Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №944 від 20.12.2019p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс добрих порад

Як розібрати пральну машину своїми руками?

Виконати ремонт своїми руками пральної машини нескладно, якщо під рукою є слюсарно-механічна майстерня з набором знімачів, металообробних верстатів, пристосувань для пайки та зварювання металу. В іншому випадку доведеться проявити чудеса винахідливості і кмітливості, щоб усунути проблеми. Але, як показує практика, навіть в кустарних умовах пральну машину можна успішно відремонтувати.

Ми розглянемо пристрій і самостійну розбирання пральної машини на дому на прикладі пральки «Самсунг». Схоже розбираються пральні машини деяких популярних брендів в т.ч «Бош» і «Сіменс». Запчастини до пральних машин знаходяться на https://master-plus.com.ua/. В принципі все фронтальні машини мають подібний принципу розбирання за винятком деяких моделей. Насамперед Вимкніть машину від електромережі.

Для зняття верхньої кришки потрібно викрутити 2 самореза ззаду.

Вид машинки зверху після зняття верхньої кришки. Великий помаранчевий предмет - це бетонний противагу.

На наступних 2 фото зняті покритий силіконом модуль управління і справа внизу-клапана затоки холодної води.

На наступному знімку відобразити датчик рівня води в баку - він же прессостат. На жаль, на пралку «Самсунг», в основному, відсутня задня кришка. Тому щоб хоч частково побачити шків і ремінь, ми зволікайте бак по противагу.

Для подальшого розбирання Виймаємо бункер миючих засобів.

Знімаємо стопорне кільце кріплення манжети до корпусу пральної машини і для зручності, утапливаем її як показано на наступних 3-ех фотознімки. Натисни на фото для збільшення

За допомогою плоскої викрутки або ножа, Отделяем від корпусу нижню пластикову накладку, яка до корпусу кріпиться на засувках! Це знята на след.2 двох фото.

В нижньому правому куті машинки зазвичай розташовані шланг для аварійного зливу води

І пробка фільтра для прочищення зливу.

Щоб відокремити панель управління від корпусу машини, необхідно викрутити 2 самореза і відстебнути засувки кріплення. Як це робиться, зрозуміло з після буд.3-ех фото.

До внутрішньої частини панелі управління кріпиться електронний модуль управління.

Для зручності акуратно відкидаємо їх на верхню частину машини. І викручуємо 3 самореза верхнього кріплення лицьової панелі.

І 4 самореза нижнього кріплення лицьової панелі.

Акуратно знімаємо лицьову панель з корпусу.

І Отделяем її, попередньо вийнявши електрораз'ем з пристрою блокування люка.

На приведення нижче знімку хорощо видно основні великі складові пральної машини: бак, барабан, ще один бетонний противагу оранжевого кольору, гумова манжета

яка кріпиться до бака стопор кільцем з гвинтом-натяжителем.

Відкручуємо потужні болти кріплення противаги і саморіз кріплення пластикової захисту Тена від протікання.

Ось так виглядає видима частина Тена і датчика температури.

Місце розташування електродвигуна, зазвичай, під баком.

Равлик із закріпленими на ній зливним насосом- помпою.

Механізм кріплення бака до корпусу пральної машини - це підвісні пружини і амортизатори.

Найчастіше так і виглядає пральна машина після розбирання 2-го ступеня складності.

Для здаються простих процедур заміни Тена, помпи, амортизатора, ремонту електродвигун і ін. Вирішено несправностей, така розбирання - ЕТВ тільки підготовчий етап! Ми знаємо, що без професійних навичок, не в майстерні, без спеціального інструменту, зробити такого типу Ремонт пральних машин на дому в Вінниці, непідготовленій людині, украй непросто! Підсумком такого «ремонту», що виходить за рамки «Інструкції по експлуатації», є великі втрати часу і грошей на пошук, купівлю, доставку, підключення нової пральної машини, замість зазвичай тимчасового ремонту, виконана професіоналом по помірну плату! Так як, найчастіше, такі покупки не заплановані, то купуються дешеві, одноразові пральки, погано стирающие, часто ламаються, на які навіть елементарних запасних частин, типу ручок люка, петлею люка, ручок перемикання та под. (Що часто ламає користувачів і НЕ є гарантійним випадком під час гарантійного терміну) - годі й шукати ніде! Тому перш ніж розлучитися зі своїм сімейним улюблениця - дайте їй шанс! Ваша помічниця має право на життя!

20.12.2019



Рівне-Ракурс №10 від 20.12.2019p. 
На головну сторінку