Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №985 від 08.10.2020p.
23429

#Ракурс спорту

Марко Левішин візьме участь у фіналі* чемпіонату Європи зі спідвею серед юніорів U21

Минулого тижня зірка рівненського спідвею Марко Левішин взяв участь у декількох престижних міжнародних змаганнях. Зокрема, найважливіші з них – це фінал особистого Чемпіонату світу зі спідвею серед юніорів U21, що відбувся 2 жовтня у чеському місті Пардубіце. До слова, востаннє, у 1992 році, на такому чемпіонаті змагався рівнянин Віктор Гайдим.

Попри три падіння та травмування, Марко Левішин показав хороший результат, хоч і не став призером змагань.

Вже наступного дня, 3 жовтня, наш спортсмен взяв участь у традиційному міжнародному турнірі зі спідвею «Zlata Stuha miasta Pardubice». У своїх чотирьох заїздах Марко двічі фінішував першим і набрав 13 очок (5,3 Викл,5). Через виключення у своєму третьому заїзді Левішин недобрав як мінімум одне очко (бо там їхало 5 гонщиків і в будь-якому випадку пункт довозиться до фінішу), а як максимум 3 очки (сильних гонщиків в цьому заїзді було 2).

Виключення із заїзду було спровоковане запізненням на старт. У підсумку рівнянин посів 7 місце.

Після повернення додому в рідне Рівне, Марко Левішин провів зустріч із меценатом рівненського спідвею, депутатом Рівнеради Олексієм Муляренком, який постійно фінансово підтримує спортсмена у його поїздках на змагання. Під час бесіди було обговорено організаційні моменти підготовки до Фіналу особистого чемпіонату Європи зі спідвею серед юніорів U21 у місті Гданськ, що в Польщі. Відбудуться змагання 12 жовтня. Початок о 17.00. На них Марко Левішин виступатиме під номером 14.

До слова, для Марка це другий поспіль фінал юніорської європейської першості. У 2018 році він припинив свої виступи в півфіналі, а у 2019 році завоював високе 7 місце. Нагадаємо, що минулоріч фінал відбувся у Рівному.