Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №260 від 06.10.2006p.
23429

#Калейдоскоп

Догралися...

Рівненський “Верес” знову програв. Цього разу в рамках 10-го туру чемпіонату України наші футболісти в гостях поступилися київській “Оболоні-2” - 0:1.

На шостій хвилині гри відзначився Андрій Кандауров. Більше того, “пивовари” могли перемогти і з більшим рахунком, проте, на 37-ій хвилині Ігор Комар не реалізував пенальті.

На цьому невдачі команди з Рівного не закінчилися. “Інтер” з Боярки, який до цього туру замикав турнірну таблицю, зігравши внічию із “Нафтовиком” (Долина) - 0:0, обійшов “Верес” за рахунок кращої різниці голів.

Наступну гру рівняни проведуть вдома проти клубу “Динамо-3”.

»ОДЕК» розбиває суперників

Оржівський “ОДЕК” продовжує тур за туром ставити рекорди результативності на чемпіонаті області з футболу.

Цього разу підопічні Григорія Шаламая каменя на камені не залишили від гостей із Рокитного: “ОДЕК” - “Полісся” - 11:0. В інших матчах “Сокіл” переміг “Случ” - 3:0, “Маяк” у гостях розібрався із “Горинню” - 3:0, “Хімік” на своєму полі виграв у “Енергії” - 2:1. “Водник” - “Волинь-Цемент” - 1:1, “Варіант” - “Ізотоп” - 0:0.

Ще один розгром стався у перенесеному матчі першості, де “Случ” вдома був на голову сильнішим за “Варіант” - 3:0.

Турнірну таблицю із величезним відривом від конкурентів продовжує очолювати “ОДЕК”.