Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №820 від 27.07.2017p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс здоров'я

Овочеві та фруктові соки, хрін і дьоготь – природні «ліки» від недуг

Пропонуємо кілька простих і, як завжди, ефективних рецептів від Олени Світко.

ДЬОГОТЬ ОЧИЩАЄ ШКІРУ Й ОЗДОРОВЛЮЄ СУГЛОБИ

Такий звичний і доступний у лікуванні наших пращурів березовий дьоготь – нині дещо призабутий і витіснений різноманітними хімічними ліками. Проте цей природний і, головне, безпечний засіб варто завжди мати напохваті, адже за допомогою нього можна позбутися багатьох хвороб. Зокрема, дьоготь чинить антипаразитарну, антисептичну, протимікробну дію, він помічний за різних проблем зі шкірою (алергійні висипання, екзема, лишаї, псоріаз тощо), грибкових уражень, захворювань травного тракту, ангіни, маститу післяпологового, бронхіальної астми, випадання волосся, водянки, ран, які не гояться протягом тривалого часу.

Застосовують дьоготь, який можна придбати в аптеці, як зовнішньо, так і внутрішньо. Для змащування ушкоджених хворобою місць в одних випадках використовують у чистому вигляді, в інших – у вигляді мазі. До речі, Олена Віталіївна сама готує різні мазеві препарати на основі дьогтю, які можуть зарадити не лише дорослим, але й маленьким діткам, навіть із задавненим діатезом, дерматитом чи алергією.

Внутрішньо вживають березовий дьоготь найчастіше як бутерброд із хлібом (чорним, білим), «присмачений» цукровою пудрою, корицею, оскільки сама речовина має неприємний, маслянистий смак. Можна робити хлібні капсули чи просто на шматочок хліба капнути піпеткою 1-2 краплі дьогтю. Усе треба швидко прожувати й ковтнути, можна запити журавлинним морсом чи зеленим чаєм. Наступного дня капати 2 краплі й так, додаючи щодня по одній, дійти до 7- 10 крапель. Цю дозу приймають протягом 2 тижнів, після чого, зменшуючи щодня по краплі, доходять до 1-2. Усього курс оздоровлення триває 24 дні.

До речі, цей засіб можна використовувати як противірусний і протипухлинний препарат, у разі різних кістозних утворень. Процедуру виконують двічі на рік: навесні та восени, й починають на Убутний Місяць.

Протипоказання: вагітність, годування груддю, алергія на препарати дьогтю.

27.07.2017



Рівне-Ракурс №10 від 27.07.2017p. 
На головну сторінку