Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №681 від 06.11.2014p.
23429

#Волейбол

Перші перемоги “Регіни-МЕГУ-ОШВСМ”

4 тур. “Педуніверситет-ШВСМ” - “Континіум-Волинь-Університет” - 0:3 і 0:3, “Хімік” - “Галичанка-ТНЕУ” – 3:0 і 3:0, “Орбіта-ЗТМК-ЗНУ” - “Сєвєродончанка” - 3:0 і 0:3.

“Білозгар-Медуніверситет” - “Регіна-МЕГУ-ОШВСМ” - 2:3 (24:26, 18:25, 25:17, 25:20, 13:15) і 0:3 (21:25, 18:25, 15:25).

Рівненська волейбольна жіноча команда здобула перші перемоги у нинішньому сезоні Суперліги, двічі перегравши у Вінниці місцевий “Білозгар-Медуніверситет”. Найбільш запеклим виявився перший матч, в якому гості, вигравши дві перші партії, несподівано поступилися у двох наступних. Перелом у грі наші дівчата могли зробити у четвертій партії, коли програвали 11:7, а потім здійснили ривок і повели 18:19. Проте черговий провал і долю матчу вирішували у заключні партії. Рівнянки спочатку упевнено повели – 8:3, а потім втратили ініціативу і дозволили супернику зрівняти рахунок - 11:11, після чого “Регіна” все ж вирвала перемогу як в партії, так і в матчі загалом.

Значно спокійніше події розвивалися на другий день, коли “Регіна” впевнено здобула перемогу в усіх трьох партіях.

Перші перемоги дозволили рівнянкам з п’ятьма очками піднятися на 6 місце серед восьми команд.