Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №828 від 21.09.2017p.
23429

МФК «Кардинал-Рівне» поступається «енергії» у Львові

Стартували з поразки. МФК «Кардинал-Рівне» у першій грі чемпіонату Екстра-Ліги у Львові поступився «Енергії» - 0:4. Усі голи наша команда пропустила після перерви.

«Енергія» (Львів) – «Кардинал-Рівне» (Рівне) – 4:0 (0:0)

16 вересня 2017 року. Екстра-ліга. 1 тур. Львів. Палац спорту «Галичина»

Арбітри: Р. Лутій (Київ), С. Подворний (Хмельницький), І. Якимишин (Львів)

Хронометрист: В. Болізюк (Львів)

Спостерігач арбітражу: О. Банасько (Київська обл.)

Голи: Танський (27), Кручок (27, автогол), Кузь (33, 39).

На 31 хвилині Мануйленко не реалізував десятиметровий.

“Енергія”: Кардаш (Пітуля,39) – Федюк, Кузь, Танський, Писько, Струк, Радевич, Легендзевич, Гасюк, Лясковський, Стефанків.

“Кардинал-Рівне”: Дурбан – Піддубний, Кручок, Концеба, Басич, Власович, Мануйленко, Чудля – Свинарчук, Новак, Дармовіс.

Попередження: Легендзевич (24).

Загалом у рівному за кількістю гольових моментів матчі, вирішальною стала двадцять сьома хвилина. Спершу екс-капітан рівнян Віталій Танський відкрив рахунок після передачі Тараса Кузя. А згодом після удару Віталія Радевича, вдалої гри у рамці Миколи Дурбана і рикошету від Володимира Кручка - рахунок став - 0:2.

Повернутися у гру гості могли чотири хвилини потому. «Енергетики» перебрали фолів і «Кардинал-Рівне» отримав право на десятиметровий удар. Втім, Володимир Кардаш парирував постріл Максима Мануйленка. Рівняни таким чином продовжили вражаючу серію нереалізованих поспіль десятиметрових в офіційних матчах та змушені були відкриватися.

Господарі цим скористалися і забили ще двічі. На 33 хвилині відзначився Тарас Кузь після передачі Ярослава Писька. Він же за хвилину до сирени поставив крапку у зустрічі.

«Кардинал-Рівне» знову розпочав сезон із поразки. А свої перші очки команда зможе роздобути вже у першій домашній грі - проти «Титана-Зорі».

21.09.2017Прес-служба МФК «Кардинал-Рівне»