Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №864 від 07.06.2018p.
23429

Спортсмени Рівненщини на Кубку України з легкоатлетичних метань завоювали дев’ять медалей

З 23 по 26 травня у м. Бахмут проходив Кубок України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.

Змагання проводились в особистому заліку, окремо по класам та по нозологіям, серед чоловіків та жінок.

В даних змаганнях приймали участь 72 спортсмена з 16 областей України. Збірну команду Рівненської області представляли 3 спортсмена, які вибороли такі місця:

Спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату

Штовхання ядра:

І місце – Юрій Ковальчук, клас F – 42, тренер Коваленко В.С.

І місце – Андрій Міськов, класс F – 57, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

Метання спису

ІІ місце – Андрій Міськов, класс F – 57, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

Метання диску

Спортсмени з вадами зору

Метання спису:

І місце – Роман Субота, клас F – 13, тренери: Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Штовхання ядра

ІІІ місце – Роман Субота, клас F – 13, тренери: Трофимчук М.В., Макринський С.О.