Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №919 від 27.06.2019p.
23429

“ОДЕК” перший півфіналіст Кубку Рівненської області

Діючий володар Кубку Рівненської області, “ОДЕК” став першим півфіналістом цьогорічного розіграшу турніру. У чвертьфінальному поєдинку, оржівці на виїзді розгромили одного з лідерів Чемпіонату області сезону 2019, – ФК “Садове”.

Протягом матчу “ОДЕК” мав абсолютну ігрову перевагу, яку, зрешту і втілив у п’ять забитих м’ячів. Ще в першому таймі по голу забили Микола Коляда та Олег Кошка, вони ж в другій половині гри оформили по дублю, ще одним голом відзначився Віктор Газицький. Господарі відповіли “голом престижу” в середині другого тайму вже за рахунку 0:4.

Тож, “ОДЕК” став першим півфіналістом цьогорічного Кубку Рівненської області, адже інші три чвертьфінали мають відбутися найближчої неділі 30 червня. В них зіграють:

ФК “Малинськ” – “Сокіл” (Радивилів)

“Маяк” (Сарни) – “Моноліт” (Вараш)

“Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – “Темп” (Борове).

Відзначимо, що півфінальна стадія змагань має відбутися наприкінці літа та складатиметься вже з двох ігор. Наразі для ФК “ОДЕК” завершилася весняна частина змагань, і гравці команди відпочиватимуть до середини липня. Після цього почнуть підготовку до літньо-осінніх змагань. На команду чекає старт у новому Чемпіонаті та Кубку України серед аматорських команд, а також продовження боротьби у Кубку Рівненської області.