Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №840 від 14.12.2017p.
23429

Бойова нічия на «Арені Львів»

Ведучи у рахунку - 2:0, рівненський «Верес» не зумів втримати переможний результат у Західно-українському дербі проти «Карпат».

«Верес» (Рівне) – «Карпати» (Львів) - 2:2 (2:0)

Чемпіонат України з футболу, Українська Прем’єр-ліга, 19-й тур

9 грудня 2017 року, Львів, стадіон «Арена Львів», 1547 глядачів.

Арбітр – Віктор Копієвський (Кропивницький)

Асистенти – Леонід Ярмолинський (Київ), Максим Чос (Київ)

Четвертий арбітр – Ярослав Козик (Мукачево)

Спостерігач арбітражу – Сергій Лисенчук (Київ)

Голи: Кобін (14), Сергійчук (28) – Швед (72), Акулінін (87).

Попередження: Морозенко (8), Кобін (14), Сімінін (56) – Ді Франко (26), Акулінін (43), Карраскаль (60), Голодюк (61), Чачуа (70).

«Верес»: Бандура, Борзенко, Адамюк, Кобін, Сімінін, Іщенко, Западня (Г.Пасіч, 81), Карасюк (Кучеров, 85), Морозенко, Степанюк, Сергійчук (Палагнюк, 89).

Головний тренер – Юрій Вірт.

«Карпати»: Підківка, Мірошниченко, Федецький (Швед, 62), Лобай, Гуцуляк, Тіссон, Голодюк (Кльоц, 74), Ді Франко (Чачуа, 46), Мякушко, Карраскаль, Акулінін.

Головний тренер – Олег Бойчишин.

Перший гострий момент у зустрічі вболівальники побачили на 11-й хвилині, коли Євген Морозенко пробив вище воріт. Ще хвилина, і Михайло Сергійчук біжить на побачення з голкіпером, але захисник блокує удар. Забив «Верес» на 14-й хвилині. Отримавши пас від Руслана Степанюка, Василь Кобін завдав більярдного удару в нижній кут – 1:0. Майже одразу «Карпати» могли відігратись, але Олександр Бандура відбив небезпечний удар. Подвоїв рахунок «Верес» на 28-й хвилині. Степанюк записав на свій рахунок вже шостий результативний пас у чемпіонаті. Сергійчук ударом головою зловив на протиході Романа Підківку – 2:0.

Перший справжній момент у другому таймі виник на 66-й хвилині, коли Сергійчук пробив у штангу. Хто знає, як би розвивалася гра, якби Михайло забив, але львів’яни відповіли на це голом. Мар’ян Швед, який вийшов на заміну, здійснив прохід лівим фланогом і пробив між ніг Бандурі – 2:1. Після цього «Карпати» перехопили ініціативу. Юрій Вірт замінами намагався вирівняти гру, та на 87-й хвилині наша команда пропустила контратаку, що завершилася влучним ударом головою від Леоніда Акулініна – 2:2.

Кінцівка гри пройшла на зустрічних курсах. У доданий арбітром час у рівнян міг відзначитись Кобін. Але зрештою західне дербі завершилося бойовою нічиєю.

14.12.2017Інформаційна служба НК «Верес»