Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №914 від 23.05.2019p.
23429

Визначено переможців обласної спартакіади депутатів місцевих рад Рівненщини

12 травня Рівному відбувся заключний етап обласної спартакіади серед депутатів місцевих рад області. Цього дня збірні команди депутатів Рівненщини змагалися за волейбольну першість та бали для загальнокомандного заліку.

Упродовж квітня та травня збірні депутатів місцевих рад боролися за перемоги у шести дисциплінах: баскетбол, волейбол, футзал, настільний теніс, шахи та шашки. Трійку призерів обласної спартакіади серед депутатів Рівненщини очолили збірні: Рокитнівського району - перше місце (450 балів), Рівненської обласної ради - друге місце (382 бали), Рівненського району – третє місце (372 бали).

Депутати Рівненської обласної ради, під керівництвом заступника голови ради Олексія Бучинського, здобули друге місце у змаганнях із футзалу та баскетболу, і стали переможцями у заліку із шахів. Четверте, п’яте та шосте місця депутати облради здобули граючи у волейбол, настільний теніс та шашки.