Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №681 від 06.11.2014p.
23429

#Баскетбол. Аматорська ліга Рівненщини.

“ЛАВІСС” - беззаперечний лідер

6 тур. 29 жовтня. БК “Волиньбаскет-КДЮСШ” - “Baltic House” - 59:84 (12:17; 11:18; 24:24; 12:25). Кращі бомбардири: Швагринський (15) – Ковалевський (23).

“Магнат-МЕГУ” - “ЛАВІСС” - 74:90 (16:31; 23:13; 11:21; 24:25). Кращі бомбардири: Коваль (29) – Герасимчук, Кузьмінець (по 19).

30 жовтня. ОСДЮШОР - “Енергетик” - 41:66 (4:15; 15:18; 6:17; 16:16). Кращі бомбардири: І.Приступа (10) – Сачук (10).

“F.L.A.S.H” - “Водник” НУВГП – 71:72 (13:18; 13:22; 18:10; 27:22). Кращі бомбардири: Ошаровський (23) – Берук (20).

“Волиньбаскет” не зміг на рівних протистояти “Baltik House”, і протягом поєдинку не виграв у жодній чверті. Вкотре вдало провів матч Ковалевський. У підсумку 23 очки від В’ячеслава і “+25” “Baltik House” - 84:59.

У другому матчі цього ж дня, “Магнат” намагався чинити опір одноосібному лідеру чемпіонату та минулорічному чемпіону “ЛАВІССу”. Після проваленої першої чверті (16:31), в другій десятихвилинці завдяки чудовій грі Коваля “Магнат” скоротив відставання до 5 очок – 39:44. Але команда Захожого, зробивши певні висновки під час великої перерви, в третій чверті повернула перевагу – 50:65 на користь “ЛАВІССа”. Заключна десятихвилинка була формальністю і пройшла на рівних. Перемога “ЛАВІССа” з рахунком 90:74.

Наступного дня в спортзалі НУВГП пройшли інші два матчі, в яких аутсайдери намагалися зачепитися за перемогу. І якщо в першій зустрічі у ОСДЮШОР не було шансів на такий подвиг в грі проти “Енергетика” (перемога нетішінців з рахунком - 66:41), то після них справжню інтригу створили “F.L.A.S.H”. Їхнім суперником цього разу були студенти “Водника”. Перша чверть розпочалася за кількох вдалих атак “F.L.A.S.H”, проте потім підопічні Олега Сотника перехопили ініціативу і вийшли вперед – 18:13 після першої чверті. В другій десятихвилинці водники продовжили вдало атакувати і збільшили перевагу до 14 очок – 40:26. Здавалося, що ситуація не зміниться, проте “F.L.A.S.H” знайшов в собі сили переломити хід поєдинку. Пішла гра в Ошаровського, який влучно завершував атаку за атакою, що допомогло не лише скоротити відставання, але й в заключній чверті вийти вперед. Останніх кілька хвилин тривали гойдалки, вперед виходила то одна, то інша команда. За 6 секунд до закінчення, поступаючись в одне очко, шанс на атаку мав “F.L.A.S.H”. Проте прикра втрата м’яча не дала їм можливості виконати завершальний кидок. У підсумку перемога “Водника” - 72:71.