Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №930 від 12.09.2019p.
23429

“ОДЕК” не виграв, але вийшов до фіналу кубку області

Футбольний клуб “ОДЕК” вийшов до фіналу Кубку Рівненської області. У матчі-відповіді 1/2 у Сарнах, оржівці втримали здобуту перевагу на домашньому полі в два м’ячі (в Оржеві гра закінчилась перемогою господарів 4:2).

“Маяк” розпочав гру дуже активно і в перші хвилини створив декілька небезпечних моментів біля воріт “ОДЕКа”. Гості вистояли, і з часом гра вирівнялася, і поступово гольові нагоди почали виникати як біля одних, так і інших воріт. Оживилися місцеві уболівальники на 81 хвилині, коли Сергій Жданюк потужним ударом зі штрафного відкрив рахунок, і надія на те, що за час, що залишився, господарі зможуть забити вдруге, все-таки жевріла. Але, як то кажуть, “пішли в атаку, попали в плен”. На 90 хвилині матчу Владислав Семенчук в контратаці відновив нічийний рахунок на табло, поховавши всі надії “Маяка” вийти до вирішального матчу турніру. 1:1 і за сумою двох ігор 5:3 на користь “ОДЕКа”. Всі найцікавіші моменти гри дивіться у нашому відеоогляді.

В іншій парі ФК “Малинськ” після виїзної перемоги 6:0, на власному полі обіграв “Ізотоп-РАЕС” 6:1.

Тож, вирішальний матч за Кубок Рівненської області з футболу відбудеться у суботу 14 вересня на стадіоні “Меблевик” у смт. Смига.