Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №724 від 14.09.2015p.
23429

На Рівненщині відбувся “Кубок Кореччини” з мотокросу

5 вересня у Корці пройшли змагання з мотокросу на “Кубок Кореччини”. Про це повідомляє сайт “ВСЕ”.

Гонщики змагались у кількох класах: наймолодші спортсмени змагались у класі 85 куб.см. і разом з ними їздив єдиний учасник класу 65 куб.см Назар Парніцький з Радивилова, котрий в першому заїзді приїхав до фінішу другим, а в черговому старті – взагалі переміг усіх суперників. Тож Парніцький, котрий подає великі надії і наразі представляє клуб з міста Хуст, став переможцем у класі “65-ток”, а в класі “85-ток” перемогу здобув Ілля Слободяний, друге місце у Дениса Скібіцького, третє – у Віталія Шмиги.

В класі “Ветерани” перемогу святкував Олег Ліпінський, друге місце посів Сергій Касянчук, третю позицію зайняв Андрій Гасс. У класі “Аматори” виграв Валентин Дацюк, за яким місця на подіумі зайняли відповідно Сергій Войтюк (цей рів нянин виграв перегони з мотокросу, які проводилися між заїздами на спідвеї 29 серпня) та Богдан Фадєєв.

І нарешті, в класі “OPEN” виграв універсал мотоциклетного спорту Станіслав Огородник. Добре відомий рівненським вболівальникам технічних видів спорту гонщик переміг у боротьбі за перше місце Василя Данилюка (2 місце) і Микиту Ліпінського (3 місце).

Коментував дані змагання відомий коментатор В’ячеслав Крижанівський, головним суддею і організатором “Кубку Кореччини” був Андрій Шувалов, секретарем змагань – Михайло Нечаєв.