочерепиці, єврошиферу, єврорубероїду або інших сучасних матеріалів та багато іншого.

Каміни, вітражі, люстра - це тільки невеличкий перелік з того арсеналу засобів, за допомогою яких фахівці “ІЗОЛу” зроблять ваш інтер’єр затишним і водночас неповторним.

Як зізналася директор фірми “ІЗОЛ”, свій робочий день вона розпочинає о сьомій годині ранку і закінчує о восьмій вечора. Цього вимагають інтереси справи і власне захоплення: пані Світлана обожнює розробляти дизайн приміщення, проекти ландшафтів, вивчати незнайомі стилі і технології, відшукуючи нові рішення у Інтернеті та фахових періодичних виданнях.

- Наші фахівці, - запевняє Світлана Ростиславівна, - зроблять усе, щоб ваша оселя чи місце роботи були теплими, зручними, комфортними: змонтують і встановлять систему індивідуального опалення приміщення, зовнішнього і внутрішнього освітлення, мережі гарячого і холодного водопостачання і водовідведення тощо.

Будь-яка примха найвибагливішого замовника буде врахована і втілена в життя за допомогою працівників фірми “ІЗОЛ”: відкритий або закритий басейн, оранжерея, сауна або гідромасажна кабіна, навколо будинку зелені ландшафти з водоспадами… Я щось упустила? Продовжіть список самі!

Крім того, у нас ви можете отримати консультації фахівців щодо вирішення найрізноманітніших проблем, пов’язаних з ремонтом, переплануванням, реконструкцією чи реставрацією будинків або окремих помешкань, придбати будівельні і оздоблювальні матеріали.

Сьогодні багато зроблено і робиться для того, щоб Рівне було сучасним європейським містом, і ми з гордістю можемо сказати, що в історії Рівного є вагомий внесок фірми “ІЗОЛ”. Дуже приємно, подорожуючи у справах, бачити гарні, сучасні споруди, у яких втілена праця колективу нашого підприємства.

Напередодні нашого професійного свята хочу подякувати колективу фірми за гарну, сумлінну працю і відповідальне ставлення до дорученої справи. Вітаю наших колег і партнерів та їхні родини із Днем працівників будівельної галузі і бажаю творчого натхнення, гарного настрою та успіхів в усіх починаннях, міцного здоров’я, щастя та добробуту!

02.08.2006Валентина ЗАХАРОВАРівне-Ракурс №10 від 02.08.2006p. 
На головну сторінку